Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jihlava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.K.Světlé, JihlavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:31380:448US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Picka Filip
Maštera Martin
 
 
Merta Jakub
Zajíček Miroslav
 
 
-9-9-7  0301
2.Vondra Martin
Brom Vladan
 
 
Bezdíček Martin
Mikulecký Jan
 
 
-21213-11-52302
3.Picka FilipBělohlávek Dominik-8-6-3  0303
4.Maštera MartinBezdíček Martin-7-9-7  0304
5.Vondra MartinZajíček Miroslav567  3014
6.Brom VladanMerta Jakub-11-5-6  0315
7.Maštera MartinBělohlávek Dominik-7-3-4  0316
8.Vondra MartinBezdíček Martin-9-9-7  0317
9.Brom VladanZajíček Miroslav344  3027
10.Picka FilipMerta Jakub-77-6-9 1328
11.Vondra MartinBělohlávek Dominik-6-6-6  0329
12.Brom VladanBezdíček Martin-91097 3139
13.Picka FilipMikulecký Jan-1087-8-723310
14.Maštera MartinMerta Jakub         
15.Brom VladanBělohlávek Dominik         
16.Picka FilipBezdíček Martin         
17.Maštera MartinMikulecký Jan         
18.Vondra MartinMerta Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Picka Filip03Bělohlávek Dominik30
Maštera Martin02Bezdíček Martin21
Vondra Martin12Zajíček Miroslav02
Brom Vladan21Merta Jakub20
   Mikulecký Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Studená AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 137, StudenáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:29588:572Sokol Studená A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Fiala Ondřej
 
 
Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
9-4-5-7 1301
2.Ságl Ondřej
Smola Igor
 
 
Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
-8985 3111
3.Smola IgorČopián Štefan10105  3021
4.Blažek ZdeněkJanák Martin-5-2-5  0322
5.Fiala OndřejProcházka Jiří10144  3032
6.Ságl OndřejKantorek Jiří8-1075 3142
7.Blažek ZdeněkČopián Štefan-95-4-10 1343
8.Fiala OndřejJanák Martin-5-10-7  0344
9.Ságl OndřejProcházka Jiří-9-4-9  0345
10.Smola IgorKantorek Jiří7-12104 3155
11.Fiala OndřejČopián Štefan-6-9-8  0356
12.Ságl OndřejJanák Martin36-610 3166
13.Smola IgorProcházka Jiří-8858 3176
14.Blažek ZdeněkKantorek Jiří-7-539-42377
15.Ságl OndřejČopián Štefan-11676 3187
16.Smola IgorJanák Martin58-65 3197
17.Blažek ZdeněkProcházka Jiří98-99 31107
18.Fiala OndřejKantorek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smola Igor40Čopián Štefan22
Blažek Zdeněk13Janák Martin22
Fiala Ondřej12Procházka Jiří13
Ságl Ondřej31Kantorek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Mikulčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smíškova 840, TišnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37647:676Baník Mikulčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
Kolařík Jan
Hrdlička Petr
 
 
-6898 3110
2.Veselý Lukáš
Antoš Jiří
 
 
Kurka Milan
Brhel Tomáš
 
 
7-10-7883220
3.Nováček LiborKolařík Jan6-5-7-7 1321
4.Veselý LukášBrhel Tomáš898  3031
5.Antoš JiříKurka Milan-710-89-92332
6.Dospíšil PavelHrdlička Petr8-6-5-8 1333
7.Veselý LukášKolařík Jan4-11-97-62334
8.Antoš JiříBrhel Tomáš10-7-4-6 1335
9.Dospíšil PavelKurka Milan889  3045
10.Nováček LiborHrdlička Petr6-1078 3155
11.Antoš JiříKolařík Jan-6-9-10  0356
12.Dospíšil PavelBrhel Tomáš7-9-8673266
13.Nováček LiborKurka Milan89-58 3176
14.Veselý LukášHrdlička Petr10-6-9-10 1377
15.Dospíšil PavelKolařík Jan7-6-910-72378
16.Nováček LiborBrhel Tomáš-119-7-6 1379
17.Veselý LukášKurka Milan-67-9-9 13710
18.Antoš JiříHrdlička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nováček Libor22Kolařík Jan40
Veselý Lukáš13Brhel Tomáš22
Antoš Jiří03Kurka Milan22
Dospíšil Pavel22Hrdlička Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MS Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11429:333MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Kozubík Pavel
 
 
Mikeska Jaroslav
Hašlík Jakub
 
 
1335  3010
2.Žoldoš Petr
Svoboda Jan
 
 
Veselý Jan
Buriánek Patrik
 
 
9-859 3120
3.Kozubík PavelMikeska Jaroslav-10-913273230
4.Žoldoš PetrBuriánek Patrik648  3040
5.Svoboda JanHašlík Jakub869  3050
6.Sigmund IvoVeselý Jan2-564 3160
7.Žoldoš PetrMikeska Jaroslav-5478 3170
8.Svoboda JanBuriánek Patrik-877-1173280
9.Sigmund IvoHašlík Jakub-57-2-6 1381
10.Kozubík PavelVeselý Jan-9495 3191
11.Svoboda JanMikeska Jaroslav1177  30101
12.Sigmund IvoBuriánek Patrik         
13.Kozubík PavelHašlík Jakub         
14.Žoldoš PetrVeselý Jan         
15.Sigmund IvoMikeska Jaroslav         
16.Kozubík PavelBuriánek Patrik         
17.Žoldoš PetrHašlík Jakub         
18.Svoboda JanVeselý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozubík Pavel20Mikeska Jaroslav03
Žoldoš Petr20Buriánek Patrik02
Svoboda Jan30Hašlík Jakub11
Sigmund Ivo11Veselý Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 12, ZnojmoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9419:318TTC Sokol Znojmo A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Milan
Ondrovčák Miroslav
 
 
Polanský Jiří
Kalina Petr
 
 
864  3010
2.Vybíral Marek
Musil David
 
 
Škarvada Vladimír
Černý Stanislav
 
 
-9778 3120
3.Ondrovčák MiroslavPolanský Jiří57-103 3130
4.Forman LiborKalina Petr8-11-9783240
5.Bartoš MilanŠkarvada Vladimír576  3050
6.Vybíral PavelČerný Stanislav9-8-91043260
7.Forman LiborPolanský Jiří-510-111293270
8.Bartoš MilanKalina Petr487  3080
9.Vybíral PavelŠkarvada Vladimír-971011 3190
10.Ondrovčák MiroslavČerný Stanislav539  30100
11.Bartoš MilanPolanský Jiří         
12.Vybíral PavelKalina Petr         
13.Ondrovčák MiroslavŠkarvada Vladimír         
14.Forman LiborČerný Stanislav         
15.Vybíral PavelPolanský Jiří         
16.Ondrovčák MiroslavKalina Petr         
17.Forman LiborŠkarvada Vladimír         
18.Bartoš MilanČerný Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Miroslav20Polanský Jiří02
Forman Libor20Kalina Petr02
Bartoš Milan20Škarvada Vladimír02
Vybíral Pavel20Černý Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17502:434Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štofka Filip
Gajdoschík Adrián
 
 
Poledňa Martin
Cupák Zdeněk
 
 
142-57 3110
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Laicman Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
6104  3020
3.Štofka FilipCupák Zdeněk-7-7-10  0321
4.Darmovzal ZdeněkKolůch Jaroslav-5-11-7  0322
5.Koníček MichalPoledňa Martin-51056 3132
6.Gajdoschík AdriánLaicman Petr10-7-8943242
7.Darmovzal ZdeněkCupák Zdeněk956  3052
8.Koníček MichalKolůch Jaroslav9-811-13-42353
9.Gajdoschík AdriánPoledňa Martin8-1068 3163
10.Štofka FilipLaicman Petr6819  3073
11.Koníček MichalCupák Zdeněk459  3083
12.Gajdoschík AdriánKolůch Jaroslav-878-733293
13.Štofka FilipPoledňa Martin-8957 31103
14.Darmovzal ZdeněkLaicman Petr         
15.Gajdoschík AdriánCupák Zdeněk         
16.Štofka FilipKolůch Jaroslav         
17.Darmovzal ZdeněkPoledňa Martin         
18.Koníček MichalLaicman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štofka Filip21Cupák Zdeněk12
Darmovzal Zdeněk11Kolůch Jaroslav21
Koníček Michal21Poledňa Martin03
Gajdoschík Adrián30Laicman Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS