Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Mikulčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Studená ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ MikulčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36602:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolařík Jan
Podrazil Vítězslav
 
 
Forman Pavel
Blažek Zdeněk
 
 
859  3010
2.Brhel Tomáš
Kurka Milan
 
 
Ságl Ondřej
Smola Igor
 
 
5-19-763220
3.Podrazil VítězslavSágl Ondřej-83-4-7 1321
4.Brhel TomášSmola Igor-7-6-6  0322
5.Kolařík JanBlažek Zdeněk-745-983232
6.Kurka MilanForman Pavel-12-89973242
7.Brhel TomášSágl Ondřej-5-8-4  0343
8.Kolařík JanSmola Igor6511  3053
9.Kurka MilanBlažek Zdeněk-9-6-8  0354
10.Podrazil VítězslavForman Pavel-999-3-22355
11.Kolařík JanSágl Ondřej7-1077 3165
12.Kurka MilanSmola Igor-9-5-8  0366
13.Podrazil VítězslavBlažek Zdeněk7-106-693276
14.Brhel TomášForman Pavel-7-7-8  0377
15.Kurka MilanSágl Ondřej-4-5-9  0378
16.Podrazil VítězslavSmola Igor79-8-5-62379
17.Brhel TomášBlažek Zdeněk988  3089
18.Kolařík JanForman Pavel5614  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Podrazil Vítězslav13Ságl Ondřej31
Brhel Tomáš13Smola Igor31
Kolařík Jan40Blažek Zdeněk13
Kurka Milan13Forman Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jihlava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18500:415SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motyčka Jan
Buriánek Patrik
 
 
Urban Jaroslav
Maštera Martin
 
 
972  3010
2.Mikeska Jaroslav
Možíš Karel
 
 
Brom Vladan
Vondra Martin
 
 
10-993 3120
3.Mikeska JaroslavBrom Vladan668  3030
4.Motyčka JanVondra Martin-8-976-62331
5.Buriánek PatrikUrban Jaroslav-8-93643241
6.Možíš KarelMaštera Martin953  3051
7.Motyčka JanBrom Vladan8-9-9943261
8.Brhel RichardVondra Martin-7776 3171
9.Možíš KarelUrban Jaroslav-9-82593281
10.Mikeska JaroslavMaštera Martin966  3091
11.Brhel RichardBrom VladanWO    0392
12.Možíš KarelVondra Martin5-710-8-52393
13.Mikeska JaroslavUrban Jaroslav-93135 31103
14.Motyčka JanMaštera Martin         
15.Možíš KarelBrom Vladan         
16.Mikeska JaroslavVondra Martin         
17.Motyčka JanUrban Jaroslav         
18.Brhel RichardMaštera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikeska Jaroslav30Brom Vladan02
Motyčka Jan11Vondra Martin21
Buriánek Patrik10Urban Jaroslav03
Možíš Karel21Maštera Martin02
Brhel Richard10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky383, HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32350:441US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalecký Petr
Černý Radek
 
 
Merta Jakub
Zajíček Miroslav
 
 
-111-7-9 1301
2.Rybenský Dušan
Polanský Jiří
 
 
Bezdíček Martin
Mikulecký Jan
 
 
-9-6-7  0302
3.Polanský JiříMerta Jakub-8-2-5  0303
4.Rybenský DušanBezdíček Martin4-7-4-3 1304
5.Černý RadekZajíček Miroslav-885-6-72305
6.Dalecký PetrMikulecký Jan7-758 3115
7.Rybenský DušanMerta Jakub-5-8-5  0316
8.Černý RadekBezdíček Martin-96-8-13 1317
9.Dalecký PetrZajíček Miroslav-8957 3127
10.Polanský JiříMikulecký Jan-7-7-6  0328
11.Černý RadekMerta Jakub10-8-7-5 1329
12.Dalecký PetrBezdíček Martin-8-6-9  03210
13.Polanský JiříZajíček Miroslav         
14.Rybenský DušanMikulecký Jan         
15.Dalecký PetrMerta Jakub         
16.Polanský JiříBezdíček Martin         
17.Rybenský DušanZajíček Miroslav         
18.Černý RadekMikulecký Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polanský Jiří02Merta Jakub30
Rybenský Dušan02Bezdíček Martin30
Černý Radek03Zajíček Miroslav11
Dalecký Petr21Mikulecký Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 20/22, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26587:525Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cupák Zdeněk
Poledňa Martin
 
 
Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
4-11-11-5 1301
2.Kolůch Jaroslav
Charitonov Vitalij
 
 
Procházka Jiří
Kantorek Jiří
 
 
789  3011
3.Cupák ZdeněkJanák Martin-11-26663221
4.Poledňa MartinKantorek Jiří45-6-653231
5.Charitonov VitalijProcházka Jiří-66-12-3 1332
6.Kolůch JaroslavČopián Štefan3510  3042
7.Poledňa MartinJanák Martin-11-46-4 1343
8.Charitonov VitalijKantorek Jiří885  3053
9.Kolůch JaroslavProcházka Jiří96-7-1073263
10.Cupák ZdeněkČopián Štefan7-999 3173
11.Charitonov VitalijJanák Martin4-8-7-7 1374
12.Kolůch JaroslavKantorek Jiří964  3084
13.Cupák ZdeněkProcházka Jiří7-6-47113294
14.Poledňa MartinČopián Štefan-7-745-82395
15.Kolůch JaroslavJanák Martin5-9-74332105
16.Cupák ZdeněkKantorek Jiří         
17.Poledňa MartinProcházka Jiří         
18.Charitonov VitalijČopián Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cupák Zdeněk30Janák Martin22
Poledňa Martin12Kantorek Jiří03
Charitonov Vitalij12Procházka Jiří12
Kolůch Jaroslav40Čopián Štefan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36669:669MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Flíbor Zbyněk
Svoboda Jan
 
 
4-939 3110
2.Štofka Filip
Gajdoschík Adrián
 
 
Kozubík Pavel
Sigmund Ivo
 
 
-97-14583220
3.Štofka FilipKozubík Pavel7-7-9-8 1321
4.Darmovzal ZdeněkSvoboda Jan75-107 3131
5.Koníček MichalSigmund Ivo9-1112-5-72332
6.Gajdoschík AdriánFlíbor Zbyněk96-69 3142
7.Darmovzal ZdeněkKozubík Pavel7-11-5-5 1343
8.Koníček MichalSvoboda Jan-58-9-7 1344
9.Gajdoschík AdriánSigmund Ivo-79312 3154
10.Štofka FilipFlíbor Zbyněk13-4-99-82355
11.Koníček MichalKozubík Pavel998  3065
12.Gajdoschík AdriánSvoboda Jan988  3075
13.Štofka FilipSigmund Ivo-4-6-5  0376
14.Darmovzal ZdeněkFlíbor Zbyněk-5-129-9 1377
15.Gajdoschík AdriánNovák Lukáš463  3087
16.Štofka FilipSvoboda Jan-9-6-8  0388
17.Darmovzal ZdeněkSigmund Ivo3-75-6-92389
18.Koníček MichalFlíbor Zbyněk-7-811-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štofka Filip04Kozubík Pavel21
Darmovzal Zdeněk13Svoboda Jan22
Koníček Michal13Sigmund Ivo31
Gajdoschík Adrián40Flíbor Zbyněk31
   Novák Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 12, ZnojmoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11461:320TTC Sokol Znojmo A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Milan
Forman Libor
 
 
Nováček Libor
Veselý Lukáš
 
 
-8-711-10 1301
2.Ondrovčák Miroslav
Musil David
 
 

 
 
WO    3011
3.Forman LiborNováček Libor98-124 3121
4.Ondrovčák MiroslavVeselý Lukáš8106  3031
5.Bartoš MilanHulák Jiří10-853 3141
6.Musil DavidWO    3051
7.Ondrovčák MiroslavNováček Libor-11-98773261
8.Bartoš MilanVeselý Lukáš-911135 3171
9.Musil DavidHulák Jiří-3-14910163281
10.Forman LiborWO    3091
11.Bartoš MilanNováček Libor710-811 31101
12.Musil DavidVeselý Lukáš         
13.Forman LiborHulák Jiří         
14.Ondrovčák Miroslav         
15.Musil DavidNováček Libor         
16.Forman LiborVeselý Lukáš         
17.Ondrovčák MiroslavHulák Jiří         
18.Bartoš Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Forman Libor10Nováček Libor03
Ondrovčák Miroslav20Veselý Lukáš02
Bartoš Milan30Hulák Jiří02
Musil David10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS