Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Studená AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 137, StudenáRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37579:634MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságl Ondřej
Mádr Miloslav
 
 
Žoldoš Petr
Svoboda Jan
 
 
-69-10-5 1301
2.Forman Pavel
Blažek Zdeněk
 
 
Kozubík Pavel
Fischer Karel
 
 
8-884 3111
3.Forman PavelŽoldoš Petr-7-76-7 1312
4.Blažek ZdeněkKozubík Pavel-3-7913-82313
5.Mádr MiloslavSvoboda Jan8-9-2-7 1314
6.Ságl OndřejFischer Karel11-7813 3124
7.Blažek ZdeněkŽoldoš Petr-8-8-6  0325
8.Mádr MiloslavKozubík Pavel-65110 3135
9.Ságl OndřejSvoboda Jan1069  3045
10.Forman PavelFischer Karel-5-912-6 1346
11.Mádr MiloslavŽoldoš Petr-7-6-1  0347
12.Ságl OndřejKozubík Pavel-106-810-72348
13.Forman PavelSvoboda Jan-148-4583258
14.Blažek ZdeněkFischer Karel6-13-97103268
15.Ságl OndřejŽoldoš Petr-6-7-7  0369
16.Forman PavelKozubík Pavel-96-7-9 13610
17.Blažek ZdeněkSvoboda Jan5-8-59 22  
18.Mádr MiloslavFischer Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forman Pavel13Žoldoš Petr40
Blažek Zdeněk12Kozubík Pavel31
Mádr Miloslav12Svoboda Jan12
Ságl Ondřej22Fischer Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jihlava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.K.Světlé, JihlavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32360:462Koral Tišnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav
Maštera Martin
 
 
Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
-4-0-7  0301
2.Brom Vladan
Vondra Martin
 
 
Antoš Jiří
Veselý Lukáš
 
 
-89-8-7 1302
3.Maštera MartinVeselý Lukáš-4-4-14  0303
4.Urban JaroslavAntoš Jiří-7-3-7  0304
5.Brom VladanDospíšil Pavel1068  3014
6.Vondra MartinNováček Libor6-9-55-92315
7.Urban JaroslavVeselý Lukáš48-7-4-62316
8.Brom VladanAntoš Jiří-3-7-12  0317
9.Vondra MartinDospíšil Pavel-7-6101083227
10.Maštera MartinNováček Libor-108-6-6 1328
11.Brom VladanVeselý Lukáš8-8-8-5 1329
12.Vondra MartinAntoš Jiří-3-61-3 13210
13.Maštera MartinDospíšil Pavel         
14.Urban JaroslavNováček Libor         
15.Vondra MartinVeselý Lukáš         
16.Maštera MartinAntoš Jiří         
17.Urban JaroslavDospíšil Pavel         
18.Brom VladanNováček Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maštera Martin02Veselý Lukáš30
Urban Jaroslav02Antoš Jiří30
Brom Vladan12Dospíšil Pavel02
Vondra Martin12Nováček Libor20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lanžhot ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.hala, ul.Sv.Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:24559:503US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Zajíček Miroslav
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
11-67-8143210
2.Bezdíček Martin
Mikulecký Jan
 
 
Štofka Filip
Gajdoschík Adrián
 
 
7712  3020
3.Mikulecký JanGajdoschík Adrián-8-6-8  0321
4.Zajíček MiroslavKoníček Michal36-5-763231
5.Bezdíček MartinDarmovzal Zdeněk-8-39593241
6.Merta JakubŠtofka Filip71110  3051
7.Zajíček MiroslavGajdoschík Adrián-9-88-9 1352
8.Bezdíček MartinKoníček Michal-10-6-9  0353
9.Merta JakubDarmovzal Zdeněk96-101 3163
10.Mikulecký JanŠtofka Filip-7-86843273
11.Bezdíček MartinGajdoschík Adrián9-85-9-52374
12.Merta JakubKoníček Michal1322  3084
13.Mikulecký JanDarmovzal Zdeněk8-759 3194
14.Zajíček MiroslavŠtofka Filip3-8-78732104
15.Merta JakubGajdoschík Adrián         
16.Mikulecký JanKoníček Michal         
17.Zajíček MiroslavDarmovzal Zdeněk         
18.Bezdíček MartinŠtofka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulecký Jan21Gajdoschík Adrián30
Zajíček Miroslav21Koníček Michal12
Bezdíček Martin12Darmovzal Zdeněk03
Merta Jakub30Štofka Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32387:449TTC Sokol Znojmo A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
Ondrovčák Miroslav
Musil David
 
 
62-4-7-102301
2.Procházka Jiří
Kantorek Jiří
 
 
Bartoš Milan
Vybíral Marek
 
 
-6-12-3  0302
3.Čopián ŠtefanVybíral Marek-10-8-7  0303
4.Procházka JiříOndrovčák Miroslav-119-5-7 1304
5.Kantorek JiříBartoš Milan-810-4-9 1305
6.Janák MartinMusil David5-12-128-72306
7.Procházka JiříVybíral Marek-835-8-62307
8.Kantorek JiříOndrovčák Miroslav-9-4-6  0308
9.Janák MartinBartoš Milan-6-9-10  0309
10.Čopián ŠtefanMusil David-956-793219
11.Kantorek JiříVybíral Marek96-7-4-823110
12.Janák MartinOndrovčák Miroslav         
13.Čopián ŠtefanBartoš Milan         
14.Procházka JiříMusil David         
15.Janák MartinVybíral Marek         
16.Čopián ŠtefanOndrovčák Miroslav         
17.Procházka JiříBartoš Milan         
18.Kantorek JiříMusil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čopián Štefan11Vybíral Marek30
Procházka Jiří02Ondrovčák Miroslav20
Kantorek Jiří03Bartoš Milan20
Janák Martin02Musil David11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Mikulčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ MikulčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21532:489Baník Mikulčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Tomáš
Kurka Milan
 
 
Dalecký Petr
Černý Radek
 
 
-7-4-3  0301
2.Kolařík Jan
Vedral David
 
 
Rybenský Dušan
Polanský Jiří
 
 
399  3011
3.Brhel TomášDalecký Petr-71075 3121
4.Podrazil VítězslavČerný Radek6-6-8-6 1322
5.Kolařík JanRybenský Dušan139-96 3132
6.Vedral DavidPolanský Jiří13-956 3142
7.Podrazil VítězslavDalecký Petr-8-5-5  0343
8.Kolařík JanČerný Radek1083  3053
9.Vedral DavidRybenský Dušan978  3063
10.Brhel TomášPolanský Jiří7-11-7433273
11.Kolařík JanDalecký Petr-89-8433283
12.Vedral DavidČerný Radek-59-1310-112384
13.Brhel TomášRybenský Dušan-6898 3194
14.Hrdlička PetrPolanský Jiří109-911 31104
15.Vedral DavidDalecký Petr8-836 31  
16.Brhel TomášČerný Radek         
17.Hrdlička PetrRybenský Dušan         
18.Kolařík JanPolanský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhel Tomáš30Dalecký Petr12
Podrazil Vítězslav02Černý Radek21
Kolařík Jan30Rybenský Dušan03
Vedral David21Polanský Jiří03
Hrdlička Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:35448:546Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Richard
Mikeska Jaroslav
 
 
Galatík Pavel
Kolůch Jaroslav
 
 
5-6-78-82301
2.Buriánek Patrik
Možíš Karel
 
 
Poledňa Martin
Cupák Zdeněk
 
 
-5-9-15  0302
3.Buriánek PatrikCupák Zdeněk-12-7-7  0303
4.Brhel RichardKolůch Jaroslav-2-0-0  0304
5.Možíš KarelPoledňa Martin468  3014
6.Mikeska JaroslavGalatík Pavel-7410-473224
7.Brhel RichardCupák ZdeněkWO    0325
8.Možíš KarelKolůch Jaroslav-4-9-9  0326
9.Mikeska JaroslavPoledňa Martin766  3036
10.Buriánek PatrikGalatík Pavel-9-311-6 1337
11.Možíš KarelCupák Zdeněk2-8-8583247
12.Mikeska JaroslavKolůch Jaroslav9-10-4-8 1348
13.Buriánek PatrikPoledňa Martin8-967 3158
14.Brhel RichardGalatík PavelWO    0359
15.Mikeska JaroslavCupák Zdeněk948  3069
16.Buriánek PatrikKolůch Jaroslav-43-7-5 13610
17.Veselý JanPoledňa Martin         
18.Možíš KarelGalatík Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Buriánek Patrik13Cupák Zdeněk12
Brhel Richard01Kolůch Jaroslav40
Možíš Karel21Poledňa Martin03
Mikeska Jaroslav31Galatík Pavel11
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS