Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům č.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:19368:371SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Doucková Aneta
 
 
Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
-3-86-7 1301
2.Rozínková MonikaKovaříčková Jolana99-79 3111
3.Rozínková KateřinaBezdíčková Lenka-488-953221
4.Doucková AnetaSvojanovská Jana-57-7-8 1322
5.Rozínková KateřinaKovaříčková Jolana277  3032
6.Rozínková MonikaSvojanovská Jana97-8-783242
7.Doucková AnetaBezdíčková Lenka-89-14953252
8.Rozínková KateřinaSvojanovská Jana7-6-6-9 1353
9.Doucková AnetaKovaříčková Jolana7109  3063
10.Sazimová TerezieBezdíčková Lenka-7-9-4  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Monika20Kovaříčková Jolana03
Rozínková Kateřina21Bezdíčková Lenka12
Doucková Aneta21Svojanovská Jana21
Sazimová Terezie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:19405:377Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pušová Ivana
Protivová Jana
 
 
Schneiderová Jana
Svatoňová Tereza
 
 
6-11104 3110
2.Pušová IvanaSchneiderová Jana7-7-12893220
3.Matoušková StanislavaSvatoňová Tereza-58-4-12 1321
4.Longinová IlonaPolanská Jana7-786 3131
5.Protivová JanaSchneiderová Jana-9-8-10  0332
6.Pušová IvanaPolanská Jana-8594 3142
7.Longinová IlonaSvatoňová Tereza579  3052
8.Protivová JanaPolanská Jana6-77-1063262
9.Longinová IlonaSchneiderová Jana96-8-7-92363
10.Pušová IvanaSvatoňová Tereza-138-7-8 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pušová Ivana21Schneiderová Jana21
Matoušková Stanislava01Svatoňová Tereza21
Longinová Ilona21Polanská Jana03
Protivová Jana11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v herně FK KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30293:388SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvářová Michaela
Šeligová Tereza
 
 
Míková Karolína
Škopková Věra
 
 
-8-3-8  0301
2.Čubová JanaMíková Karolína1110-9-9-62302
3.Bečvářová MichaelaBošinová Veronika-10-95-8 1303
4.Šeligová TerezaŠkopková Věra-10-8-7  0304
5.Bečvářová MichaelaMíková Karolína-5-8-9  0305
6.Čubová JanaŠkopková Věra-1210-1-4 1306
7.Šeligová TerezaBošinová Veronika-11-10-5  0307
8.Bečvářová MichaelaŠkopková Věra-5-11-4  0308
9.Šeligová TerezaMíková Karolína-3-9-8  0309
10.Čubová JanaBošinová Veronika5-5-97-923010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čubová Jana03Míková Karolína30
Bečvářová Michaela03Bošinová Veronika30
Šeligová Tereza03Škopková Věra30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:14378:316TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Jitka
Zemková Barbora
 
 
Zemanová Michaela
Šitinová Petra
 
 
7-686 3110
2.Zemková BarboraZemanová Michaela-95-10-11 1311
3.Motlová JitkaCacková Tereza934  3021
4.Cyranyová LucieŠitinová Petra7-38-7-82322
5.Motlová JitkaZemanová Michaela10-1243 3132
6.Zemková BarboraŠitinová Petra9-10-4943242
7.Cyranyová LucieCacková Tereza375  3052
8.Motlová JitkaŠitinová Petra855  3062
9.Cyranyová LucieZemanová Michaela7-6-8-3 1363
10.Zemková BarboraCacková Tereza9-564 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemková Barbora21Zemanová Michaela21
Motlová Jitka30Cacková Tereza03
Cyranyová Lucie12Šitinová Petra12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TechnolineVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krušnohorská 1675, JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:11381:282KST Jirkov A Technoline

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Doutnáčová Jitka
 
 
Elicerová Pavlína
Ovčaříková Eva
 
 
7-12-7-10 1301
2.Doutnáčová JitkaOvčaříková Eva-159-9583211
3.Koutská MarieElicerová Pavlína12-95-10-112312
4.Leitnerová Eva st.Kulichová Jana844  3022
5.Koutská MarieOvčaříková Eva689  3032
6.Doutnáčová JitkaKulichová Jana457  3042
7.Leitnerová Eva st.Elicerová Pavlína1370  3052
8.Koutská MarieKulichová Jana388  3062
9.Leitnerová Eva st.Ovčaříková EvaWO    3072
10.Doutnáčová JitkaElicerová Pavlína-48-5-7 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doutnáčová Jitka21Ovčaříková Eva02
Koutská Marie21Elicerová Pavlína21
Leitnerová Eva st.20Kulichová Jana03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 503, ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:28289:390Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burešová Kateřina
Fišerová Kateřina
 
 
Dočkalová Kateřina
Utíkalová Tereza
 
 
-6-7-6  0301
2.Fišerová KateřinaUtíkalová Tereza-7-57793211
3.Burešová KateřinaDočkalová Kateřina7-2-10-6 1312
4.Hindráková MartinaNová Věra-19-1-5 1313
5.Burešová KateřinaUtíkalová Tereza-6-75-4 1314
6.Fišerová KateřinaNová Věra-3710-1093224
7.Hindráková MartinaDočkalová Kateřina-6-56-10 1325
8.Burešová KateřinaNová Věra-8-8-9  0326
9.Hindráková MartinaUtíkalová Tereza3-3-3-6 1327
10.Fišerová KateřinaDočkalová Kateřina-8-9-6  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fišerová Kateřina21Utíkalová Tereza21
Burešová Kateřina03Dočkalová Kateřina30
Hindráková Martina03Nová Věra21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS