Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům č.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:7380:209SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
Procházková Jana
Fišerová Kateřina
 
 
-6-95653210
2.Sedloňová AnetaFišerová Kateřina-10667 3120
3.Rozínková KateřinaProcházková Jana2108  3030
4.Rozínková MonikaWO    3040
5.Rozínková KateřinaFišerová Kateřina683  3050
6.Sedloňová AnetaWO    3060
7.Rozínková MonikaProcházková Jana-811711 3170
8.Rozínková KateřinaWO    3080
9.Rozínková MonikaFišerová Kateřina773  3090
10.Sedloňová AnetaProcházková Jana-66-76-102391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sedloňová Aneta11Fišerová Kateřina03
Rozínková Kateřina20Procházková Jana12
Rozínková Monika20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:10322:209TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Javůrková Lucie
 
 
Jiráňová Alena
Hrabovská Lucie
 
 
-3-69-7 1301
2.Šedová EliškaJiráňová Alena-8-5-6  0302
3.Javůrková LucieHrabovská Lucie648  3012
4.Svojanovská JanaWO    3022
5.Javůrková LucieJiráňová Alena-96-9-6 1323
6.Šedová EliškaWO    3033
7.Svojanovská JanaHrabovská Lucie766  3043
8.Javůrková LucieWO    3053
9.Svojanovská JanaJiráňová Alena867  3063
10.Šedová EliškaHrabovská Lucie-99710 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šedová Eliška11Jiráňová Alena21
Javůrková Lucie11Hrabovská Lucie03
Svojanovská Jana20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TechnolineRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:18372:337Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Longinová Ilona
 
 
Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
468  3010
2.Pušová IvanaKoutská Marie-8774 3120
3.Matoušková StanislavaFaiglová Kamila-6-8-12  0321
4.Longinová IlonaLeitnerová Eva st.-79-6-11 1322
5.Matoušková StanislavaKoutská Marie8-56-7103232
6.Pušová IvanaLeitnerová Eva st.6-94-533242
7.Longinová IlonaFaiglová Kamila-88-67-92343
8.Matoušková StanislavaLeitnerová Eva st.-9-8-8  0344
9.Longinová IlonaKoutská Marie1055  3054
10.Pušová IvanaFaiglová Kamila94-74 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pušová Ivana30Koutská Marie03
Matoušková Stanislava12Faiglová Kamila21
Longinová Ilona12Leitnerová Eva st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U.Práce 1824/19, Děčín 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:16343:277SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schneiderová Jana
Svatoňová Tereza
 
 
Ovčaříková Eva
Elicerová Pavlína
 
 
11-10-9-7 1301
2.Svatoňová TerezaOvčaříková Eva-9109-773211
3.Schneiderová JanaElicerová Pavlína-8-1-5  0312
4.Polanská JanaZýmová PavlaWO    3022
5.Schneiderová JanaOvčaříková Eva10-885 3132
6.Svatoňová TerezaZýmová PavlaWO    3042
7.Polanská JanaElicerová Pavlína-4-8-4  0343
8.Schneiderová JanaZýmová PavlaWO    3053
9.Polanská JanaOvčaříková Eva47-119 3163
10.Svatoňová TerezaElicerová Pavlína-7-4810-52364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza11Ovčaříková Eva03
Schneiderová Jana11Elicerová Pavlína30
Polanská Jana11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:13344:291SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Veronika
Pěnkavová Dagmar
 
 
Motlová Jitka
Motlová Monika
 
 
7513  3010
2.Beranová SáraZemková Barbora-9-10-4  0311
3.Pěnkavová DagmarMotlová Jitka589  3021
4.Bošinová VeronikaMotlová Monika677  3031
5.Pěnkavová DagmarZemková Barbora7-843 3141
6.Beranová SáraMotlová Monika489  3051
7.Bošinová VeronikaMotlová Jitka-54-5-7 1352
8.Pěnkavová DagmarMotlová Monika684  3062
9.Bošinová VeronikaZemková Barbora54-6-6-92363
10.Beranová SáraMotlová Jitka-5410-5-72364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beranová Sára12Zemková Barbora21
Pěnkavová Dagmar30Motlová Jitka21
Bošinová Veronika12Motlová Monika03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:19338:324SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Bečvářová Michaela
 
 
Zemanová Michaela
Šitinová Petra
 
 
-14-57-8 1301
2.Zatřepálková LenkaZemanová Michaela3107  3011
3.Šeligová TerezaCacková Tereza-76-8-6 1312
4.Bečvářová MichaelaŠitinová Petra-11-8-7  0313
5.Šeligová TerezaZemanová Michaela-76-8-7 1314
6.Zatřepálková LenkaŠitinová Petra-769-4-122315
7.Bečvářová MichaelaCacková Tereza598  3025
8.Šeligová TerezaŠitinová Petra-8-5-9  0326
9.Bečvářová MichaelaZemanová Michaela496  3036
10.Zatřepálková LenkaCacková Tereza-9262 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zatřepálková Lenka21Zemanová Michaela12
Šeligová Tereza03Cacková Tereza12
Bečvářová Michaela21Šitinová Petra30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS