Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům č.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3361:161SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedloňová Aneta
Rozínková Kateřina
 
 
Jiráňová Alena
Hrabovská Lucie
 
 
454  3010
2.Sedloňová AnetaJiráňová Alena-8457 3120
3.Rozínková KateřinaHrabovská Lucie678  3030
4.Rozínková MonikaWO    3040
5.Rozínková KateřinaJiráňová Alena738  3050
6.Sedloňová AnetaWO    3060
7.Rozínková MonikaHrabovská Lucie4124  3070
8.Rozínková KateřinaWO    3080
9.Rozínková MonikaJiráňová Alena9-128-883290
10.Sedloňová AnetaHrabovská Lucie723  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sedloňová Aneta20Jiráňová Alena03
Rozínková Kateřina20Hrabovská Lucie03
Rozínková Monika20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:12318:201TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Javůrková Lucie
 
 
Procházková Jana
Fišerová Kateřina
 
 
1136  3010
2.Šedová EliškaFišerová Kateřina-53-5-11 1311
3.Javůrková LucieProcházková Jana-9-11-11  0312
4.Svojanovská JanaWO    3022
5.Javůrková LucieFišerová Kateřina-96-9-9 1323
6.Šedová EliškaWO    3033
7.Svojanovská JanaProcházková Jana578  3043
8.Javůrková LucieWO    3053
9.Svojanovská JanaFišerová Kateřina824  3063
10.Šedová EliškaProcházková Jana-6-6-5  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šedová Eliška02Fišerová Kateřina21
Javůrková Lucie02Procházková Jana21
Svojanovská Jana20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10355:215Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protivová Jana
Pušová Ivana
 
 
Ovčaříková Eva
Elicerová Pavlína
 
 
8-4-8-6 1301
2.Pušová IvanaOvčaříková Eva787  3011
3.Matoušková StanislavaElicerová Pavlína-6-1312-6 1312
4.Protivová JanaZýmová PavlaWO    3022
5.Matoušková StanislavaOvčaříková Eva-97-3923232
6.Pušová IvanaZýmová PavlaWO    3042
7.Longinová IlonaElicerová Pavlína-487-783252
8.Matoušková StanislavaZýmová PavlaWO    3062
9.Longinová IlonaOvčaříková EvaWO    3072
10.Pušová IvanaElicerová Pavlína954  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pušová Ivana20Ovčaříková Eva02
Matoušková Stanislava11Elicerová Pavlína12
Longinová Ilona10   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TechnolineRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U.Práce 1824/19, Děčín 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:14412:361SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojková Eva
Polanská Jana
 
 
Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
3-96-5-62301
2.Svatoňová TerezaKoutská Marie89-7-783211
3.Hojková EvaFaiglová Kamila510-15-583221
4.Polanská JanaLeitnerová Eva st.634  3031
5.Hojková EvaKoutská Marie7-6-65-82332
6.Svatoňová TerezaLeitnerová Eva st.-4-314653242
7.Polanská JanaFaiglová Kamila7710  3052
8.Hojková EvaLeitnerová Eva st.1067  3062
9.Polanská JanaKoutská Marie776  3072
10.Svatoňová TerezaFaiglová Kamila8-68-7113282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza30Koutská Marie12
Hojková Eva21Faiglová Kamila03
Polanská Jana30Leitnerová Eva st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:16306:296nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová Dagmar
Bošinová Veronika
 
 
Zemanová Michaela
Šitinová Petra
 
 
-9-10-11  0301
2.Beranová SáraZemanová Michaela-6-659-82302
3.Pěnkavová DagmarCacková Tereza945  3012
4.Bošinová VeronikaŠitinová Petra-8-7-4  0313
5.Pěnkavová DagmarZemanová Michaela884  3023
6.Beranová SáraŠitinová Petra-10-6-9  0324
7.Bošinová VeronikaCacková Tereza785  3034
8.Pěnkavová DagmarŠitinová Petra-6-7-4  0335
9.Bošinová VeronikaZemanová Michaela11-686 3145
10.Beranová SáraCacková Tereza568  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Beranová Sára12Zemanová Michaela12
Pěnkavová Dagmar21Cacková Tereza03
Bošinová Veronika21Šitinová Petra30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:27191:340TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžičková Klára
Bečvářová Michaela
 
 
Motlová Jitka
Zemková Barbora
 
 
8-58-6-42301
2.Růžičková KláraZemková Barbora7-9-7-2 1302
3.Bečvářová MichaelaMotlová Jitka-5-9-7  0303
4.Motlová MonikaWO    0304
5.Bečvářová MichaelaZemková Barbora-7-5-7  0305
6.Růžičková KláraMotlová Monika733  3015
7.Motlová JitkaWO    0316
8.Bečvářová MichaelaMotlová Monika-6-87-9 1317
9.Zemková BarboraWO    0318
10.Růžičková KláraMotlová Jitka-5-8-5  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžičková Klára12Zemková Barbora20
Bečvářová Michaela03Motlová Jitka20
   Motlová Monika11
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS