Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:16351:316nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
-6-3-7  0301
2.Bezdíčková LenkaRozínková Kateřina-7-69-3 1302
3.Svojanovská JanaSedloňová Aneta74-77 3112
4.Javůrková LucieRozínková Monika842  3022
5.Svojanovská JanaRozínková Kateřina-610-82-32323
6.Bezdíčková LenkaRozínková Monika636  3033
7.Javůrková LucieSedloňová Aneta-12127-7-42334
8.Svojanovská JanaRozínková Monika243  3044
9.Javůrková LucieRozínková Kateřina-139-610-62345
10.Bezdíčková LenkaSazimová Terezie594  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka21Rozínková Kateřina30
Svojanovská Jana21Sedloňová Aneta11
Javůrková Lucie12Rozínková Monika03
   Sazimová Terezie01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U.Práce 1824/19, Děčín 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:14406:294SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schneiderová Jana
Svatoňová Tereza
 
 
Matoušková Stanislava
Protivová Jana
 
 
57-2-6-132301
2.Svatoňová TerezaMatoušková Stanislava15-976 3111
3.Schneiderová JanaProtivová Jana-1-83693221
4.Polanská JanaWO    3031
5.Schneiderová JanaMatoušková Stanislava-125911 3141
6.Svatoňová TerezaWO    3051
7.Polanská JanaProtivová Jana-6-76-6 1352
8.Schneiderová JanaWO    3062
9.Polanská JanaMatoušková Stanislava-87-7793272
10.Svatoňová TerezaProtivová Jana7-7-9863282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza20Matoušková Stanislava03
Schneiderová Jana20Protivová Jana12
Polanská Jana11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ve sportovní haleRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3358:160SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Veronika
Pěnkavová Dagmar
 
 
Bečvářová Michaela
Nutilová Vendula
 
 
7114  3010
2.Beranová SáraBečvářová Michaela784  3020
3.Pěnkavová DagmarNutilová Vendula251  3030
4.Bošinová VeronikaWO    3040
5.Pěnkavová DagmarBečvářová Michaela-94106 3150
6.Beranová SáraWO    3060
7.Bošinová VeronikaNutilová Vendula562  3070
8.Pěnkavová DagmarWO    3080
9.Bošinová VeronikaBečvářová Michaela69-9-763290
10.Beranová SáraNutilová Vendula969  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beranová Sára20Bečvářová Michaela03
Pěnkavová Dagmar20Nutilová Vendula03
Bošinová Veronika20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům č.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18302:319nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Šitinová Petra
 
 
Zemková Barbora
Částková Eliška
 
 
66-69 3110
2.Šitinová PetraZemková Barbora-410-3873220
3.Zemanová MichaelaCyranyová Lucie687  3030
4.Cacková TerezaČástková Eliška-5-98-4 1331
5.Zemanová MichaelaZemková Barbora-911-8-8 1332
6.Šitinová PetraČástková Eliška495  3042
7.Cacková TerezaCyranyová Lucie-9-5-9  0343
8.Zemanová MichaelaČástková Eliška-6-7-8  0344
9.Cacková TerezaZemková Barbora-4-5-3  0345
10.Šitinová PetraCyranyová Lucie683  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šitinová Petra30Zemková Barbora21
Zemanová Michaela12Cyranyová Lucie12
Cacková Tereza03Částková Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TechnolineRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanovo náměstí 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20252:348nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elicerová Pavlína
Ovčaříková Eva
 
 
Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
118-34 3110
2.Nyklová JitkaKoutská Marie9-9-7983220
3.Elicerová PavlínaFaiglová Kamila5-9911 3130
4.Zýmová PavlaLeitnerová Eva st.WO    0331
5.Elicerová PavlínaKoutská Marie966  3041
6.Nyklová JitkaLeitnerová Eva st.-61073 3151
7.Zýmová PavlaFaiglová KamilaWO    0352
8.Kulichová JanaLeitnerová Eva st.-0-2-4  0353
9.Zýmová PavlaKoutská MarieWO    0354
10.Nyklová JitkaFaiglová Kamila103-6-6-72355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nyklová Jitka21Koutská Marie02
Elicerová Pavlína20Faiglová Kamila11
Kulichová Jana01Leitnerová Eva st.11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice JesničánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:21385:378nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkalová Kateřina
Utíkalová Tereza
 
 
Sedláčková Martina
Procházková Jana
 
 
47-3-763210
2.Dočkalová KateřinaSedláčková Martina115-8-8-102311
3.Utíkalová TerezaProcházková Jana6-11710 3121
4.Jiráňová AlenaMusílková Romana444  3031
5.Utíkalová TerezaSedláčková Martina-7-5-4  0332
6.Hrabovská LucieMusílková Romana97-39 3142
7.Jiráňová AlenaProcházková Jana9-11-11-8 1343
8.Utíkalová TerezaMusílková Romana-1194-1083253
9.Jiráňová AlenaSedláčková Martina7-14-8-8 1354
10.Hrabovská LucieProcházková Jana-11-6-9  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dočkalová Kateřina01Sedláčková Martina30
Utíkalová Tereza21Procházková Jana21
Jiráňová Alena12Musílková Romana03
Hrabovská Lucie11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS