Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 503, ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:425:15377:284Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházková Jana
Sedláčková Martina
 
 
Protivová Jana
Matoušková Stanislava
 
 
-10-59-3 1301
2.Procházková JanaProtivová Jana10106  3011
3.Fišerová KateřinaMatoušková Stanislava-109-89-52312
4.Sedláčková MartinaWO    3022
5.Fišerová KateřinaProtivová Jana89-4-7-42323
6.Procházková JanaWO    3033
7.Sedláčková MartinaMatoušková Stanislava69-9-883243
8.Fišerová KateřinaWO    3053
9.Sedláčková MartinaProtivová Jana-7264 3163
10.Procházková JanaMatoušková Stanislava-107-54-52364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Procházková Jana11Protivová Jana12
Fišerová Kateřina02Matoušková Stanislava21
Sedláčková Martina20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice JesničánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:23372:371SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkalová Kateřina
Utíkalová Tereza
 
 
Schneiderová Jana
Hojková Eva
 
 
-6-859-102301
2.Dočkalová KateřinaSchneiderová Pavla4610  3011
3.Utíkalová TerezaSchneiderová Jana-4-869-82312
4.Hrabovská LuciePolanská Jana-5-6-4  0313
5.Utíkalová TerezaSchneiderová Pavla7-936 3123
6.Dočkalová KateřinaPolanská Jana-8-841433233
7.Hrabovská LucieSchneiderová Jana-9-7-7  0334
8.Utíkalová TerezaPolanská Jana7-5-8953244
9.Hrabovská LucieHojková Eva-10-10-6  0345
10.Dočkalová KateřinaSchneiderová Jana3-9-55-82346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dočkalová Kateřina21Schneiderová Pavla02
Utíkalová Tereza21Schneiderová Jana30
Hrabovská Lucie03Polanská Jana12
   Hojková Eva10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům č.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20330:338SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
Pěnkavová Dagmar
Beranová Sára
 
 
-84-42-102301
2.Rozínková MonikaMatějovská Anna6-9-9-10 1302
3.Rozínková KateřinaPěnkavová Dagmar-914-8-9 1303
4.Sedloňová AnetaBeranová Sára77-118 3113
5.Rozínková KateřinaMatějovská Anna8713  3023
6.Rozínková MonikaBeranová Sára-7-5-7  0324
7.Sedloňová AnetaPěnkavová Dagmar-9-3-6  0325
8.Rozínková KateřinaBeranová Sára358  3035
9.Sedloňová AnetaMatějovská Anna78-57 3145
10.Hejzlarová LuciePěnkavová Dagmar-6-5-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Monika02Matějovská Anna12
Rozínková Kateřina21Pěnkavová Dagmar30
Sedloňová Aneta21Beranová Sára12
Hejzlarová Lucie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:17365:341nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
Růžičková Klára
Bečvářová Michaela
 
 
810-79 3110
2.Bezdíčková LenkaZelingrová Kamila97-9-7-112311
3.Svojanovská JanaRůžičková Klára51112  3021
4.Šedová EliškaBečvářová Michaela-7-45-8 1322
5.Svojanovská JanaZelingrová Kamila-9464 3132
6.Bezdíčková LenkaBečvářová Michaela749  3042
7.Šedová EliškaRůžičková Klára-3-26-7 1343
8.Svojanovská JanaBečvářová Michaela446  3053
9.Šedová EliškaZelingrová Kamila-46-89-92354
10.Bezdíčková LenkaRůžičková Klára-94-12-1 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezdíčková Lenka12Zelingrová Kamila21
Svojanovská Jana30Růžičková Klára21
Šedová Eliška03Bečvářová Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TechnolineVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krušnohorská 1675, JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:23342:388TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
Zemková Barbora
Motlová Jitka
 
 
-359-4-52301
2.Koutská MarieZemková Barbora-5-75-9 1302
3.Leitnerová Eva st.Motlová Jitka-11-89-7 1303
4.Faiglová KamilaČástková Eliška997  3013
5.Leitnerová Eva st.Zemková Barbora-9-10911-42314
6.Koutská MarieČástková Eliška6-1078 3124
7.Faiglová KamilaMotlová Jitka8-999 3134
8.Leitnerová Eva st.Částková Eliška-711-9-5 1335
9.Faiglová KamilaZemková Barbora-5-6-9  0336
10.Koutská MarieMotlová Jitka-6-5-9  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie12Zemková Barbora30
Leitnerová Eva st.03Motlová Jitka21
Faiglová Kamila21Částková Eliška12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanovo náměstí 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:27233:362SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovčaříková Eva
Elicerová Pavlína
 
 
Zemanová Michaela
Šitinová Petra
 
 
-85-5-4 1301
2.Elicerová PavlínaZemanová Michaela5-48-4103211
3.Nyklová JitkaŠitinová Petra8-4-6-4 1312
4.Zýmová PavlaCacková TerezaWO    0313
5.Nyklová JitkaZemanová Michaela-8-9-5  0314
6.Elicerová PavlínaCacková Tereza2-845 3124
7.Zýmová PavlaŠitinová PetraWO    0325
8.Nyklová JitkaCacková Tereza-7-42-7 1326
9.Zýmová PavlaZemanová MichaelaWO    0327
10.Elicerová PavlínaŠitinová Petra97-6-9-92328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Elicerová Pavlína21Zemanová Michaela11
Nyklová Jitka03Šitinová Petra20
   Cacková Tereza11
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS