Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice JesničánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:11376:253Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkalová Kateřina
Utíkalová Tereza
 
 
Protivová Jana
Matoušková Stanislava
 
 
898  3010
2.Dočkalová KateřinaMatoušková Stanislava-7997 3120
3.Utíkalová TerezaProtivová Jana-6916 3130
4.Hrabovská LucieWO    3040
5.Utíkalová TerezaMatoušková Stanislava-8-891023250
6.Dočkalová KateřinaWO    3060
7.Hrabovská LucieProtivová Jana-9-10-7  0361
8.Utíkalová TerezaWO    3071
9.Hrabovská LucieMatoušková Stanislava-9-1017-8 1372
10.Dočkalová KateřinaProtivová Jana8-1098 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dočkalová Kateřina20Matoušková Stanislava12
Utíkalová Tereza20Protivová Jana12
Hrabovská Lucie02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 503, ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:24328:380SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházková Jana
Sedláčková Martina
 
 
Schneiderová Jana
Hojková Eva
 
 
-9-87-9 1301
2.Procházková JanaPolanská Jana10-1016-7-92302
3.Fišerová KateřinaSchneiderová Jana-59-7-7 1303
4.Sedláčková MartinaHojková Eva968  3013
5.Fišerová KateřinaPolanská Jana-8-4-8  0314
6.Procházková JanaHojková Eva-6-2-2  0315
7.Sedláčková MartinaSchneiderová Jana1195  3025
8.Fišerová KateřinaSchneiderová Pavla-7-810-6 1326
9.Sedláčková MartinaPolanská Jana-9-67-9 1327
10.Procházková JanaSchneiderová Jana7-9-9-10 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Procházková Jana03Polanská Jana30
Fišerová Kateřina03Schneiderová Jana21
Sedláčková Martina21Hojková Eva11
   Schneiderová Pavla10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:20353:358SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
Pěnkavová Dagmar
Beranová Sára
 
 
55-158 3110
2.Bezdíčková LenkaBeranová Sára-91087 3120
3.Svojanovská JanaMatějovská Anna666  3030
4.Šedová EliškaPěnkavová Dagmar-9-7-8  0331
5.Svojanovská JanaBeranová Sára988  3041
6.Bezdíčková LenkaPěnkavová Dagmar-4-129-10 1342
7.Šedová EliškaMatějovská Anna-11-59-9 1343
8.Svojanovská JanaPěnkavová Dagmar-984-7-52344
9.Šedová EliškaBeranová Sára-7-4-8  0345
10.Bezdíčková LenkaMatějovská Anna9-8-8-10 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezdíčková Lenka12Beranová Sára12
Svojanovská Jana21Matějovská Anna21
Šedová Eliška03Pěnkavová Dagmar30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům č.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:8326:246SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
Růžičková Klára
Zelingrová Kamila
 
 
6104  3010
2.Rozínková MonikaBečvářová Michaela9125  3020
3.Sedloňová AnetaZelingrová Kamila225  3030
4.Rozínková KateřinaRůžičková Klára789  3040
5.Sedloňová AnetaBečvářová Michaela586  3050
6.Hejzlarová LucieRůžičková Klára-9-10-7  0351
7.Rozínková KateřinaZelingrová Kamila78-44 3161
8.Sedloňová AnetaRůžičková Klára5153  3071
9.Rozínková KateřinaBečvářová Michaela-6386 3181
10.Hejzlarová LucieZelingrová Kamila-4-4-8  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Monika10Bečvářová Michaela03
Sedloňová Aneta30Zelingrová Kamila12
Rozínková Kateřina30Růžičková Klára12
Hejzlarová Lucie02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanovo náměstí 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:18230:318TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovčaříková Eva
Elicerová Pavlína
 
 
Motlová Jitka
Zemková Barbora
 
 
14178  3010
2.Zýmová PavlaZemková BarboraWO    0311
3.Nyklová JitkaMotlová Jitka-58-98-92312
4.Elicerová PavlínaČástková Eliška-7-4-6  0313
5.Nyklová JitkaZemková Barbora696  3023
6.Zýmová PavlaČástková EliškaWO    0324
7.Elicerová PavlínaMotlová Jitka577  3034
8.Nyklová JitkaČástková Eliška8107  3044
9.Elicerová PavlínaZemková BarboraWO    0345
10.Kulichová LenkaMotlová Jitka-9-9-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nyklová Jitka21Zemková Barbora01
Elicerová Pavlína11Motlová Jitka21
Kulichová Lenka01Částková Eliška11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TechnolineVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krušnohorská 1675, JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:17324:316KST Jirkov A Technoline

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leitnerová Eva st.
Faiglová Kamila
 
 
Zemanová Michaela
Šitinová Petra
 
 
7-77-583210
2.Koutská MarieZemanová Michaela-9-9-3  0311
3.Leitnerová Eva st.Šitinová Petra-5897 3121
4.Faiglová KamilaCacková Tereza-86-1015113231
5.Leitnerová Eva st.Zemanová Michaela466  3041
6.Koutská MarieCacková Tereza575  3051
7.Faiglová KamilaŠitinová Petra-6-10-4  0352
8.Leitnerová Eva st.Cacková Tereza259  3062
9.Faiglová KamilaZemanová Michaela-6-4-7  0363
10.Koutská MarieŠitinová Petra-9-7-9  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koutská Marie12Zemanová Michaela21
Leitnerová Eva st.30Šitinová Petra21
Faiglová Kamila12Cacková Tereza03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS