Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TechnolineVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krušnohorská 1675, JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:15418:376KST Jirkov A Technoline

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Leitnerová Eva st.
 
 
Procházková Jana
Sedláčková Martina
 
 
-89-78103210
2.Leitnerová Eva st.Fišerová Kateřina234  3020
3.Demjanová EliškaProcházková Jana-310-69-22321
4.Koutská MarieSedláčková Martina7-797 3131
5.Demjanová EliškaFišerová Kateřina758  3041
6.Leitnerová Eva st.Sedláčková Martina107-10-893251
7.Koutská MarieProcházková Jana-68-98113261
8.Demjanová EliškaSedláčková Martina9-7-610-62362
9.Koutská MarieFišerová Kateřina-8-117863272
10.Leitnerová Eva st.Procházková Jana467  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Leitnerová Eva st.30Fišerová Kateřina03
Demjanová Eliška12Procházková Jana12
Koutská Marie30Sedláčková Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanovo náměstí 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:19299:296Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elicerová Pavlína
Ovčaříková Eva
 
 
Dočkalová Kateřina
Utíkalová Tereza
 
 
-107-3-8 1301
2.Zýmová PavlaUtíkalová TerezaWO    0302
3.Nyklová JitkaDočkalová Kateřina-8-3-8  0303
4.Elicerová PavlínaHrabovská Lucie654  3013
5.Nyklová JitkaUtíkalová Tereza8-11-6-6 1314
6.Ovčaříková EvaHrabovská Lucie921  3024
7.Elicerová PavlínaDočkalová Kateřina3-8-82-62325
8.Nyklová JitkaHrabovská Lucie536  3035
9.Elicerová PavlínaUtíkalová Tereza6-743 3145
10.Ovčaříková EvaDočkalová Kateřina-6-810-5 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nyklová Jitka12Utíkalová Tereza11
Elicerová Pavlína21Dočkalová Kateřina30
Ovčaříková Eva11Hrabovská Lucie03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21361:383SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Zemková Barbora
 
 
Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
10-6-7-3 1301
2.Zemková BarboraRozínková Kateřina9-118-343211
3.Cyranyová LucieRozínková Monika49-813 3121
4.Částková EliškaSedloňová Aneta-2-6-10  0322
5.Cyranyová LucieRozínková Kateřina-814-5-16 1323
6.Zemková BarboraSedloňová Aneta-7-315-8 1324
7.Částková EliškaRozínková Monika7312  3034
8.Cyranyová LucieSedloňová Aneta7-11-5-6 1335
9.Částková EliškaRozínková Kateřina78-9-4-62336
10.Zemková BarboraRozínková Monika406  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zemková Barbora21Rozínková Kateřina21
Cyranyová Lucie12Rozínková Monika03
Částková Eliška12Sedloňová Aneta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům č.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:21389:387SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Šitinová Petra
 
 
Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
-9-9-9  0301
2.Šitinová PetraJavůrková Lucie5-1076 3111
3.Zemanová MichaelaBezdíčková Lenka9-7-12593221
4.Cacková TerezaSvojanovská Jana-8-7-7  0322
5.Zemanová MichaelaJavůrková Lucie711-11-983232
6.Šitinová PetraSvojanovská Jana5114  3042
7.Cacková TerezaBezdíčková Lenka-7-7-4  0343
8.Zemanová MichaelaSvojanovská Jana516-5-9123253
9.Pleskotová KateřinaJavůrková Lucie-109-6-6 1354
10.Šitinová PetraBezdíčková Lenka3-79-783264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šitinová Petra30Javůrková Lucie12
Zemanová Michaela30Bezdíčková Lenka12
Cacková Tereza02Svojanovská Jana12
Pleskotová Kateřina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11388:256SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míková Karolína
Beranová Sára
 
 
Matoušková Stanislava
Protivová Jana
 
 
-10585 3110
2.Matějovská AnnaMatoušková Stanislava-155-7-7 1311
3.Míková KarolínaProtivová Jana6-839 3121
4.Beranová SáraWO    3031
5.Míková KarolínaMatoušková Stanislava994  3041
6.Matějovská AnnaWO    3051
7.Beranová SáraProtivová Jana-1199-773261
8.Míková KarolínaWO    3071
9.Beranová SáraMatoušková Stanislava107-98 3181
10.Matějovská AnnaProtivová Jana13-9-8-6 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matějovská Anna02Matoušková Stanislava12
Míková Karolína20Protivová Jana12
Beranová Sára20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:23329:370SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeligová Tereza
Bečvářová Michaela
 
 
Polanská Jana
Svatoňová Tereza
 
 
1069  3010
2.Bečvářová MichaelaPolanská Jana-8-95-2 1311
3.Polívková BarboraSvatoňová Tereza-1178-6-92312
4.Šeligová TerezaSchneiderová Pavla-67-6663222
5.Polívková BarboraPolanská Jana-5-4-6  0323
6.Bečvářová MichaelaSchneiderová Pavla-77-6-3 1324
7.Šeligová TerezaSvatoňová Tereza1134  3034
8.Polívková BarboraSchneiderová Pavla-5-6-5  0335
9.Šeligová TerezaPolanská Jana9-6-5-8 1336
10.Bečvářová MichaelaSvatoňová Tereza6-1010-7-92337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bečvářová Michaela03Polanská Jana30
Polívková Barbora03Svatoňová Tereza21
Šeligová Tereza21Schneiderová Pavla21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS