Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 503, ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:9378:282Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Martina
Procházková Jana
 
 
Šitinová Petra
Cacková Tereza
 
 
39-59 3110
2.Procházková JanaŠitinová Petra95-10-9103220
3.Sedláčková MartinaPleskotová Kateřina45-1112 3130
4.Fišerová KateřinaCacková Tereza3-1057 3140
5.Sedláčková MartinaŠitinová Petra4-698 3150
6.Procházková JanaCacková Tereza855  3060
7.Fišerová KateřinaPleskotová Kateřina675  3070
8.Sedláčková MartinaCacková Tereza896  3080
9.Fišerová KateřinaŠitinová Petra-10-8-8  0381
10.Procházková JanaPleskotová Kateřina575  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana30Šitinová Petra12
Sedláčková Martina30Pleskotová Kateřina03
Fišerová Kateřina21Cacková Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice JesničánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:11397:319Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkalová Kateřina
Utíkalová Tereza
 
 
Motlová Jitka
Zemková Barbora
 
 
347  3010
2.Dočkalová KateřinaZemková Barbora87-9-553220
3.Utíkalová TerezaMotlová Jitka878  3030
4.Jiráňová AlenaCyranyová Lucie-839-8-62331
5.Utíkalová TerezaZemková Barbora-711107 3141
6.Dočkalová KateřinaCyranyová Lucie955  3051
7.Jiráňová AlenaMotlová Jitka-94210 3161
8.Utíkalová TerezaCyranyová Lucie78-59 3171
9.Jiráňová AlenaZemková Barbora-4-85793281
10.Dočkalová KateřinaMotlová Jitka-5696 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dočkalová Kateřina30Zemková Barbora03
Utíkalová Tereza30Motlová Jitka03
Jiráňová Alena21Cyranyová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A TechnolineVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krušnohorská 1675, JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13356:307KST Jirkov A Technoline

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
Bečvářová Michaela
Šeligová Tereza
 
 
59-88 3110
2.Faiglová KamilaBečvářová Michaela125-139 3120
3.Leitnerová Eva st.Čubová Jana-5-7-6  0321
4.Koutská MarieŠeligová Tereza334  3031
5.Leitnerová Eva st.Bečvářová Michaela-12756 3141
6.Faiglová KamilaŠeligová Tereza89-116 3151
7.Koutská MarieČubová Jana-4-77-9 1352
8.Leitnerová Eva st.Šeligová Tereza687  3062
9.Koutská MarieBečvářová Michaela377  3072
10.Faiglová KamilaČubová Jana11-8-4-4 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Faiglová Kamila21Bečvářová Michaela03
Leitnerová Eva st.21Čubová Jana30
Koutská Marie21Šeligová Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanovo náměstí 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30247:365SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elicerová Pavlína
Ovčaříková Eva
 
 
Pěnkavová Dagmar
Bošinová Veronika
 
 
9-8-10-10 1301
2.Ovčaříková EvaPěnkavová Dagmar10-89-8-42302
3.Elicerová PavlínaBeranová Sára-9-5-10  0303
4.Kulichová JanaBošinová Veronika-8-3-9  0304
5.Štricová NiamhPěnkavová Dagmar-3-4-5  0305
6.Ovčaříková EvaBošinová Veronika-8-8-11  0306
7.Kulichová JanaBeranová Sára-9-4-8  0307
8.Štricová NiamhBošinová Veronika-8-6-7  0308
9.Kulichová JanaPěnkavová Dagmar-5-6-8  0309
10.Ovčaříková EvaBeranová Sára-11-7-3  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ovčaříková Eva03Pěnkavová Dagmar30
Elicerová Pavlína01Beranová Sára30
Kulichová Jana03Bošinová Veronika30
Štricová Niamh02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům č.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:21353:381nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedloňová Aneta
Doucková Aneta
 
 
Svatoňová Tereza
Schneiderová Jana
 
 
13-5-5-9 1301
2.Doucková AnetaSchneiderová Jana-5-6-7  0302
3.Sedloňová AnetaSvatoňová Tereza-8-11-4  0303
4.Rozínková MonikaPolanská Jana-4-98-6 1304
5.Sedloňová AnetaSchneiderová Jana344  3014
6.Doucková AnetaPolanská Jana-8-5111083224
7.Rozínková MonikaSvatoňová Tereza-688-383234
8.Sedloňová AnetaPolanská Jana9-9913 3144
9.Rozínková MonikaSchneiderová Jana5-799 3154
10.Doucková AnetaSvatoňová Tereza8-9-8-10 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doucková Aneta12Schneiderová Jana12
Sedloňová Aneta21Svatoňová Tereza21
Rozínková Monika21Polanská Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:21371:377nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
Protivová Jana
Pušová Ivana
 
 
7-4-5-10 1301
2.Bezdíčková LenkaLonginová Ilona-1210-79-42302
3.Kovaříčková JolanaPušová Ivana-8-85-8 1303
4.Svojanovská JanaProtivová Jana7611  3013
5.Kovaříčková JolanaLonginová Ilona-7-6-8  0314
6.Bezdíčková LenkaProtivová Jana-7-913483224
7.Svojanovská JanaMatoušková Stanislava52-94 3134
8.Kovaříčková JolanaProtivová Jana-56711 3144
9.Svojanovská JanaLonginová Ilona-6-9-4  0345
10.Bezdíčková LenkaMatoušková Stanislava-9-710983255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka21Longinová Ilona30
Kovaříčková Jolana12Pušová Ivana10
Svojanovská Jana21Protivová Jana03
   Matoušková Stanislava02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS