Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:21364:363Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Matoušková Stanislava
 
 
Dočkalová Kateřina
Utíkalová Tereza
 
 
105-3-443210
2.Longinová IlonaUtíkalová Tereza-6-1042-72311
3.Matoušková StanislavaDočkalová Kateřina-7-6-8  0312
4.Protivová JanaJiráňová Alena-8-59-9 1313
5.Matoušková StanislavaUtíkalová Tereza-8-58-6 1314
6.Longinová IlonaJiráňová Alena864  3024
7.Protivová JanaDočkalová Kateřina-5-510-8 1325
8.Matoušková StanislavaJiráňová Alena598  3035
9.Protivová JanaUtíkalová Tereza-83-810-112336
10.Longinová IlonaDočkalová Kateřina-91527 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Longinová Ilona21Utíkalová Tereza30
Matoušková Stanislava12Dočkalová Kateřina21
Protivová Jana03Jiráňová Alena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U.Práce 1824/19, Děčín 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanská Jana
Hojková Eva
 
 
Procházková Jana
Burešová Kateřina
 
 
WO    3010
2.Hojková EvaProcházková JanaWO    3020
3.Schneiderová JanaBurešová KateřinaWO    3030
4.Polanská JanaSedláčková MartinaWO    3040
5.Schneiderová JanaProcházková JanaWO    3050
6.Hojková EvaSedláčková MartinaWO    3060
7.Polanská JanaBurešová KateřinaWO    3070
8.Schneiderová JanaSedláčková MartinaWO    3080
9.Polanská JanaProcházková JanaWO    3090
10.Hojková EvaBurešová KateřinaWO    30100

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:14376:337SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Aneta
Beranová Sára
 
 
Javůrková Lucie
Svojanovská Jana
 
 
13-59-8-52301
2.Beranová SáraSvojanovská Jana-10-8-4  0302
3.Škopková VěraBezdíčková Lenka9912  3012
4.Bošinová VeronikaJavůrková Lucie6-9-9-2 1313
5.Škopková VěraSvojanovská Jana10-9-53133223
6.Beranová SáraJavůrková Lucie-55810 3133
7.Bošinová VeronikaBezdíčková Lenka678  3043
8.Škopková VěraJavůrková Lucie67-9-963253
9.Bošinová VeronikaSvojanovská Jana9117  3063
10.Beranová SáraBezdíčková Lenka800  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Beranová Sára21Svojanovská Jana12
Škopková Věra30Bezdíčková Lenka03
Bošinová Veronika21Javůrková Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:911:29337:420SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čubová Jana
Bečvářová Michaela
 
 
Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
-878-7-72301
2.Bečvářová MichaelaRozínková Kateřina-7-6-6  0302
3.Šeligová TerezaRozínková Monika-5-7-10  0303
4.Čubová JanaSedloňová Aneta7-106-10-32304
5.Šeligová TerezaRozínková Kateřina-7-712-6 1305
6.Bečvářová MichaelaSedloňová Aneta119-14-9-42306
7.Čubová JanaRozínková Monika10-7-91043216
8.Šeligová TerezaSedloňová Aneta-5-5-9  0317
9.Čubová JanaRozínková Kateřina-13-6-4  0318
10.Bečvářová MichaelaRozínková Monika5-4-5-9 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bečvářová Michaela03Rozínková Kateřina30
Šeligová Tereza03Rozínková Monika21
Čubová Jana12Sedloňová Aneta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:12335:278TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Jitka
Zemková Barbora
 
 
Ovčaříková Eva
Elicerová Pavlína
 
 
-5-8-7  0301
2.Zemková BarboraOvčaříková Eva-78810 3111
3.Motlová JitkaElicerová Pavlína-9-8-9  0312
4.Cyranyová LucieKulichová Jana456  3022
5.Motlová JitkaOvčaříková Eva76-6-1193232
6.Zemková BarboraKulichová Jana626  3042
7.Cyranyová LucieElicerová Pavlína-4-9-9  0343
8.Motlová JitkaKulichová Jana412  3053
9.Motlová MonikaOvčaříková Eva8918  3063
10.Zemková BarboraElicerová Pavlína10510  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zemková Barbora30Ovčaříková Eva03
Motlová Jitka21Elicerová Pavlína21
Cyranyová Lucie11Kulichová Jana03
Motlová Monika10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TechnolineRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům č.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2012 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:28235:381KST Jirkov A Technoline

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacková Tereza
Pleskotová Kateřina
 
 
Koutská Marie
Demjanová Eliška
 
 
-5-68-4 1301
2.Borecká KateřinaLeitnerová Eva st.-9-5-3  0302
3.Cacková TerezaKoutská Marie-5-4-7  0303
4.Pleskotová KateřinaDemjanová Eliška-12-37-8 1304
5.Cacková TerezaLeitnerová Eva st.-12-3911-72305
6.Borecká KateřinaDemjanová Eliška-5-5-5  0306
7.Pleskotová KateřinaKoutská Marie-2-58-3 1307
8.Cacková TerezaDemjanová Eliška88-68 3117
9.Pleskotová KateřinaLeitnerová Eva st.-5-4-5  0318
10.Borecká KateřinaKoutská Marie-2-4-1  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Borecká Kateřina03Leitnerová Eva st.30
Cacková Tereza12Koutská Marie30
Pleskotová Kateřina03Demjanová Eliška21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS