Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:25263:349TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafaříková Jana
Loukotová Regina
 
 
Kačírková Martina
Špačková Zdeňka
 
 
5-7-7-3 1301
2.Loukotová ReginaBláhová Milena966  3011
3.Šafaříková JanaŠpačková Zdeňka16-4-3-5 1312
4.Prostějovská LadaKačírková Martina9-6-4-6 1313
5.Šafaříková JanaBláhová Milena-7-10-4  0314
6.Loukotová ReginaKačírková Martina-6452 3124
7.Prostějovská LadaŠpačková Zdeňka-3-3-11  0325
8.Šafaříková JanaKačírková Martina-8-9-3  0326
9.Prostějovská LadaBláhová Milena-6-3-3  0327
10.Loukotová ReginaŠpačková Zdeňka6-4-10-11 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Loukotová Regina21Bláhová Milena21
Šafaříková Jana03Špačková Zdeňka30
Prostějovská Lada03Kačírková Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací termín: čtvrtek 19:15 - Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:29 TJ Slovan Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petříková Michaela
Strnadová Karolína
 
 
Kaucká Olga
Veletová Ilona
 
 
     0301
2.Matoušková AndreaMaršíková Jitka     0302
3.Petříková MichaelaVeletová Ilona     2303
4.Strnadová KarolínaKaucká Olga     1304
5.Petříková MichaelaMaršíková Jitka     3214
6.Matoušková AndreaKaucká Olga     0315
7.Strnadová KarolínaVeletová Ilona     0316
8.Petříková MichaelaKaucká Olga     0317
9.Strnadová KarolínaMaršíková Jitka     0318
10.Matoušková AndreaVeletová Ilona     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Andrea03Maršíková Jitka21
Petříková Michaela12Veletová Ilona30
Strnadová Karolína03Kaucká Olga30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Košíře AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Praha 5, Košíře, Klamovka 2051, zastávka Klamovka tramvají 9, 10, zastávka Nad Klamovkou busy 149, 191, 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:21245:256TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čápová Kateřina
Nováková Hana
 
 
Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
-10-8-8  0301
2.Nováková HanaAdamčíková Dana-411-9-8 1302
3.Čápová KateřinaStočesová Silvie-6-2-6  0303
4.Füllsacková BarboraWO    3013
5.Čápová KateřinaAdamčíková Dana-6-7-12  0314
6.Nováková HanaWO    3024
7.Füllsacková BarboraStočesová Silvie-4-1-5  0325
8.Čápová KateřinaWO    3035
9.Füllsacková BarboraAdamčíková Dana-5-210-6 1336
10.Nováková HanaStočesová Silvie-2-6-4  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Hana02Adamčíková Dana30
Čápová Kateřina02Stočesová Silvie30
Füllsacková Barbora02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:11335:265TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merhautová Alena
Motlová Michaela
 
 
Hodková Jana
Šimůnková Stanislava
 
 
975  3010
2.Kotlanová MartinaŠimůnková Stanislava-74-9-13 1311
3.Motlová MichaelaHodková Jana5-11-9883221
4.Merhautová AlenaMalá Jitka338  3031
5.Motlová MichaelaŠimůnková Stanislava10810  3041
6.Kotlanová MartinaMalá Jitka-4-8-8  0342
7.Merhautová AlenaHodková Jana866  3052
8.Motlová MichaelaMalá Jitka366  3062
9.Merhautová AlenaŠimůnková Stanislava924  3072
10.Kotlanová MartinaHodková Jana-8-7-7  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotlanová Martina03Šimůnková Stanislava12
Motlová Michaela30Hodková Jana12
Merhautová Alena30Malá Jitka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:14339:289TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opravilová Scheubová Lucie
Drgoňová Scheubová Lenka
 
 
Jeřábková Dana
Kriegerová Helena
 
 
-811-61053210
2.Scheubová JanaPoláková Růžena641  3020
3.Opravilová Scheubová LucieJeřábková Dana5-6-8-7 1321
4.Stupková AlenaKriegerová Helena-87-10-5 1322
5.Opravilová Scheubová LuciePoláková Růžena284  3032
6.Scheubová JanaKriegerová Helena1075  3042
7.Stupková AlenaJeřábková Dana9-4-99-82343
8.Opravilová Scheubová LucieKriegerová Helena651  3053
9.Stupková AlenaPoláková Růžena-1-10-3  0354
10.Scheubová JanaJeřábková Dana486  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana30Poláková Růžena12
Opravilová Scheubová Lucie21Jeřábková Dana21
Stupková Alena03Kriegerová Helena12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:15367:321TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítková Hana
Polednová Petra
 
 
Shim Mi Youngi
Pokorná Helena
 
 
8-55-8-102301
2.Vítková HanaBútorová Tereza454  3011
3.Vinklářová VeronikaPokorná Helena-3-46-7 1312
4.Polednová PetraShim Mi Youngi9-610-773222
5.Vinklářová VeronikaBútorová Tereza679  3032
6.Vítková HanaShim Mi Youngi6-7-5583242
7.Polednová PetraPokorná Helena8-89-953252
8.Vinklářová VeronikaShim Mi Youngi-7-11-5  0353
9.Polednová PetraBútorová Tereza567  3063
10.Vítková HanaPokorná Helena257  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vítková Hana30Bútorová Tereza03
Vinklářová Veronika12Pokorná Helena12
Polednová Petra30Shim Mi Youngi12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy