Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:710:21226:258SF SKK EL Nino Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wurmová Eva
Prostějovská Lada
 
 
Bútorová Tereza
Pokorná Helena
 
 
-7-88-7 1301
2.Wurmová EvaBútorová Tereza6-9-96-92302
3.Prostějovská LadaPokorná Helena-9-7-9  0303
4.         
5.Prostějovská LadaBútorová Tereza6-6-5-10 1304
6.Wurmová EvaWO    3014
7.Pokorná HelenaWO    0315
8.Prostějovská LadaWO    3025
9.Bútorová TerezaWO    0326
10.Wurmová EvaPokorná Helena-4-8-9  0327

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Wurmová Eva02Bútorová Tereza20
Prostějovská Lada02Pokorná Helena20
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4373:237TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polednová Petra
Vítková Hana
 
 
Jeřábková Dana
Kriegerová Helena
 
 
-98119 3110
2.Vítková HanaJeřábková Dana943  3020
3.Polednová PetraKoderová Mariana3-1246 3130
4.Luňová VeronikaKriegerová Helena9-1073 3140
5.Polednová PetraJeřábková Dana978  3050
6.Vítková HanaKriegerová Helena386  3060
7.Luňová VeronikaKoderová Mariana742  3070
8.Polednová PetraKriegerová Helena925  3080
9.Luňová VeronikaJeřábková Dana8-1098 3190
10.Vítková HanaKoderová Mariana773  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vítková Hana30Jeřábková Dana03
Polednová Petra30Koderová Mariana03
Luňová Veronika30Kriegerová Helena03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:27222:343TJ Přední Kopanina A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opravilová Scheubová Lucie
Drgoňová Scheubová Lenka
 
 
Hodková Jana
Šimůnková Stanislava
 
 
5-12-7-10 1301
2.Drgoňová VeronikaHodková Jana-3-2-3  0302
3.Opravilová Scheubová LucieMalá Jitka7126  3012
4.Drgoňová Scheubová LenkaVrzalová Jitka-6-2-7  0313
5.Opravilová Scheubová LucieHodková Jana-710-10-7 1314
6.Drgoňová VeronikaVrzalová Jitka-7-2-2  0315
7.Drgoňová Scheubová LenkaMalá Jitka-6-9-7  0316
8.Opravilová Scheubová LucieVrzalová Jitka-8-10-5  0317
9.Drgoňová Scheubová LenkaHodková Jana-3-4-2  0318
10.Drgoňová VeronikaMalá Jitka-5-9-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Drgoňová Veronika03Hodková Jana30
Opravilová Scheubová Lucie12Malá Jitka21
Drgoňová Scheubová Lenka03Vrzalová Jitka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17325:260nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Michaela
Merhautová Alena
 
 
Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
-9-79-6 1301
2.Merhautová AlenaAdamčíková Dana-8-57543211
3.Vránová HelenaStočesová Silvie-8-5-4  0312
4.Motlová MichaelaWO    3022
5.Vránová HelenaAdamčíková Dana-1-8-6  0323
6.Merhautová AlenaWO    3033
7.Motlová MichaelaStočesová Silvie-16-9-10  0334
8.Vránová HelenaWO    3044
9.Motlová MichaelaAdamčíková Dana-8-9810-62345
10.Merhautová AlenaStočesová Silvie1066  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Merhautová Alena20Adamčíková Dana21
Vránová Helena02Stočesová Silvie21
Motlová Michaela02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Košíře AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Praha 5, Košíře, Klamovka 2051, zastávka Klamovka tramvají 9, 10, zastávka Nad Klamovkou busy 149, 191, 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:13325:239TJ Košíře A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
Bartoňová Jitka
Slezáková Hana
 
 
6-12-48-92301
2.Čápová KateřinaBartoňová Jitka-2-6-7  0302
3.Füllsacková BarboraSlezáková Hana633  3012
4.Bulantová PavlaWO    3022
5.Füllsacková BarboraBartoňová Jitka-810-2-4 1323
6.Čápová KateřinaWO    3033
7.Bulantová PavlaSlezáková Hana598  3043
8.Füllsacková BarboraWO    3053
9.Bulantová PavlaBartoňová Jitka9-9-6-5 1354
10.Čápová KateřinaSlezáková Hana98-89 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čápová Kateřina11Bartoňová Jitka30
Füllsacková Barbora11Slezáková Hana03
Bulantová Pavla11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací termín: čtvrtek 19:15 - Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:23 TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Petříková Michaela
 
 
Špačková Zdeňka
Kačírková Martina
 
 
     1301
2.Matoušková AndreaBláhová Milena     3111
3.Strnadová KarolínaŠpačková Zdeňka     2312
4.Petříková MichaelaKačírková Martina     0313
5.Strnadová KarolínaBláhová Milena     3223
6.Matoušková AndreaKačírková Martina     3033
7.Petříková MichaelaŠpačková Zdeňka     1334
8.Strnadová KarolínaKačírková Martina     1335
9.Petříková MichaelaBláhová Milena     3245
10.Matoušková AndreaŠpačková Zdeňka     2346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Andrea21Bláhová Milena03
Strnadová Karolína12Špačková Zdeňka30
Petříková Michaela12Kačírková Martina21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy