Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:17343:334SF SKK EL Nino Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chloupková Pavlína
Wurmová Eva
 
 
Hodková Jana
Vrzalová Jitka
 
 
77-54 3110
2.Wurmová EvaVrzalová Jitka-9-5-5  0311
3.Loukotová ReginaŠimůnková Stanislava510-4-443221
4.Chloupková PavlínaHodková Jana-107117 3131
5.Loukotová ReginaVrzalová Jitka-65-4-3 1332
6.Wurmová EvaHodková Jana-1-6-5  0333
7.Chloupková PavlínaŠimůnková Stanislava344  3043
8.Loukotová ReginaHodková Jana77-85 3153
9.Chloupková PavlínaVrzalová Jitka74-99 3163
10.Wurmová EvaŠimůnková Stanislava-710-59103273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Wurmová Eva12Vrzalová Jitka21
Loukotová Regina21Šimůnková Stanislava03
Chloupková Pavlína30Hodková Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:14249:263TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Jeřábková Dana
Kriegerová Helena
 
 
-99-9-6 1301
2.Stočesová SilviePoláková Růžena514  3011
3.Jeřábková DanaWO    0312
4.Adamčíková DanaKriegerová Helena777  3022
5.Poláková RůženaWO    0323
6.Stočesová SilvieKriegerová Helena-5834 3133
7.Adamčíková DanaJeřábková Dana57-94 3143
8.Kriegerová HelenaWO    0344
9.Adamčíková DanaPoláková Růžena867  3054
10.Stočesová SilvieJeřábková Dana2114  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stočesová Silvie30Poláková Růžena02
Adamčíková Dana30Jeřábková Dana02
   Kriegerová Helena02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10362:216TJ Slovan Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přádová Blanka
Maršíková Jitka
 
 
Shim Mi Youngi
Pokorná Helena
 
 
911-78 3110
2.Chýleová EvaShim Mi Youngi4-8-8-9 1311
3.Maršíková JitkaPokorná Helena9-67-793221
4.Přádová BlankaWO    3031
5.Maršíková JitkaShim Mi Youngi-6-87-5 1332
6.Chýleová EvaWO    3042
7.Přádová BlankaPokorná Helena522  3052
8.Maršíková JitkaWO    3062
9.Přádová BlankaShim Mi Youngi-9742 3172
10.Chýleová EvaPokorná Helena5510  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chýleová Eva11Shim Mi Youngi21
Maršíková Jitka11Pokorná Helena03
Přádová Blanka20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 7, 24, stanice Bohemians.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:19 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špačková Zdeňka
Bláhová Milena
 
 
Luňová Veronika
Medalová Anna
 
 
     2301
2.Špačková ZdeňkaMedalová Anna     3011
3.Bláhová MilenaLuňová Zuzana     3121
4.Adamová BoženaLuňová Veronika     0322
5.Bláhová MilenaMedalová Anna     3232
6.Špačková ZdeňkaLuňová Veronika     2333
7.Adamová BoženaLuňová Zuzana     3143
8.Bláhová MilenaLuňová Veronika     2344
9.Adamová BoženaMedalová Anna     1345
10.Špačková ZdeňkaLuňová Zuzana     3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Špačková Zdeňka21Medalová Anna12
Bláhová Milena21Luňová Zuzana03
Adamová Božena12Luňová Veronika30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací termín: čtvrtek 19:15 - Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:7 Avia Čakovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Petříková Michaela
 
 
Drgoňová Scheubová Lenka
Stupková Alena
 
 
     3110
2.Matoušková AndreaStupková Alena     3020
3.Strnadová KarolínaDrgoňová Veronika     3030
4.Petříková MichaelaDrgoňová Scheubová Lenka     3140
5.Strnadová KarolínaStupková Alena     3050
6.Matoušková AndreaDrgoňová Scheubová Lenka     3160
7.Petříková MichaelaDrgoňová Veronika     3170
8.Strnadová KarolínaDrgoňová Scheubová Lenka     2371
9.Petříková MichaelaStupková AlenaWO    3081
10.Matoušková AndreaDrgoňová Veronika     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Andrea30Stupková Alena02
Strnadová Karolína21Drgoňová Veronika03
Petříková Michaela20Drgoňová Scheubová Lenka12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Košíře AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Praha 5, Košíře, Klamovka 2051, zastávka Klamovka tramvají 9, 10, zastávka Nad Klamovkou busy 149, 191, 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30275:390TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Hana
Füllsacková Barbora
 
 
Motlová Michaela
Merhautová Alena
 
 
12-69-8-52301
2.Füllsacková BarboraMerhautová Alena-6-7-4  0302
3.Čápová KateřinaKotlanová Martina-812-8-8 1303
4.Nováková HanaMotlová Michaela-3-8-7  0304
5.Čápová KateřinaMerhautová Alena-4-4-6  0305
6.Füllsacková BarboraMotlová Michaela-8-8-7  0306
7.Nováková HanaKotlanová Martina-74-8-8 1307
8.Čápová KateřinaMotlová Michaela-4-10811-32308
9.Nováková HanaMerhautová Alena-8-7-4  0309
10.Füllsacková BarboraKotlanová Martina-53-8-3 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Füllsacková Barbora03Merhautová Alena30
Čápová Kateřina03Kotlanová Martina30
Nováková Hana03Motlová Michaela30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy