Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Košíře AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Praha 5, Košíře, Klamovka 2051, zastávka Klamovka tramvají 9, 10, zastávka Nad Klamovkou busy 149, 191, 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:24243:346SF SKK EL Nino Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Hana
Füllsacková Barbora
 
 
Chloupková Pavlína
Wurmová Eva
 
 
-891010 3110
2.Nováková HanaWurmová Eva-10-8-7  0311
3.Füllsacková BarboraChloupková Pavlína-6-5-4  0312
4.Kaucká HanaWO    0313
5.Füllsacková BarboraWurmová Eva-99-9-10 1314
6.Nováková HanaKaucká Hana-7822 3124
7.Chloupková PavlínaWO    0325
8.Füllsacková BarboraKaucká Hana63-87 3135
9.Wurmová EvaWO    0336
10.Nováková HanaChloupková Pavlína12-7-11-8 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nováková Hana12Wurmová Eva20
Füllsacková Barbora12Chloupková Pavlína20
   Kaucká Hana02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:318:13249:226TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merhautová Alena
Vránová Helena
 
 
Petříková Michaela
Strnadová Karolína
 
 
5-67-773210
2.Vránová HelenaStrnadová Karolína10-89-373220
3.Merhautová AlenaPetříková Michaela636  3030
4.         
5.Merhautová AlenaStrnadová Karolína499  3040
6.Vránová HelenaWO    3050
7.Petříková MichaelaWO    0351
8.Merhautová AlenaWO    3061
9.Strnadová KarolínaWO    0362
10.Vránová HelenaPetříková Michaela-8-8-10  0363

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vránová Helena11Strnadová Karolína02
Merhautová Alena20Petříková Michaela11
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:25244:350TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Scheubová Jana
Drgoňová Scheubová Lenka
 
 
Špačková Zdeňka
Kačírková Martina
 
 
7-3-6-5 1301
2.Drgoňová Scheubová LenkaAdamová Božena498  3011
3.Drgoňová VeronikaŠpačková Zdeňka-4-4-5  0312
4.Stupková AlenaKačírková Martina-3-6-8  0313
5.Drgoňová VeronikaAdamová Božena-8-99-4 1314
6.Drgoňová Scheubová LenkaKačírková Martina-7988 3124
7.Stupková AlenaŠpačková Zdeňka-13-8-4  0325
8.Drgoňová VeronikaKačírková Martina-6-8-4  0326
9.Stupková AlenaAdamová Božena7-7-2-3 1327
10.Drgoňová Scheubová LenkaŠpačková Zdeňka-11-1-6  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Drgoňová Scheubová Lenka21Adamová Božena21
Drgoňová Veronika03Špačková Zdeňka30
Stupková Alena03Kačírková Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21272:269TJ Slovan Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polednová Petra
Luňová Veronika
 
 
Kaucká Olga
Veletová Ilona
 
 
-56-6-10 1301
2.Polednová PetraVeletová Ilona-99-7-2 1302
3.Luňová VeronikaKaucká Olga-8-7-6  0303
4.Vinklářová VeronikaWO    3013
5.Luňová VeronikaVeletová Ilona99-11-7-72314
6.Polednová PetraWO    3024
7.Vinklářová VeronikaKaucká Olga-3-2-1  0325
8.Luňová VeronikaWO    3035
9.Vinklářová VeronikaVeletová Ilona-2-7-6  0336
10.Polednová PetraKaucká Olga-3-11-9  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Polednová Petra02Veletová Ilona30
Luňová Veronika02Kaucká Olga30
Vinklářová Veronika02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:15338:330SF SKK EL Nino Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shim Mi Youngi
Pokorná Helena
 
 
Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
510-710 3110
2.Pokorná HelenaStočesová Silvie-3-88-7 1311
3.Bútorová TerezaHypšová Daniela-3955 3121
4.Shim Mi YoungiAdamčíková Dana-98109 3131
5.Bútorová TerezaStočesová Silvie-1-6-5  0332
6.Pokorná HelenaAdamčíková Dana7-76-793242
7.Shim Mi YoungiHypšová Daniela355  3052
8.Bútorová TerezaAdamčíková Dana-7-4-8  0353
9.Shim Mi YoungiStočesová Silvie714-67 3163
10.Pokorná HelenaHypšová Daniela788  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorná Helena21Stočesová Silvie21
Bútorová Tereza12Hypšová Daniela03
Shim Mi Youngi30Adamčíková Dana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:18 TJ Přední Kopanina A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábková Dana
Kriegerová Helena
 
 
Vrzalová Jitka
Hodková Jana
 
 
     3010
2.Jeřábková DanaVrzalová Jitka     2311
3.Kriegerová HelenaHodková Jana     1312
4.Poláková RůženaWO    3022
5.Kriegerová HelenaVrzalová Jitka     0323
6.Jeřábková DanaWO    3033
7.Poláková RůženaHodková Jana     0334
8.Kriegerová HelenaWO    3044
9.Poláková RůženaVrzalová Jitka     0345
10.Jeřábková DanaHodková Jana     0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jeřábková Dana02Vrzalová Jitka30
Kriegerová Helena02Hodková Jana30
Poláková Růžena02   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy