Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 7, 24, stanice Bohemians.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3370:231TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špačková Zdeňka
Kačírková Martina
 
 
Šafaříková Jana
Prostějovská Lada
 
 
10117  3010
2.Špačková ZdeňkaŠafaříková Jana567  3020
3.Kačírková MartinaProstějovská Lada1332  3030
4.Bláhová MilenaKaucká Hana895  3040
5.Kačírková MartinaŠafaříková Jana7-873 3150
6.Špačková ZdeňkaKaucká Hana447  3060
7.Bláhová MilenaProstějovská Lada-912313 3170
8.Kačírková MartinaKaucká Hana887  3080
9.Bláhová MilenaŠafaříková Jana5-969 3190
10.Špačková ZdeňkaProstějovská Lada342  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špačková Zdeňka30Šafaříková Jana03
Kačírková Martina30Prostějovská Lada03
Bláhová Milena30Kaucká Hana03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30 Avia Čakovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Lucie
Koubová Renata
 
 
Strnadová Karolína
Petříková Michaela
 
 
     2301
2.Dvořáková LucieMatoušková Andrea     0302
3.Maršíková JitkaPetříková Michaela     2303
4.Koubová RenataStrnadová Karolína     0304
5.Maršíková JitkaMatoušková Andrea     1305
6.Dvořáková LucieStrnadová Karolína     1306
7.Koubová RenataPetříková Michaela     0307
8.Maršíková JitkaStrnadová KarolínaWO    0308
9.Koubová RenataMatoušková Andrea     0309
10.Dvořáková LuciePetříková Michaela     23010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořáková Lucie03Matoušková Andrea30
Maršíková Jitka02Petříková Michaela30
Koubová Renata03Strnadová Karolína20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Košíře ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:13320:256TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
47-77 3110
2.Adamčíková DanaNováková Hana45-93 3120
3.Chalupová LudmilaBulantová Pavla-6-8-3  0321
4.Stočesová SilvieFüllsacková Barbora533  3031
5.Chalupová LudmilaNováková Hana-6-3-8  0332
6.Adamčíková DanaFüllsacková Barbora6-9-8543242
7.Stočesová SilvieBulantová Pavla7510  3052
8.Chalupová LudmilaFüllsacková Barbora-5-7-8  0353
9.Stočesová SilvieNováková Hana294  3063
10.Adamčíková DanaBulantová Pavla5510  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana30Nováková Hana12
Chalupová Ludmila03Bulantová Pavla12
Stočesová Silvie30Füllsacková Barbora12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední Kopanina AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Ke Goniu 123, Praha 6 – Přední Kopanina, bus 254, 312 od metra Dejvická do stanice Přední KopaninaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:23361:381TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodková Jana
Vrzalová Jitka
 
 
Nováková Ivana
Motlová Michaela
 
 
-8-8-12  0301
2.Vrzalová JitkaNováková Ivana8-74-953211
3.Hodková JanaKotlanová Martina11610  3021
4.Šimůnková StanislavaMotlová Michaela-8-2-10  0322
5.Hodková JanaNováková Ivana-8-896-92323
6.Vrzalová JitkaMotlová Michaela-3-5-5  0324
7.Šimůnková StanislavaKotlanová Martina5-8-5443234
8.Hodková JanaMotlová Michaela9-8-8-4 1335
9.Šimůnková StanislavaNováková Ivana7-7-109-122336
10.Vrzalová JitkaKotlanová Martina98-76 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vrzalová Jitka21Nováková Ivana21
Hodková Jana12Kotlanová Martina03
Šimůnková Stanislava12Motlová Michaela30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:26 TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kriegerová Helena
Jeřábková Dana
 
 
Opravilová Scheubová Lucie
Scheubová Jana
 
 
     1301
2.Jeřábková DanaOpravilová Scheubová Lucie     2302
3.Kriegerová HelenaScheubová Jana     0303
4.Hošková StanislavaStupková Alena     3113
5.Kriegerová HelenaOpravilová Scheubová Lucie     2314
6.Jeřábková DanaStupková Alena     3124
7.Hošková StanislavaScheubová Jana     0325
8.Kriegerová HelenaStupková Alena     2326
9.Hošková StanislavaOpravilová Scheubová Lucie     0327
10.Jeřábková DanaScheubová Jana     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jeřábková Dana12Opravilová Scheubová Lucie30
Kriegerová Helena03Scheubová Jana30
Hošková Stanislava12Stupková Alena12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:24317:341TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bútorová Tereza
Pokorná Helena
 
 
Polednová Petra
Vítková Hana
 
 
-6-69-8 1301
2.Pokorná HelenaPolednová Petra4-68-8-92302
3.Bútorová TerezaVítková Hana-7-5-7  0303
4.Dlouhá MarieLuňová Veronika-95-7-7 1304
5.Bútorová TerezaPolednová Petra8-88-843214
6.Pokorná HelenaLuňová Veronika12-588 3124
7.Dlouhá MarieVítková Hana-6-6-8  0325
8.Bútorová TerezaLuňová Veronika-6-7-12  0326
9.Dlouhá MariePolednová PetraWO    3036
10.Pokorná HelenaVítková Hana-6-6-8  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pokorná Helena12Polednová Petra11
Bútorová Tereza12Vítková Hana30
Dlouhá Marie02Luňová Veronika21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy