Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30240:378TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wurmová Eva
Prostějovská Lada
 
 
Polednová Petra
Vinklářová Veronika
 
 
-9-9-6  0301
2.Kaucká HanaLuňová Veronika-15-3-4  0302
3.Wurmová EvaVinklářová Veronika-8108-6-92303
4.Prostějovská LadaPolednová Petra-0-7-6  0304
5.Wurmová EvaLuňová Veronika-8-4-6  0305
6.Kaucká HanaPolednová Petra-0-6-3  0306
7.Prostějovská LadaVinklářová Veronika-7-7-4  0307
8.Wurmová EvaPolednová Petra8-5-5-1 1308
9.Prostějovská LadaLuňová Veronika-78-11-7 1309
10.Kaucká HanaVinklářová Veronika-85-3-10 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaucká Hana03Luňová Veronika30
Wurmová Eva03Vinklářová Veronika30
Prostějovská Lada03Polednová Petra30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:14301:229TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opravilová Scheubová Lucie
Drgoňová Scheubová Lenka
 
 
Bútorová Tereza
Pokorná Helena
 
 
10-9-91283210
2.Drgoňová VeronikaBútorová Tereza-7-8-8  0311
3.Opravilová Scheubová LuciePokorná Helena-58-6-6 1312
4.Drgoňová Scheubová LenkaDlouhá MarieWO    3022
5.Opravilová Scheubová LucieBútorová Tereza1056  3032
6.Drgoňová VeronikaDlouhá MarieWO    3042
7.Drgoňová Scheubová LenkaPokorná Helena-6-3-8  0343
8.Opravilová Scheubová LucieDlouhá MarieWO    3053
9.Drgoňová Scheubová LenkaBútorová Tereza826  3063
10.Drgoňová VeronikaPokorná Helena-5-4-3  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Drgoňová Veronika02Bútorová Tereza12
Opravilová Scheubová Lucie11Pokorná Helena30
Drgoňová Scheubová Lenka11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:10324:248TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Michaela
Merhautová Alena
 
 
Kriegerová Helena
Jeřábková Dana
 
 
6117  3010
2.Merhautová AlenaJeřábková Dana757  3020
3.Vránová HelenaKriegerová Helena-9-6-8  0321
4.Motlová MichaelaPoláková Růžena787  3031
5.Vránová HelenaJeřábková Dana-12-9-9  0332
6.Merhautová AlenaGrossmannová Jana332  3042
7.Motlová MichaelaKriegerová Helena7-736 3152
8.Vránová HelenaGrossmannová Jana-8-9-14  0353
9.Motlová MichaelaJeřábková Dana957  3063
10.Merhautová AlenaKriegerová Helena875  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Merhautová Alena30Jeřábková Dana12
Vránová Helena03Kriegerová Helena12
Motlová Michaela30Poláková Růžena01
   Grossmannová Jana11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Košíře AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Praha 5, Košíře, Klamovka 2051, zastávka Klamovka tramvají 9, 10, zastávka Nad Klamovkou busy 149, 191, 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:21 TJ Přední Kopanina A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čápová Kateřina
Füllsacková Barbora
 
 
Hodková Jana
Malá Jitka
 
 
     1301
2.Nováková HanaMalá Jitka     0302
3.Čápová KateřinaŠimůnková Stanislava     1303
4.Füllsacková BarboraHodková Jana     0304
5.Čápová KateřinaMalá Jitka     3014
6.Nováková HanaHodková Jana     0315
7.Füllsacková BarboraŠimůnková Stanislava     1316
8.Čápová KateřinaHodková Jana     0317
9.Füllsacková BarboraMalá Jitka     3027
10.Nováková HanaŠimůnková Stanislava     3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Hana12Malá Jitka12
Čápová Kateřina12Šimůnková Stanislava21
Füllsacková Barbora12Hodková Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací termín: čtvrtek 19:15 - Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:21 TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Petříková Michaela
 
 
Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
     0301
2.Matoušková AndreaStočesová Silvie     2302
3.Strnadová KarolínaAdamčíková Dana     1303
4.Petříková MichaelaWO    3013
5.Strnadová KarolínaStočesová Silvie     0314
6.Matoušková AndreaWO    3024
7.Petříková MichaelaAdamčíková Dana     0325
8.Strnadová KarolínaWO    3035
9.Petříková MichaelaStočesová Silvie     1336
10.Matoušková AndreaAdamčíková Dana     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Andrea02Stočesová Silvie30
Strnadová Karolína02Adamčíková Dana30
Petříková Michaela02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 7, 24, stanice Bohemians.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:27 TJ Slovan Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špačková Zdeňka
Kačírková Martina
 
 
Dvořáková Lucie
Chýleová Eva
 
 
     0301
2.Špačková ZdeňkaMaršíková Jitka     3011
3.Kačírková MartinaDvořáková Lucie     0312
4.Krylová KateřinaChýleová Eva     2313
5.Kačírková MartinaMaršíková Jitka     2314
6.Špačková ZdeňkaChýleová Eva     0315
7.Krylová KateřinaDvořáková Lucie     0316
8.Kačírková MartinaChýleová Eva     0317
9.Krylová KateřinaMaršíková Jitka     2318
10.Špačková ZdeňkaDvořáková Lucie     1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Špačková Zdeňka12Maršíková Jitka21
Kačírková Martina03Dvořáková Lucie30
Krylová Kateřina03Chýleová Eva30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy