Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:16234:301nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucká Hana
Ratajová Jana
 
 
Štanclová Helena
Donovalová Dana
 
 
7-78-8-62301
2.Kaucká HanaDonovalová Dana8-1285 3111
3.Ratajová JanaŠtanclová Helena-3-6-5  0312
4.Vlachová JanaWO    0313
5.Ratajová JanaDonovalová Dana889  3023
6.Kaucká HanaVlachová Jana867  3033
7.Štanclová HelenaWO    0334
8.Ratajová JanaVlachová Jana676  3044
9.Donovalová DanaWO    0345
10.Kaucká HanaŠtanclová Helena777  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaucká Hana30Donovalová Dana02
Ratajová Jana21Štanclová Helena11
   Vlachová Jana02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 7, 24, stanice Bohemians.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:10384:306TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
Portešová Hana
Kozáková Květoslava
 
 
510-77 3110
2.Filová SimonaKyselá Zdeňka-4-98-9 1311
3.Bláhová KateřinaPortešová Hana-79119 3121
4.Zubíková ZdeňkaKozáková Květoslava876  3031
5.Bláhová KateřinaKyselá Zdeňka1158  3041
6.Filová SimonaKozáková Květoslava777  3051
7.Zubíková ZdeňkaPortešová Hana614-414 3161
8.Bláhová KateřinaKozáková Květoslava566  3071
9.Zubíková ZdeňkaKyselá Zdeňka44-87 3181
10.Filová SimonaPortešová Hana2-8-73-92382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Filová Simona12Kyselá Zdeňka12
Bláhová Kateřina30Portešová Hana12
Zubíková Zdeňka30Kozáková Květoslava03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30 TJ ABC Branik E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavá Tereza
Slezáková Hana
 
 
Balková Růžena
Chalupová Ludmila
 
 
     1301
2.Kadavá TerezaBalková Růžena     1302
3.Slezáková HanaVysušilová Stanislava     0303
4.Bartoňová TerezaChalupová Ludmila     0304
5.Slezáková HanaBalková Růžena     0305
6.Kadavá TerezaChalupová Ludmila     0306
7.Bartoňová TerezaVysušilová Stanislava     1307
8.Slezáková HanaChalupová Ludmila     0308
9.Bartoňová TerezaBalková Růžena     0309
10.Kadavá TerezaVysušilová Stanislava     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kadavá Tereza03Balková Růžena30
Slezáková Hana03Vysušilová Stanislava30
Bartoňová Tereza03Chalupová Ludmila30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:13356:320TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medalová Anna
Vinklářová Veronika
 
 
Krylová Kateřina
Závodská Katarína
 
 
979  3010
2.Luňová ZuzanaZýková Renata7-98-7-72311
3.Medalová AnnaKrylová Kateřina868  3021
4.Vinklářová VeronikaZávodská Katarína3-8-66-72322
5.Medalová AnnaZýková Renata79-69 3132
6.Luňová ZuzanaZávodská Katarína-5-39-10 1333
7.Vinklářová VeronikaKrylová Kateřina588  3043
8.Medalová AnnaZávodská Katarína-67-8-7 1344
9.Vinklářová VeronikaZýková Renata1244  3054
10.Luňová ZuzanaKrylová Kateřina995  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Luňová Zuzana12Zýková Renata12
Medalová Anna21Krylová Kateřina03
Vinklářová Veronika21Závodská Katarína30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pátek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 3, 8), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:18284:230TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Romana
Hanzlíčková Martina
 
 
Najbertová Lucie
Tomsová Kateřina
 
 
-7-10-8  0301
2.Bláhová RomanaNajbertová Lucie-795-12-82302
3.Hanzlíčková MartinaTomsová Kateřina-9-6-10  0303
4.Otrusinová JitkaWO    3013
5.Hanzlíčková MartinaNajbertová Lucie-6-5-6  0314
6.Bláhová RomanaWO    3024
7.Otrusinová JitkaTomsová Kateřina-7-8-5  0325
8.Hanzlíčková MartinaWO    3035
9.Otrusinová JitkaNajbertová Lucie-8-7-1  0336
10.Bláhová RomanaTomsová Kateřina625  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bláhová Romana11Najbertová Lucie30
Hanzlíčková Martina02Tomsová Kateřina21
Otrusinová Jitka02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2012 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:8 TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Anna
Špicarová Ivana
 
 
Šišková Gabriela
Svobodová Šárka
 
 
     3110
2.Špicarová IvanaŠišková Gabriela     3020
3.Hájková AnnaSvobodová Šárka     3030
4.Špicarová VeronikaWO    3040
5.Hájková AnnaŠišková Gabriela     3050
6.Špicarová IvanaWO    3060
7.Špicarová VeronikaSvobodová Šárka     0361
8.Hájková AnnaWO    3071
9.Špicarová VeronikaŠišková Gabriela     0372
10.Špicarová IvanaSvobodová Šárka     3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špicarová Ivana20Šišková Gabriela12
Hájková Anna20Svobodová Šárka12
Špicarová Veronika02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:15311:298nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucká Hana
Ratajová Jana
 
 
Grossmannová Jana
Straková Jitka
 
 
-9-7-8  0301
2.Kaucká HanaGrossmannová Jana-10-7-6  0302
3.Součková MarcelaPoláková Růžena4610  3012
4.Ratajová JanaStraková Jitka8-79-6-92313
5.Součková MarcelaGrossmannová Jana8-8-510-72314
6.Kaucká HanaStraková Jitka544  3024
7.Ratajová JanaPoláková Růžena669  3034
8.Součková MarcelaStraková Jitka669  3044
9.Ratajová JanaGrossmannová Jana-1-5-4  0345
10.Kaucká HanaPoláková Růžena1066  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaucká Hana21Grossmannová Jana30
Součková Marcela21Poláková Růžena03
Ratajová Jana12Straková Jitka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12 TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
Straková Jitka
Grossmannová Jana
 
 
     3110
2.Vlachová JanaPoláková Růžena     3020
3.Hošková StanislavaStraková Jitka     3030
4.Štanclová HelenaGrossmannová Jana     1331
5.Hošková StanislavaPoláková Růžena     3041
6.Vlachová JanaGrossmannová Jana     3251
7.Štanclová HelenaStraková Jitka     3061
8.Hošková StanislavaGrossmannová Jana     1362
9.Štanclová HelenaPoláková Růžena     3272
10.Vlachová JanaStraková Jitka     3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vlachová Jana30Poláková Růžena03
Hošková Stanislava21Straková Jitka03
Štanclová Helena21Grossmannová Jana21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy