Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5 TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlachová Jana
Donovalová Dana
 
 
Šulcová Jana
Částková Stanislava
 
 
     1301
2.Hošková StanislavaŠulcová Jana     3011
3.Štanclová HelenaČástková Stanislava     3021
4.Vlachová JanaWO    3031
5.Štanclová HelenaŠulcová Jana     3041
6.Hošková StanislavaWO    3051
7.Vlachová JanaČástková Stanislava     3161
8.Štanclová HelenaWO    3071
9.Vlachová JanaŠulcová Jana     3181
10.Hošková StanislavaČástková Stanislava     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hošková Stanislava20Šulcová Jana03
Štanclová Helena20Částková Stanislava03
Vlachová Jana20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30173:338TJ ABC Branik E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ratajová Jana
Kaucká Hana
 
 
Vysušilová Stanislava
Chalupová Ludmila
 
 
-15-9-8  0301
2.Ratajová JanaVysušilová Stanislava-9-8-7  0302
3.Kaucká HanaChalupová Ludmila-5-7-6  0303
4.Hypšová DanielaWO    0304
5.Kaucká HanaVysušilová Stanislava-7-8-6  0305
6.Ratajová JanaHypšová Daniela-10-9-9  0306
7.Chalupová LudmilaWO    0307
8.Kaucká HanaHypšová Daniela-8-7-9  0308
9.Vysušilová StanislavaWO    0309
10.Ratajová JanaChalupová Ludmila-9-7-10  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ratajová Jana03Vysušilová Stanislava20
Kaucká Hana03Chalupová Ludmila20
   Hypšová Daniela20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 7, 24, stanice Bohemians.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:29267:385TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Světlíková Tereza
 
 
Adamová Božena
Závodská Katarína
 
 
8-7-9-6 1301
2.Bláhová KateřinaAdamová Božena-59-8-8 1302
3.Světlíková TerezaZávodská Katarína-1-7-7  0303
4.Zubíková ZdeňkaZýková Renata-8-9-4  0304
5.Světlíková TerezaAdamová Božena-58-4-3 1305
6.Bláhová KateřinaZýková Renata-8-127993215
7.Zubíková ZdeňkaZávodská Katarína5-7-6-4 1316
8.Kosťová NatálieZýková Renata-7-3-4  0317
9.Zubíková ZdeňkaAdamová Božena-7-2-5  0318
10.Bláhová KateřinaZávodská Katarína-57-10-8 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bláhová Kateřina12Adamová Božena30
Světlíková Tereza02Závodská Katarína30
Zubíková Zdeňka03Zýková Renata21
Kosťová Natálie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:21 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková Hana
Bartoňová Tereza
 
 
Najbertová Lucie
Tomsová Kateřina
 
 
     1301
2.Slezáková HanaNajbertová Lucie     0302
3.Procházková LucieTomsová Kateřina     0303
4.Bartoňová TerezaWO    3013
5.Procházková LucieNajbertová Lucie     0314
6.Slezáková HanaWO    3024
7.Bartoňová TerezaTomsová Kateřina     0325
8.Procházková LucieWO    3035
9.Bartoňová TerezaNajbertová Lucie     0336
10.Slezáková HanaTomsová Kateřina     2337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Slezáková Hana02Najbertová Lucie30
Procházková Lucie02Tomsová Kateřina30
Bartoňová Tereza02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5363:185TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medalová Anna
Melicharová Iveta
 
 
Vojáčková Aneta
Dvořáková Anna
 
 
8-893 3110
2.Luňová ZuzanaVojáčková Aneta-677-893220
3.Medalová AnnaDvořáková Anna566  3030
4.Melicharová IvetaWO    3040
5.Medalová AnnaVojáčková Aneta548  3050
6.Luňová ZuzanaWO    3060
7.Melicharová IvetaDvořáková Anna8-566 3170
8.Medalová AnnaWO    3080
9.Melicharová IvetaVojáčková Aneta185  3090
10.Luňová ZuzanaDvořáková Anna-6667 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Luňová Zuzana20Vojáčková Aneta03
Medalová Anna20Dvořáková Anna03
Melicharová Iveta20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pátek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 3, 8), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:21213:282TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Božena
Bláhová Romana
 
 
Hájková Anna
Špicarová Ivana
 
 
7-4-7-9 1301
2.Hanzlíčková MartinaŠpicarová Veronika825  3011
3.Malá BoženaHájková Anna-5-2-4  0312
4.Bláhová RomanaŠpicarová Ivana-5-5-6  0313
5.Malá BoženaŠpicarová Veronika832  3023
6.Hanzlíčková MartinaŠpicarová Ivana-2-3-9  0324
7.Bláhová RomanaHájková Anna-6-8-6  0325
8.Malá BoženaŠpicarová Ivana-6-6-2  0326
9.Bláhová RomanaŠpicarová Veronika457  3036
10.Hanzlíčková MartinaHájková Anna-2-1-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hanzlíčková Martina12Špicarová Veronika03
Malá Božena12Hájková Anna30
Bláhová Romana12Špicarová Ivana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:8 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grossmannová Jana
Straková Jitka
 
 
Portešová Hana
Kyselá Zdeňka
 
 
     3010
2.Grossmannová JanaPortešová Hana     3020
3.Straková JitkaKyselá Zdeňka     1321
4.Füri SilviaWO    3031
5.Straková JitkaPortešová Hana     3141
6.Grossmannová JanaWO    3051
7.Füri SilviaKyselá Zdeňka     0352
8.Straková JitkaWO    3062
9.Füri SilviaPortešová Hana     3172
10.Grossmannová JanaKyselá Zdeňka     3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grossmannová Jana20Portešová Hana03
Straková Jitka11Kyselá Zdeňka21
Füri Silvia11   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy