Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:15 TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
Svobodová Šárka
Šišková Gabriela
 
 
     3010
2.Vlachová JanaŠišková Gabriela     0311
3.Hošková StanislavaSvobodová Šárka     3121
4.Štanclová HelenaWO    3031
5.Hošková StanislavaŠišková Gabriela     3241
6.Vlachová JanaWO    3051
7.Štanclová HelenaSvobodová Šárka     0352
8.Hošková StanislavaWO    3062
9.Štanclová HelenaŠišková Gabriela     0363
10.Vlachová JanaSvobodová Šárka     1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vlachová Jana02Šišková Gabriela21
Hošková Stanislava20Svobodová Šárka21
Štanclová Helena02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:21 TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kavická Andrea
Najbertová Lucie
 
 
Hájková Anna
Špicarová Ivana
 
 
     1301
2.Kavická AndreaHájková Anna     3111
3.Najbertová LucieŠpicarová Ivana     0312
4.Špicarová VeronikaWO    0313
5.Najbertová LucieHájková Anna     0314
6.Kavická AndreaŠpicarová Veronika     3024
7.Špicarová IvanaWO    0325
8.Najbertová LucieŠpicarová Veronika     3035
9.Hájková AnnaWO    0336
10.Kavická AndreaŠpicarová Ivana     3246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kavická Andrea30Hájková Anna11
Najbertová Lucie12Špicarová Ivana11
   Špicarová Veronika02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 7, 24, stanice Bohemians.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5 TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závodská Katarína
Zýková Renata
 
 
Hanzlíčková Martina
Malá Božena
 
 
     3010
2.Závodská KatarínaHanzlíčková Martina     3020
3.Zýková RenataMalá Božena     3030
4.Krylová KateřinaOtrusinová Jitka     3040
5.Zýková RenataHanzlíčková Martina     3050
6.Závodská KatarínaOtrusinová Jitka     3160
7.Krylová KateřinaMalá Božena     3170
8.Zýková RenataOtrusinová Jitka     3180
9.Krylová KateřinaHanzlíčková Martina     3090
10.Závodská KatarínaMalá Božena     32100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Závodská Katarína30Hanzlíčková Martina03
Zýková Renata30Malá Božena03
Krylová Kateřina30Otrusinová Jitka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:525:18414:315nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupová Ludmila
Balková Růžena
 
 
Luňová Zuzana
Marková Lucie
 
 
45-9-8-92301
2.Vysušilová StanislavaLuňová Zuzana10-11-5553211
3.Chalupová LudmilaMarková Lucie-91019 3121
4.Balková RůženaWO    3031
5.Chalupová LudmilaLuňová Zuzana9-8-48-32332
6.Vysušilová StanislavaWO    3042
7.Balková RůženaMarková Lucie-1211-138-92343
8.Chalupová LudmilaWO    3053
9.Balková RůženaLuňová Zuzana9-26-2-72354
10.Vysušilová StanislavaMarková Lucie-10-661-82355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vysušilová Stanislava11Luňová Zuzana21
Chalupová Ludmila11Marková Lucie21
Balková Růžena02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední Kopanina BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, Ke Goniu 123, Praha 6 – Přední Kopanina, bus 254, 312 od metra Dejvická do stanice Přední KopaninaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:6 TJ Přední Kopanina B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Stanislava
Portešová Hana
 
 
Bartoňová Tereza
Kadavá Tereza
 
 
     3010
2.Kyselá ZdeňkaKadavá Tereza     2311
3.Částková StanislavaProcházková Lucie     3021
4.Portešová HanaBartoňová Tereza     3031
5.Částková StanislavaKadavá Tereza     3041
6.Kyselá ZdeňkaBartoňová Tereza     3051
7.Portešová HanaProcházková Lucie     3061
8.Částková StanislavaBartoňová Tereza     3071
9.Portešová HanaKadavá Tereza     3181
10.Kyselá ZdeňkaProcházková Lucie     3291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kyselá Zdeňka21Kadavá Tereza12
Částková Stanislava30Procházková Lucie03
Portešová Hana30Bartoňová Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16271:331SF SKK EL Nino Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucká Hana
Ratajová Jana
 
 
Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
6-68-8-82301
2.Ratajová JanaFilová Simona657  3011
3.Kaucká HanaZubíková Zdeňka-412-6873221
4.Bláhová KateřinaWO    0322
5.Kaucká HanaFilová Simona978  3032
6.Ratajová JanaBláhová Kateřina788  3042
7.Zubíková ZdeňkaWO    0343
8.Kaucká HanaBláhová Kateřina-8-87893253
9.Filová SimonaWO    0354
10.Ratajová JanaZubíková Zdeňka889  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ratajová Jana30Filová Simona02
Kaucká Hana30Zubíková Zdeňka02
   Bláhová Kateřina02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:18 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grossmannová Jana
Poláková Růžena
 
 
Šišková Gabriela
Svobodová Šárka
 
 
     3210
2.Grossmannová JanaHleděncová Adéla     3120
3.Poláková RůženaŠišková Gabriela     3030
4.Straková JitkaSvobodová Šárka     0331
5.Poláková RůženaHleděncová Adéla     1332
6.Grossmannová JanaSvobodová Šárka     1333
7.Straková JitkaŠišková Gabriela     3143
8.Poláková RůženaSvobodová Šárka     0344
9.Straková JitkaHleděncová Adéla     3154
10.Grossmannová JanaŠišková Gabriela     3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grossmannová Jana21Hleděncová Adéla12
Poláková Růžena12Šišková Gabriela03
Straková Jitka21Svobodová Šárka30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy