Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30 TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházková Lucie
Kadavá Tereza
 
 
Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
     0301
2.Kadavá TerezaVlachová Jana     1302
3.Bartoňová TerezaHošková Stanislava     0303
4.Procházková LucieŠtanclová Helena     0304
5.Bartoňová TerezaVlachová Jana     0305
6.Kadavá TerezaŠtanclová Helena     0306
7.Procházková LucieHošková Stanislava     0307
8.Bartoňová TerezaŠtanclová Helena     0308
9.Procházková LucieVlachová Jana     0309
10.Kadavá TerezaHošková Stanislava     13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kadavá Tereza03Vlachová Jana30
Bartoňová Tereza03Hošková Stanislava30
Procházková Lucie03Štanclová Helena30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:15 TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marková Lucie
Medalová Anna
 
 
Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
     2301
2.Luňová ZuzanaBláhová Kateřina     3111
3.Marková LucieZubíková Zdeňka     1312
4.Medalová AnnaWO    3022
5.Marková LucieBláhová Kateřina     0323
6.Luňová ZuzanaWO    3033
7.Medalová AnnaZubíková Zdeňka     3243
8.Marková LucieWO    3053
9.Medalová AnnaBláhová Kateřina     3163
10.Luňová ZuzanaZubíková Zdeňka     3273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Luňová Zuzana20Bláhová Kateřina12
Marková Lucie02Zubíková Zdeňka12
Medalová Anna20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pátek 18:00, Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín, zastávka Křižíkova (metro B a tramvaje 3, 8), cca 200 m v proluce po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17333:310nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Božena
Bláhová Romana
 
 
Michlová Hana
Štolbová Jana
 
 
-7659 3110
2.Malá BoženaMichlová Hana937  3020
3.Bláhová RomanaŠtolbová Jana574  3030
4.Hanzlíčková MartinaKaucká Hana-6-8-7  0331
5.Bláhová RomanaMichlová Hana645  3041
6.Malá BoženaKaucká Hana-6-8-9  0342
7.Hanzlíčková MartinaŠtolbová Jana-7-1-9  0343
8.Bláhová RomanaKaucká Hana-1157-13-82344
9.Hanzlíčková MartinaMichlová Hana7-669 3154
10.Malá BoženaŠtolbová Jana-10-79-12 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malá Božena12Michlová Hana03
Bláhová Romana21Štolbová Jana21
Hanzlíčková Martina12Kaucká Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:9 TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Anna
Špicarová Ivana
 
 
Kyselá Zdeňka
Částková Stanislava
 
 
     3010
2.Špicarová IvanaKyselá Zdeňka     3020
3.Hájková AnnaČástková Stanislava     3030
4.Špicarová VeronikaKozáková Květoslava     0331
5.Hájková AnnaKyselá Zdeňka     3041
6.Špicarová IvanaKozáková Květoslava     3051
7.Špicarová VeronikaČástková Stanislava     0352
8.Hájková AnnaKozáková Květoslava     3062
9.Špicarová VeronikaKyselá Zdeňka     0363
10.Špicarová IvanaČástková Stanislava     3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špicarová Ivana30Kyselá Zdeňka12
Hájková Anna30Částková Stanislava12
Špicarová Veronika03Kozáková Květoslava12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín: Středa 19:15 - Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10 Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petříková Michaela
Šišková Gabriela
 
 
Vysušilová Stanislava
Balková Růžena
 
 
     3210
2.Svobodová ŠárkaHypšová Daniela     3020
3.Šišková GabrielaVysušilová Stanislava     3130
4.Petříková MichaelaBalková Růžena     3040
5.Šišková GabrielaHypšová Daniela     0341
6.Svobodová ŠárkaBalková Růžena     2342
7.Petříková MichaelaVysušilová Stanislava     3052
8.Šišková GabrielaBalková Růžena     3062
9.Petříková MichaelaHypšová Daniela     3172
10.Svobodová ŠárkaVysušilová Stanislava     3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svobodová Šárka21Hypšová Daniela12
Šišková Gabriela21Vysušilová Stanislava03
Petříková Michaela30Balková Růžena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:27248:378TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbertová Lucie
Tomsová Kateřina
 
 
Adamová Božena
Závodská Katarína
 
 
-5-4-6  0301
2.Tomsová KateřinaAdamová Božena-911-9-7 1302
3.Najbertová LucieZýková Renata39-6-9-62303
4.Závodská KatarínaWO    0304
5.Najbertová LucieAdamová Božena-9-4-8  0305
6.Tomsová KateřinaZávodská Katarína97-9-10-102306
7.Zýková RenataWO    0307
8.Najbertová LucieZávodská Katarína967  3017
9.Adamová BoženaWO    0318
10.Tomsová KateřinaZýková Renata12-8-76-72319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tomsová Kateřina03Adamová Božena20
Najbertová Lucie12Zýková Renata20
   Závodská Katarína11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková Hana
Procházková Lucie
 
 
Grossmannová Jana
Poláková Růžena
 
 
     0301
2.Popová VeronikaStraková Jitka     0302
3.Slezáková HanaGrossmannová Jana     0303
4.Procházková LuciePoláková Růžena     1304
5.Slezáková HanaStraková Jitka     1305
6.Popová VeronikaPoláková Růžena     0306
7.Procházková LucieGrossmannová Jana     0307
8.Slezáková HanaPoláková Růžena     0308
9.Procházková LucieStraková Jitka     0309
10.Popová VeronikaFüri Silvia     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Popová Veronika03Straková Jitka30
Slezáková Hana03Grossmannová Jana20
Procházková Lucie03Poláková Růžena30
   Füri Silvia10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy