Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:29 TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
Závodská Katarína
Adamová Božena
 
 
     1301
2.Donovalová DanaAdamová Božena     0302
3.Hošková StanislavaZýková Renata     2303
4.Štanclová HelenaZávodská Katarína     1304
5.Hošková StanislavaAdamová Božena     0305
6.Donovalová DanaZávodská Katarína     0306
7.Štanclová HelenaZýková Renata     3216
8.Hošková StanislavaZávodská Katarína     2317
9.Štanclová HelenaAdamová Božena     1318
10.Donovalová DanaZýková Renata     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Donovalová Dana03Adamová Božena30
Hošková Stanislava03Zýková Renata21
Štanclová Helena12Závodská Katarína30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:815:26335:401TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupová Ludmila
Vysušilová Stanislava
 
 
Kavická Andrea
Tomsová Kateřina
 
 
7-666 3110
2.Hypšová DanielaNajbertová Lucie-88-9-2 1311
3.Vysušilová StanislavaKavická Andrea10-5-39-42312
4.Chalupová LudmilaTomsová Kateřina-8-574-92313
5.Vysušilová StanislavaNajbertová Lucie5-4-11-4 1314
6.Hypšová DanielaTomsová Kateřina77-89 3124
7.Chalupová LudmilaKavická Andrea-9-9-6  0325
8.Vysušilová StanislavaTomsová Kateřina-4-7-10  0326
9.Chalupová LudmilaNajbertová Lucie8-7-5-7 1327
10.Hypšová DanielaKavická Andrea-498-4-112328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hypšová Daniela12Najbertová Lucie30
Vysušilová Stanislava03Kavická Andrea30
Chalupová Ludmila03Tomsová Kateřina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední Kopanina BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, Ke Goniu 123, Praha 6 – Přední Kopanina, bus 254, 312 od metra Dejvická do stanice Přední KopaninaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30305:389Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Stanislava
Portešová Hana
 
 
Hleděncová Adéla
Šišková Gabriela
 
 
-7-77-10 1301
2.Kyselá ZdeňkaSvobodová Šárka-6-8-12  0302
3.Částková StanislavaŠišková Gabriela-58-10-6 1303
4.Portešová HanaHleděncová Adéla-8-558-82304
5.Částková StanislavaSvobodová Šárka-8-10-7  0305
6.Kyselá ZdeňkaHleděncová Adéla-6-79-7 1306
7.Portešová HanaŠišková Gabriela-8-77-9 1307
8.Kozáková KvětoslavaHleděncová Adéla-66-8-12 1308
9.Portešová HanaSvobodová Šárka-5-8-6  0309
10.Kyselá ZdeňkaŠišková Gabriela-8-5-9  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kyselá Zdeňka03Svobodová Šárka30
Částková Stanislava02Šišková Gabriela30
Portešová Hana03Hleděncová Adéla30
Kozáková Květoslava01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:23229:320TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucká Hana
Součková Marcela
 
 
Hájková Anna
Špicarová Ivana
 
 
-7-9-7  0301
2.Kaucká HanaHájková Anna-4-88-9 1302
3.Součková MarcelaŠpicarová Ivana-99-8843212
4.Špicarová VeronikaWO    0313
5.Součková MarcelaHájková Anna-9-6-3  0314
6.Kaucká HanaŠpicarová Veronika7710  3024
7.Špicarová IvanaWO    0325
8.Součková MarcelaŠpicarová Veronika333  3035
9.Hájková AnnaWO    0336
10.Kaucká HanaŠpicarová Ivana4-9-9-10 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaucká Hana12Hájková Anna20
Součková Marcela21Špicarová Ivana11
   Špicarová Veronika02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 7, 24, stanice Bohemians.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:9350:257TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
Malá Božena
Hanzlíčková Martina
 
 
757  3010
2.Světlíková TerezaOtrusinová Jitka-7-651-92311
3.Bláhová KateřinaMalá Božena1058  3021
4.Zubíková ZdeňkaHanzlíčková Martina454  3031
5.Bláhová KateřinaOtrusinová Jitka584  3041
6.Světlíková TerezaHanzlíčková Martina78-95 3151
7.Zubíková ZdeňkaMalá Božena-5984 3161
8.Bláhová KateřinaHanzlíčková Martina944  3071
9.Zubíková ZdeňkaOtrusinová Jitka6-388 3181
10.Světlíková TerezaMalá Božena-7-9-8  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Světlíková Tereza12Otrusinová Jitka12
Bláhová Kateřina30Malá Božena12
Zubíková Zdeňka30Hanzlíčková Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30 TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Tereza
Slezáková Hana
 
 
Marková Lucie
Luňová Zuzana
 
 
     0301
2.Popová JanaMedalová Anna     0302
3.Slezáková HanaMarková Lucie     0303
4.Bartoňová TerezaLuňová Zuzana     0304
5.Slezáková HanaMedalová Anna     1305
6.Popová JanaLuňová Zuzana     0306
7.Bartoňová TerezaMarková Lucie     0307
8.Slezáková HanaLuňová Zuzana     0308
9.Bartoňová TerezaMedalová Anna     0309
10.Popová JanaMarková Lucie     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Popová Jana03Medalová Anna30
Slezáková Hana03Marková Lucie30
Bartoňová Tereza03Luňová Zuzana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30 TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grossmannová Jana
Poláková Růžena
 
 
Závodská Katarína
Adamová Božena
 
 
     0301
2.Poláková RůženaAdamová Božena     0302
3.Füri SilviaZýková Renata     1303
4.Grossmannová JanaZávodská Katarína     1304
5.Füri SilviaAdamová Božena     1305
6.Poláková RůženaZávodská Katarína     1306
7.Grossmannová JanaZýková Renata     1307
8.Füri SilviaZávodská Katarína     0308
9.Grossmannová JanaAdamová Božena     2309
10.Poláková RůženaZýková Renata     13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Poláková Růžena03Adamová Božena30
Füri Silvia03Zýková Renata30
Grossmannová Jana03Závodská Katarína30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy