Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20534:453TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
Ezr Václav
Rejent Štěpán
 
 
6-46-993210
2.Pištora Josef
Motyčka Oldřich
 
 
Dusík Stanislav
Drešer Jan
 
 
7109  3020
3.Motyčka OldřichDrešer Jan4-87-663230
4.Pištora JosefDusík Stanislav-8-8-10  0331
5.Votípka EmanuelRejent Štěpán-978-13-52332
6.Haralík StanislavEzr Václav786  3042
7.Pištora JosefDrešer Jan-4624 3152
8.Votípka EmanuelDusík Stanislav61-97 3162
9.Haralík StanislavRejent Štěpán869  3072
10.Motyčka OldřichEzr Václav776  3082
11.Votípka EmanuelDrešer Jan-9477 3192
12.Haralík StanislavDusík Stanislav-6-9-9  0393
13.Motyčka OldřichRejent Štěpán-115-79-92394
14.Pištora JosefEzr Václav-51078 31104
15.Haralík StanislavDrešer Jan         
16.Motyčka OldřichDusík Stanislav         
17.Pištora JosefRejent Štěpán         
18.Votípka EmanuelEzr Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Motyčka Oldřich21Drešer Jan03
Pištora Josef21Dusík Stanislav21
Votípka Emanuel21Rejent Štěpán21
Haralík Stanislav21Ezr Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14 Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charamza Ondřej ml.
Vojáček Miloš
 
 
Budiš Ondřej
Srb Vladimír
 
 
     1301
2.Dvořák Jakub
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Ploc Marek
Kocábek Pavel
 
 
     3011
3.Nguyen Ngoc BachKocábek Pavel     3021
4.Charamza Ondřej ml.Budiš Ondřej     3131
5.Dvořák JakubPloc Marek     1332
6.Vojáček MilošSrb Vladimír     3042
7.Charamza Ondřej ml.Kocábek Pavel     3152
8.Dvořák JakubBudiš Ondřej     3162
9.Vojáček MilošPloc Marek     2363
10.Nguyen Ngoc BachSrb Vladimír     3073
11.Dvořák JakubKocábek Pavel     3083
12.Vojáček MilošBudiš Ondřej     3193
13.Nguyen Ngoc BachPloc Marek     31103
14.Charamza Ondřej ml.Srb Vladimír         
15.Vojáček MilošKocábek Pavel         
16.Nguyen Ngoc BachBudiš Ondřej         
17.Charamza Ondřej ml.Ploc Marek         
18.Dvořák JakubSrb Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nguyen Ngoc Bach30Kocábek Pavel03
Charamza Ondřej ml.20Budiš Ondřej03
Dvořák Jakub21Ploc Marek21
Vojáček Miloš21Srb Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:18476:430AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Abdullin Denis
Martiška Jan
 
 
Sedláček Vladimír
Hanzal Petr
 
 
8-98-863210
2.Bozděch Jan
Havazík Ondřej
 
 
Pecka Milan
Laube Petr
 
 
4-789 3120
3.Martiška JanSedláček Vladimír10-856 3130
4.Havazík OndřejLaube Petr-11-11-4  0331
5.Bozděch JanHanzal Petr11-9-810133241
6.Abdullin DenisPecka Milan78-97 3151
7.Havazík OndřejSedláček Vladimír10710  3061
8.Bozděch JanLaube Petr-9-6-2  0362
9.Abdullin DenisHanzal Petr77-77 3172
10.Martiška JanPecka Milan-9666 3182
11.Červenka JanSedláček Vladimír-6-5-6  0383
12.Abdullin DenisLaube Petr4611  3093
13.Martiška JanHanzal Petr687  30103
14.Havazík OndřejPecka Milan         
15.Abdullin DenisSedláček Vladimír         
16.Martiška JanLaube Petr         
17.Havazík OndřejHanzal Petr         
18.Červenka JanPecka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martiška Jan30Sedláček Vladimír12
Havazík Ondřej11Laube Petr21
Bozděch Jan11Hanzal Petr03
Abdullin Denis30Pecka Milan02
Červenka Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13429:352TTC Elizza Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Petr
Fausek Matěj
 
 
Duchoslav Petr
Skříčková Ivana
 
 
-9-7-6  0301
2.Dušek Jan
Kadlec Tomáš
 
 
Černý Martin
Flekač Tomáš
 
 
6-10611 3111
3.Fausek MatějČerný Martin96-58 3121
4.Kadlec TomášFlekač Tomáš5210  3031
5.Marat PetrDuchoslav Petr959  3041
6.Dušek JanSkříčková Ivana3108  3051
7.Kadlec TomášČerný Martin-9-6-5  0352
8.Marat PetrFlekač Tomáš7-749 3162
9.Dušek JanDuchoslav Petr815  3072
10.Fausek MatějSkříčková Ivana98-10-373282
11.Marat PetrČerný Martin-106-8763292
12.Dušek JanFlekač Tomáš697  30102
13.Fausek MatějDuchoslav Petr-6-10-2  03  
14.Kadlec TomášSkříčková Ivana         
15.Dušek JanČerný Martin         
16.Fausek MatějFlekač Tomáš         
17.Kadlec TomášDuchoslav Petr         
18.Marat PetrSkříčková Ivana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fausek Matěj20Černý Martin12
Kadlec Tomáš11Flekač Tomáš03
Marat Petr30Duchoslav Petr02
Dušek Jan30Skříčková Ivana02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurty.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30318:406TJ Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroněk Aleš
Blažek Pavel
 
 
Birnbaum Erik
Šimáček Milan
 
 
-65-66-92301
2.Kočvara Vlastimil
Myslivec Jiří
 
 
Novotný Petr
Veselá Jaroslava
 
 
3-3-66-92302
3.Kočvara VlastimilBirnbaum Erik6-137-4-72303
4.Myslivec JiříŠimáček Milan-6-6-10  0304
5.Blažek PavelNovotný Petr-3-6-9  0305
6.Jaroněk AlešVeselá Jaroslava-9-5-6  0306
7.Myslivec JiříBirnbaum Erik9-8-7-7 1307
8.Blažek PavelŠimáček Milan9-8-4-6 1308
9.Jaroněk AlešNovotný Petr-7-68-5 1309
10.Kočvara VlastimilVeselá Jaroslava-98-13-5 13010
11.Blažek PavelBirnbaum Erik-5-66  12  
12.Jaroněk AlešŠimáček Milan         
13.Kočvara VlastimilNovotný Petr         
14.Myslivec JiříVeselá Jaroslava         
15.Jaroněk AlešBirnbaum Erik         
16.Kočvara VlastimilŠimáček Milan         
17.Myslivec JiříNovotný Petr         
18.Blažek PavelVeselá Jaroslava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kočvara Vlastimil02Birnbaum Erik20
Myslivec Jiří02Šimáček Milan20
Blažek Pavel02Novotný Petr20
Jaroněk Aleš02Veselá Jaroslava20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Alimpex Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Adm. budova ALIMPEX FOOD a.s. Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, bývalý areál PRAGOLAKTOS Kyje, bus č.109, zastávka Sídliště JahodniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16474:401TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Pavel
Hrdý Martin
 
 
Cacek Jan
Hondlík Josef
 
 
935  3010
2.Balák Pavel
Prokš Vladimír
 
 
Moravec Roman
Sedlář Jan
 
 
-5-899-92311
3.Hrdý MartinMoravec Roman10-936 3121
4.Svoboda RobertHondlík Josef5-9-9683231
5.Nejedlý PavelSedlář Jan879  3041
6.Prokš VladimírCacek Jan747  3051
7.Svoboda RobertMoravec Roman-8-7-4  0352
8.Nejedlý PavelHondlík Josef567  3062
9.Prokš VladimírSedlář Jan-9-8-4  0363
10.Hrdý MartinCacek Jan577  3073
11.Nejedlý PavelMoravec Roman-910-5993283
12.Prokš VladimírHondlík Josef85-710 3193
13.Balák PavelSedlář Jan6-997 31103
14.Svoboda RobertCacek Jan         
15.Prokš VladimírMoravec Roman         
16.Balák PavelHondlík Josef         
17.Svoboda RobertSedlář Jan         
18.Nejedlý PavelCacek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdý Martin20Moravec Roman12
Svoboda Robert11Hondlík Josef03
Nejedlý Pavel30Sedlář Jan12
Prokš Vladimír21Cacek Jan02
Balák Pavel10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS