Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:36611:644TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Jan
Moravec Roman
 
 
Pištora Josef
Motyčka Oldřich
 
 
-5-6106-72301
2.Hondlík Josef
Sedlář Jan
 
 
Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
-611-1010-62302
3.Hondlík JosefHaralík Stanislav3-6117 3112
4.Sedlář JanVotípka Emanuel-3-9-10  0313
5.Cacek JanPištora Josef-912-10-9 1314
6.Moravec RomanMotyčka Oldřich-4-49463224
7.Sedlář JanHaralík Stanislav-6-79-9 1325
8.Cacek JanVotípka Emanuel-6-810-1 1326
9.Moravec RomanPištora Josef-14-107-8 1327
10.Hondlík JosefMotyčka Oldřich8-9-106-62328
11.Cacek JanHaralík Stanislav-79-8933238
12.Moravec RomanVotípka Emanuel1099  3048
13.Hondlík JosefPištora Josef-910-4-3 1349
14.Sedlář JanMotyčka Oldřich-5899 3159
15.Moravec RomanHaralík StanislavWO    3069
16.Hondlík JosefVotípka Emanuel789  3079
17.Sedlář JanPištora Josef-3-6-4  03710
18.Cacek JanMotyčka Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hondlík Josef22Haralík Stanislav12
Sedlář Jan13Votípka Emanuel22
Cacek Jan12Pištora Josef40
Moravec Roman21Motyčka Oldřich12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Alimpex Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:26530:490TJ Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimáček Milan
Birnbaum Erik
 
 
Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
6-66-663210
2.Novotný Petr
Veselá Jaroslava
 
 
Balák Pavel
Prokš Vladimír
 
 
-6666 3120
3.Šimáček MilanNejedlý Pavel-6-66663230
4.Veselá JaroslavaHrdý Martin-6-6-6  0331
5.Birnbaum ErikBalák Pavel66-66 3141
6.Novotný PetrProkš Vladimír6-666 3151
7.Veselá JaroslavaNejedlý Pavel-6-66663261
8.Birnbaum ErikHrdý Martin-666-6-62362
9.Novotný PetrBalák Pavel-6666 3172
10.Šimáček MilanProkš Vladimír-666-663282
11.Birnbaum ErikNejedlý Pavel6-6-6-6 1383
12.Novotný PetrHrdý Martin6-6-6-6 1384
13.Šimáček MilanBalák Pavel66-66 3194
14.Veselá JaroslavaProkš Vladimír66-66 31104
15.Novotný PetrNejedlý Pavel         
16.Šimáček MilanHrdý Martin         
17.Veselá JaroslavaBalák Pavel         
18.Birnbaum ErikProkš Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimáček Milan30Nejedlý Pavel12
Veselá Jaroslava21Hrdý Martin30
Birnbaum Erik12Balák Pavel03
Novotný Petr21Prokš Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32640:591nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Martin
Flekač Tomáš
 
 
Jaroněk Aleš
Provazník Petr
 
 
-6-78-9 1301
2.Duchoslav Petr
Chadima Pavel
 
 
Myslivec Jiří
Kočvara Vlastimil
 
 
893  3011
3.Duchoslav PetrJaroněk Aleš-85-2683221
4.Flekač TomášProvazník Petr811-7-10-72322
5.Chadima PavelKočvara Vlastimil-7-7-6  0323
6.Černý MartinMyslivec Jiří636  3033
7.Flekač TomášJaroněk Aleš8-5-9-8 1334
8.Chadima PavelProvazník Petr-10-10-10  0335
9.Černý MartinKočvara Vlastimil995  3045
10.Duchoslav PetrMyslivec Jiří-6533 3155
11.Chadima PavelJaroněk Aleš-87-9-8 1356
12.Černý MartinProvazník Petr34-9-4-62357
13.Duchoslav PetrKočvara Vlastimil766  3067
14.Flekač TomášMyslivec Jiří-7-5-11  0368
15.Černý MartinJaroněk Aleš-74126 3178
16.Duchoslav PetrProvazník Petr749  3088
17.Flekač TomášKočvara Vlastimil78-6-8-82389
18.Chadima PavelMyslivec Jiří-81091 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duchoslav Petr40Jaroněk Aleš22
Flekač Tomáš04Provazník Petr31
Chadima Pavel13Kočvara Vlastimil22
Černý Martin31Myslivec Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:30, Sokolovna Petrovice, Bellova 56, Praha-Petrovice 10, od metra C Háje, bus 240 do stanice Morseova, nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31432:491TTC Elizza Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laube Petr
Pecka Milan
 
 
Braňka Štěpán
Marat Petr
 
 
-84-9-9 1301
2.Hanzal Petr
Matoušek Jan
 
 
Kadlec Tomáš
Fausek Matěj
 
 
-9898 3111
3.Pecka MilanBraňka Štěpán7-9-8-7 1312
4.Hanzal PetrMarat Petr-8-3-8  0313
5.Matoušek JanFausek Matěj1345  3023
6.Laube PetrKadlec Tomáš6810  3033
7.Hanzal PetrBraňka Štěpán-7-4-3  0334
8.Matoušek JanMarat Petr-11-710-10 1335
9.Laube PetrFausek Matěj9-95-6-172336
10.Pecka MilanKadlec Tomáš-89-411-72337
11.Matoušek JanBraňka Štěpán-10-5-7  0338
12.Laube PetrMarat Petr-6-7-8  0339
13.Pecka MilanFausek Matěj9-8-3-12 13310
14.Hanzal PetrKadlec Tomáš         
15.Laube PetrBraňka Štěpán         
16.Pecka MilanMarat Petr         
17.Hanzal PetrFausek Matěj         
18.Matoušek JanKadlec Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pecka Milan03Braňka Štěpán30
Hanzal Petr02Marat Petr30
Matoušek Jan12Fausek Matěj21
Laube Petr12Kadlec Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:15, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31 AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Abdullin Denis
Martiška Jan
 
 
WO    0301
2.Jirků Jaromír
Veselý Luboš
 
 
Bozděch Jan
Červenka Jan
 
 
     3111
3.Veselý LubošAbdullin Denis     1312
4.Krása KarelMartiška Jan     0313
5.Jirků JaromírBozděch Jan     0314
6.Červenka JanWO    0315
7.Krása KarelAbdullin Denis     0316
8.Jirků JaromírMartiška Jan     1317
9.Bozděch JanWO    0318
10.Veselý LubošČervenka Jan     2319
11.Jirků JaromírAbdullin Denis     03110
12.Martiška Jan         
13.Veselý LubošBozděch Jan         
14.Krása KarelČervenka Jan         
15.Abdullin Denis         
16.Veselý LubošMartiška Jan         
17.Krása KarelBozděch Jan         
18.Jirků JaromírČervenka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Veselý Luboš02Abdullin Denis30
Krása Karel02Martiška Jan20
Jirků Jaromír03Bozděch Jan10
   Červenka Jan10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36581:625Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadilová Jitka
Zimčík Lukáš
 
 
Vojáček Miloš
Melichar Jiří
 
 
-410-1012-32301
2.Skřivánek Petr
Dusík Stanislav
 
 
Toula Vladimír
Charamza Ondřej ml.
 
 
994  3011
3.Zimčík LukášMelichar Jiří-5-5-6  0312
4.Vyvadilová JitkaCharamza Ondřej ml.107-108 3122
5.Dusík StanislavVojáček Miloš4-387 3132
6.Skřivánek PetrToula Vladimír10-3-7853242
7.Vyvadilová JitkaMelichar Jiří-8-8-7  0343
8.Dusík StanislavCharamza Ondřej ml.-105-8-8 1344
9.Skřivánek PetrVojáček Miloš-8-13-9  0345
10.Zimčík LukášToula Vladimír-5-7-10  0346
11.Dusík StanislavMelichar Jiří-77-1010-62347
12.Skřivánek PetrCharamza Ondřej ml.697  3057
13.Zimčík LukášVojáček Miloš9-7-8-7 1358
14.Vyvadilová JitkaToula Vladimír8-98-653268
15.Skřivánek PetrMelichar Jiří-46-9-12 1369
16.Zimčík LukášCharamza Ondřej ml.9512  3079
17.Vyvadilová JitkaVojáček Miloš-8-7-6  03710
18.Dusík StanislavToula Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zimčík Lukáš13Melichar Jiří40
Vyvadilová Jitka22Charamza Ondřej ml.13
Dusík Stanislav12Vojáček Miloš31
Skřivánek Petr22Toula Vladimír12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS