Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15 TJ Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Veselá Jaroslava
 
 
Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
     3210
2.Šimáček Milan
Vomlel Lukáš
 
 
Pištora Josef
Motyčka Oldřich
 
 
     2311
3.Vomlel LukášPištora Josef     3021
4.Veselá JaroslavaVotípka Emanuel     3031
5.Šimáček MilanMotyčka Oldřich     0332
6.Novotný PetrHaralík Stanislav     3142
7.Veselá JaroslavaPištora Josef     3052
8.Šimáček MilanVotípka Emanuel     3062
9.Novotný PetrMotyčka Oldřich     3172
10.Vomlel LukášHaralík Stanislav     3182
11.Šimáček MilanPištora Josef     1383
12.Novotný PetrVotípka Emanuel     3193
13.Vomlel LukášMotyčka Oldřich     30103
14.Veselá JaroslavaHaralík Stanislav         
15.Novotný PetrPištora Josef         
16.Vomlel LukášVotípka Emanuel         
17.Veselá JaroslavaMotyčka Oldřich         
18.Šimáček MilanHaralík Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vomlel Lukáš30Pištora Josef12
Veselá Jaroslava20Votípka Emanuel03
Šimáček Milan12Motyčka Oldřich12
Novotný Petr30Haralík Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:43696:720nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hondlík Josef
Sedlář Jan
 
 
Duchoslav Petr
Chadima Pavel
 
 
-8-910-9 1301
2.Moravec Roman
Satorie Michal
 
 
Flídr Josef
Černý Martin
 
 
-897-8-62302
3.Hondlík JosefČerný Martin-7-6-9  0303
4.Sedlář JanDuchoslav Petr87-8-963213
5.Satorie MichalChadima Pavel-8-89-8 1314
6.Moravec RomanFlídr Josef43-9-773224
7.Sedlář JanČerný Martin-98-8793234
8.Satorie MichalDuchoslav Petr-8789 3144
9.Moravec RomanChadima Pavel-67-58103254
10.Hondlík JosefFlídr Josef-8-8-7  0355
11.Satorie MichalČerný Martin-87-9893265
12.Moravec RomanDuchoslav Petr-5-96-7 1366
13.Hondlík JosefChadima Pavel58-810 3176
14.Sedlář JanFlídr Josef-5-68-6 1377
15.Moravec RomanČerný Martin5-79-683287
16.Hondlík JosefDuchoslav Petr34-7-783297
17.Sedlář JanChadima Pavel6-7-8-7 1398
18.Satorie MichalFlídr Josef-6-8-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hondlík Josef22Černý Martin13
Sedlář Jan22Duchoslav Petr13
Satorie Michal22Chadima Pavel22
Moravec Roman31Flídr Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Alimpex Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Adm. budova ALIMPEX FOOD a.s. Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, bývalý areál PRAGOLAKTOS Kyje, bus č.109, zastávka Sídliště JahodniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12 TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balák Pavel
Hrdý Martin
 
 
Matoušek Jan
Hanzal Petr
 
 
     3010
2.Prokš Vladimír
Nejedlý Pavel
 
 
Laube Petr
Pecka Milan
 
 
     3120
3.Hrdý MartinPecka Milan     3130
4.Nejedlý PavelLaube Petr     3140
5.Balák PavelHanzal Petr     3050
6.Prokš VladimírMatoušek Jan     3060
7.Nejedlý PavelPecka Milan     3270
8.Balák PavelLaube Petr     3180
9.Prokš VladimírHanzal Petr     3290
10.Hrdý MartinMatoušek Jan     2391
11.Balák PavelPecka Milan     31101
12.Prokš VladimírLaube Petr         
13.Hrdý MartinHanzal Petr         
14.Nejedlý PavelMatoušek Jan         
15.Prokš VladimírPecka Milan         
16.Hrdý MartinLaube Petr         
17.Nejedlý PavelHanzal Petr         
18.Balák PavelMatoušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdý Martin11Pecka Milan03
Nejedlý Pavel20Laube Petr02
Balák Pavel30Hanzal Petr02
Prokš Vladimír20Matoušek Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurty.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:24522:483TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Petr
Jaroněk Aleš
 
 
Ploc Marek
Němeček Jiří
 
 
-1174-883210
2.Kočvara Vlastimil
Myslivec Jiří
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
10-8-9843220
3.Provazník PetrNěmeček Jiří-99-8853230
4.Kočvara VlastimilKocábek Pavel-78-7593240
5.Myslivec JiříPloc Marek-147107 3150
6.Jaroněk AlešEberl Milan379  3060
7.Kočvara VlastimilNěmeček Jiří-3-3-6  0361
8.Myslivec JiříKocábek Pavel-6-8-4  0362
9.Jaroněk AlešPloc Marek10-9-9463272
10.Provazník PetrEberl Milan859  3082
11.Myslivec JiříNěmeček Jiří-7-4-9  0383
12.Jaroněk AlešKocábek Pavel392  3093
13.Provazník PetrPloc Marek-77-8-8 1394
14.Kočvara VlastimilEberl Milan104-57 31104
15.Jaroněk AlešNěmeček Jiří-8    01  
16.Provazník PetrKocábek Pavel         
17.Kočvara VlastimilPloc Marek         
18.Myslivec JiříEberl Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Petr21Němeček Jiří21
Kočvara Vlastimil21Kocábek Pavel12
Myslivec Jiří12Ploc Marek12
Jaroněk Aleš30Eberl Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32444:499SF SKK EL Nino Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhal Aleš
Truc Petr ml.
 
 
Skřivánek Petr
Dusík Stanislav
 
 
-8-9-8  0301
2.Dušek Jan
Kadlec Tomáš
 
 
Zimčík Lukáš
Rejent Štěpán
 
 
-98-7-8 1302
3.Kadlec TomášSkřivánek Petr-7-14-9  0303
4.Truc Petr ml.Zimčík Lukáš-6-4-5  0304
5.Dušek JanDusík Stanislav3-47-2-92305
6.Běhal AlešRejent Štěpán14410  3015
7.Truc Petr ml.Skřivánek Petr-4-7-6  0316
8.Dušek JanZimčík Lukáš11-11-9473226
9.Běhal AlešDusík Stanislav-79-6-9 1327
10.Kadlec TomášRejent Štěpán7-89-9-102328
11.Dušek JanSkřivánek Petr-8-154-6 1329
12.Běhal AlešZimčík Lukáš10109  3039
13.Kadlec TomášDusík Stanislav-5-115-7 13310
14.Truc Petr ml.Rejent Štěpán-10109  21  
15.Běhal AlešSkřivánek Petr         
16.Kadlec TomášZimčík Lukáš         
17.Truc Petr ml.Dusík Stanislav         
18.Dušek JanRejent Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadlec Tomáš03Skřivánek Petr30
Truc Petr ml.02Zimčík Lukáš12
Dušek Jan12Dusík Stanislav30
Běhal Aleš21Rejent Štěpán11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35539:581Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bozděch Jan
Martiška Jan
 
 
Charamza Ondřej ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
-10-8-5  0301
2.Abdullin Denis
Havazík Ondřej
 
 
Vojáček Miloš
Melichar Jiří
 
 
-8-9-11  0302
3.Martiška JanMelichar Jiří9-6-10-5 1303
4.Bozděch JanNguyen Ngoc Bach9-9-6-5 1304
5.Havazík OndřejCharamza Ondřej ml.-4-13-9  0305
6.Abdullin DenisVojáček Miloš-5-41-13 1306
7.Bozděch JanMelichar Jiří-910-9-5 1307
8.Havazík OndřejNguyen Ngoc Bach108-9-693217
9.Abdullin DenisCharamza Ondřej ml.-28-10533227
10.Martiška JanVojáček Miloš357  3037
11.Havazík OndřejMelichar Jiří-9-5-8  0338
12.Abdullin DenisNguyen Ngoc Bach876  3048
13.Martiška JanCharamza Ondřej ml.10811  3058
14.Bozděch JanVojáček Miloš-21096 3168
15.Abdullin DenisMelichar Jiří-8-910-6 1369
16.Martiška JanNguyen Ngoc Bach56-8-5-723610
17.Bozděch JanCharamza Ondřej ml.         
18.Havazík OndřejVojáček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martiška Jan22Melichar Jiří40
Bozděch Jan12Nguyen Ngoc Bach22
Havazík Ondřej12Charamza Ondřej ml.12
Abdullin Denis22Vojáček Miloš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS