Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30629:632TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motyčka Oldřich
Pištora Josef
 
 
Kočvara Vlastimil
Myslivec Jiří
 
 
-68148 3110
2.Votípka Emanuel
Haralík Stanislav
 
 
Jaroněk Aleš
Provazník Petr
 
 
12-8-211-72311
3.Pištora JosefJaroněk Aleš-8-5-6  0312
4.Motyčka OldřichKočvara Vlastimil5-716 3122
5.Votípka EmanuelProvazník Petr-88-53-52323
6.Haralík StanislavMyslivec Jiří1099  3033
7.Motyčka OldřichJaroněk Aleš-813-6-5 1334
8.Votípka EmanuelKočvara Vlastimil898  3044
9.Haralík StanislavProvazník Petr7-6-9-3 1345
10.Pištora JosefMyslivec Jiří7-948 3155
11.Votípka EmanuelJaroněk Aleš-75-12-5 1356
12.Haralík StanislavKočvara Vlastimil812-57 3166
13.Pištora JosefProvazník Petr7-6-61533276
14.Motyčka OldřichMyslivec Jiří996  3086
15.Haralík StanislavJaroněk Aleš-5-6-3  0387
16.Pištora JosefKočvara Vlastimil-96713 3197
17.Motyčka OldřichProvazník Petr65-6-71332107
18.Votípka EmanuelMyslivec Jiří7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pištora Josef31Jaroněk Aleš40
Motyčka Oldřich31Kočvara Vlastimil04
Votípka Emanuel12Provazník Petr22
Haralík Stanislav22Myslivec Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Alimpex Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34527:586TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jan
Kadlec Tomáš
 
 
Balák Pavel
Hrdý Martin
 
 
-7-4-7  0301
2.Fausek Matěj
Marat Petr
 
 
Nejedlý Pavel
Prokš Vladimír
 
 
8-12-79-72302
3.Fausek MatějBalák Pavel47-3-6-122303
4.Kadlec TomášHrdý Martin3-11-8-8 1304
5.Marat PetrNejedlý Pavel-73109 3114
6.Dušek JanProkš Vladimír-4-10-8  0315
7.Kadlec TomášBalák Pavel9-6-106-52316
8.Marat PetrHrdý Martin912-78 3126
9.Dušek JanNejedlý Pavel-7-710-9 1327
10.Fausek MatějProkš Vladimír-51099 3137
11.Marat PetrBalák Pavel999  3047
12.Dušek JanHrdý Martin-5-7-5  0348
13.Fausek MatějNejedlý Pavel-7-77-6 1349
14.Kadlec TomášProkš Vladimír8-999 3159
15.Dušek JanBalák Pavel7-7-8-8 13510
16.Fausek MatějHrdý Martin1-5-6-3 13  
17.Kadlec TomášNejedlý Pavel         
18.Marat PetrProkš Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fausek Matěj12Balák Pavel31
Kadlec Tomáš12Hrdý Martin21
Marat Petr30Nejedlý Pavel21
Dušek Jan04Prokš Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:32732:684AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martiška Jan
Havazík Ondřej
 
 
Hondlík Josef
Cacek Jan
 
 
-1015-14-42301
2.Bozděch Jan
Červenka Jan
 
 
Sedlář Jan
Moravec Roman
 
 
-88-75-92302
3.Bozděch JanMoravec Roman-188-7-42303
4.Martiška JanCacek Jan37-98 3113
5.Havazík OndřejHondlík Josef-567-3-62314
6.Červenka JanSedlář Jan-13847 3124
7.Martiška JanMoravec Roman8-1089 3134
8.Havazík OndřejCacek Jan10-14-88-82335
9.Abdullin DenisHondlík Josef688  3045
10.Bozděch JanSedlář Jan587  3055
11.Havazík OndřejMoravec Roman-12697 3165
12.Abdullin DenisCacek Jan-8-117-12 1366
13.Bozděch JanHondlík Josef9-489 3176
14.Martiška JanSedlář Jan-8-845-82377
15.Abdullin DenisMoravec Roman10-6-6893287
16.Bozděch JanCacek Jan-7-9-8  0388
17.Martiška JanHondlík Josef117-88 3198
18.Havazík OndřejSedlář Jan696  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bozděch Jan22Moravec Roman13
Martiška Jan31Cacek Jan31
Havazík Ondřej22Hondlík Josef13
Červenka Jan10Sedlář Jan13
Abdullin Denis21   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:39 TJ Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Jiří
Vojáček Miloš
 
 
Birnbaum Erik
Šimáček Milan
 
 
     3210
2.Toula Vladimír
Taraňko Mikhail
 
 
Novotný Petr
Veselá Jaroslava
 
 
     0311
3.Toula VladimírNovotný Petr     0312
4.Vojáček MilošVeselá Jaroslava     0313
5.Taraňko MikhailŠimáček Milan     3123
6.Melichar JiříBirnbaum Erik     3233
7.Vojáček MilošNovotný Petr     1334
8.Taraňko MikhailVeselá Jaroslava     3244
9.Melichar JiříŠimáček Milan     3054
10.Toula VladimírBirnbaum Erik     0355
11.Taraňko MikhailNovotný Petr     0356
12.Melichar JiříVeselá Jaroslava     0357
13.Toula VladimírVomlel Lukáš     3067
14.Vojáček MilošBirnbaum Erik     2368
15.Melichar JiříNovotný Petr     3278
16.Toula VladimírVeselá Jaroslava     1379
17.Vojáček MilošVomlel Lukáš     13710
18.Taraňko MikhailBirnbaum Erik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toula Vladimír13Novotný Petr31
Vojáček Miloš04Veselá Jaroslava31
Taraňko Mikhail21Šimáček Milan02
Melichar Jiří31Birnbaum Erik21
   Vomlel Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:28593:496SF SKK EL Nino Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadilová Jitka
Kaucký Vladimír
 
 

 
 
WO    3010
2.Skřivánek Petr
Sedláček Prokop
 
 
Černý Martin
Skříčková Ivana
 
 
-48-1212103220
3.Dusík StanislavČerný Martin11412  3030
4.Vyvadilová JitkaFlídr Josef-7-9-3  0331
5.Sedláček ProkopSkříčková Ivana8-87-6113241
6.Skřivánek PetrWO    3051
7.Vyvadilová JitkaČerný Martin-512-12-4 1352
8.Sedláček ProkopFlídr Josef-7-5-17  0353
9.Skřivánek PetrSkříčková Ivana586  3063
10.Dusík StanislavWO    3073
11.Sedláček ProkopČerný Martin6-7-9-9 1374
12.Skřivánek PetrFlídr Josef-13-5-7  0375
13.Dusík StanislavSkříčková Ivana-7667 3185
14.Vyvadilová JitkaWO    3095
15.Skřivánek PetrČerný Martin-7-46-9 1396
16.Dusík StanislavFlídr Josef-7-9-7  0397
17.Vyvadilová JitkaSkříčková Ivana-8811-7632107
18.Sedláček Prokop         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dusík Stanislav21Černý Martin31
Vyvadilová Jitka12Flídr Josef40
Sedláček Prokop12Skříčková Ivana04
Skřivánek Petr12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:15, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37611:633TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eberl Milan
Ploc Marek
 
 
Pecka Milan
Černý Zdeněk
 
 
-46-4-7 1301
2.Němeček Jiří
Kocábek Pavel
 
 
Laube Petr
Vojtěch Radek
 
 
6-8-7-9 1302
3.Ploc MarekMatoušek Jan68-7-983212
4.Kocábek PavelVojtěch Radek-1013-8-9 1313
5.Eberl MilanČerný Zdeněk-10-9-7  0314
6.Němeček JiříLaube Petr11-898 3124
7.Kocábek PavelMatoušek Jan755  3034
8.Eberl MilanVojtěch Radek9-9-117-62335
9.Němeček JiříČerný Zdeněk8-129-8103245
10.Ploc MarekLaube Petr8-87-993255
11.Eberl MilanMatoušek Jan9-7-9-10 1356
12.Němeček JiříVojtěch Radek-98-9-8 1357
13.Ploc MarekČerný Zdeněk9-98-9-102358
14.Kocábek PavelLaube Petr-6-9-9  0359
15.Němeček JiříMatoušek Jan897  3069
16.Ploc MarekVojtěch Radek-9-6-9  03610
17.Kocábek PavelČerný Zdeněk         
18.Eberl MilanLaube Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ploc Marek22Matoušek Jan13
Kocábek Pavel12Vojtěch Radek40
Eberl Milan03Černý Zdeněk21
Němeček Jiří31Laube Petr12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS