Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:15, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:27654:550PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Jiří
Kocábek Pavel
 
 
Motyčka Oldřich
Závora Jiří
 
 
976  3010
2.Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
-8-6-9  0311
3.Němeček JiříHaralík Stanislav7-879 3121
4.Ploc MarekVotípka Emanuel2-107-7-62322
5.Budiš OndřejMotyčka Oldřich-8-69-6 1323
6.Kocábek PavelZávora Jiří444  3033
7.Ploc MarekHaralík Stanislav-78-9-8 1334
8.Budiš OndřejVotípka Emanuel-6-69-9 1335
9.Kocábek PavelMotyčka Oldřich-874-1253245
10.Němeček JiříZávora Jiří697  3055
11.Budiš OndřejHaralík Stanislav-10-88-9 1356
12.Kocábek PavelVotípka Emanuel6-7-119-92357
13.Němeček JiříMotyčka Oldřich879  3067
14.Ploc MarekZávora Jiří544  3077
15.Kocábek PavelHaralík StanislavWO    3087
16.Němeček JiříVotípka Emanuel1158  3097
17.Ploc MarekMotyčka Oldřich39-6-3-82398
18.Budiš OndřejZávora Jiří5114  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Jiří40Haralík Stanislav21
Ploc Marek13Votípka Emanuel31
Budiš Ondřej13Motyčka Oldřich22
Kocábek Pavel21Závora Jiří04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:30, Sokolovna Petrovice, Bellova 56, Praha-Petrovice 10, od metra C Háje, bus 240 do stanice Morseova, nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19521:459TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laube Petr
Pecka Milan
 
 
Skřivánek Petr
Dusík Stanislav
 
 
787  3010
2.Sedláček Vladimír
Hanzal Petr
 
 
Navrátil Jiří
Rejent Štěpán
 
 
6-727 3120
3.Laube PetrSkřivánek Petr9-86-763230
4.Pecka MilanDusík Stanislav8-10-7993240
5.Hanzal PetrRejent Štěpán9104  3050
6.Sedláček VladimírNavrátil Jiří-6576 3160
7.Pecka MilanSkřivánek Petr912-117 3170
8.Hanzal PetrDusík Stanislav7-4-106-92371
9.Sedláček VladimírRejent Štěpán1165  3081
10.Laube PetrNavrátil Jiří-7-5-8  0382
11.Hanzal PetrSkřivánek Petr7-6-9-8 1383
12.Sedláček VladimírDusík Stanislav-1082-773293
13.Laube PetrRejent Štěpán-710149 31103
14.Pecka MilanNavrátil Jiří11    10  
15.Sedláček VladimírSkřivánek Petr         
16.Laube PetrDusík Stanislav         
17.Pecka MilanRejent Štěpán         
18.Hanzal PetrNavrátil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laube Petr21Skřivánek Petr12
Pecka Milan20Dusík Stanislav12
Hanzal Petr12Rejent Štěpán03
Sedláček Vladimír30Navrátil Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30 Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňhel Jaroslav
Chadima Pavel
 
 
Melichar Jiří
Vojáček Miloš
 
 
     1301
2.Flekač Tomáš
 
 
Toula Vladimír
Charamza Ondřej ml.
 
 
WO    0302
3.Chadima PavelMelichar Jiří     0303
4.Daňhel JaroslavVojáček Miloš     1304
5.Toula VladimírWO    0305
6.Flekač TomášCharamza Ondřej ml.     2306
7.Daňhel JaroslavMelichar Jiří     0307
8.Vojáček MilošWO    0308
9.Flekač TomášToula Vladimír     1309
10.Chadima PavelCharamza Ondřej ml.     23010
11.Melichar Jiří         
12.Flekač TomášVojáček Miloš         
13.Chadima PavelToula Vladimír         
14.Daňhel JaroslavCharamza Ondřej ml.         
15.Flekač TomášMelichar Jiří         
16.Chadima PavelVojáček Miloš         
17.Daňhel JaroslavToula Vladimír         
18.Charamza Ondřej ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chadima Pavel02Melichar Jiří20
Daňhel Jaroslav02Vojáček Miloš10
Flekač Tomáš02Toula Vladimír10
   Charamza Ondřej ml.20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6366:192TJ Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kézr Aleš
Birnbaum Erik
 
 
Bozděch Jan
Červenka Jan
 
 
666  3010
2.Novotný Petr
Veselá Jaroslava
 
 
Havazík Ondřej
 
 
WO    3020
3.Birnbaum ErikBozděch Jan66-66 3130
4.Kézr AlešČervenka Jan-66-6663240
5.Veselá JaroslavaHavazík Ondřej6-666 3150
6.Novotný PetrWO    3060
7.Kézr AlešBozděch Jan666  3070
8.Veselá JaroslavaČervenka Jan6-666 3180
9.Novotný PetrHavazík Ondřej66-66 3190
10.Birnbaum ErikWO    30100
11.Veselá JaroslavaBozděch Jan         
12.Novotný PetrČervenka Jan         
13.Birnbaum ErikHavazík Ondřej         
14.Kézr Aleš         
15.Novotný PetrBozděch Jan         
16.Birnbaum ErikČervenka Jan         
17.Kézr AlešHavazík Ondřej         
18.Veselá Jaroslava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Birnbaum Erik10Bozděch Jan02
Kézr Aleš20Červenka Jan02
Veselá Jaroslava20Havazík Ondřej02
Novotný Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27 TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlář Jan
Moravec Roman
 
 
Marat Petr
Fausek Matěj
 
 
     3210
2.Cacek Jan
Hondlík Josef
 
 
Kadlec Tomáš
Truc Petr ml.
 
 
     3020
3.Cacek JanFausek Matěj     3030
4.Hondlík JosefKadlec Tomáš     1331
5.Sedlář JanMarat Petr     2332
6.Moravec RomanTruc Petr ml.     3142
7.Hondlík JosefFausek Matěj     3152
8.Sedlář JanKadlec Tomáš     3162
9.Moravec RomanMarat Petr     2363
10.Cacek JanTruc Petr ml.     1364
11.Sedlář JanFausek Matěj     3074
12.Moravec RomanKadlec Tomáš     1375
13.Cacek JanMarat Petr     1376
14.Hondlík JosefTruc Petr ml.     3186
15.Moravec RomanFausek Matěj     3296
16.Cacek JanKadlec Tomáš     31106
17.Hondlík JosefMarat Petr         
18.Sedlář JanTruc Petr ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cacek Jan22Fausek Matěj04
Hondlík Josef21Kadlec Tomáš22
Sedlář Jan21Marat Petr30
Moravec Roman22Truc Petr ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Alimpex Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Adm. budova ALIMPEX FOOD a.s. Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, bývalý areál PRAGOLAKTOS Kyje, bus č.109, zastávka Sídliště JahodniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:15 TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Martin
Balák Pavel
 
 
Kočvara Vlastimil
Kolda Petr
 
 
     3010
2.Prokš Vladimír
Svoboda Robert
 
 
Jaroněk Aleš
Provazník Petr
 
 
     3220
3.Hrdý MartinJaroněk Aleš     3030
4.Prokš VladimírProvazník Petr     3040
5.Balák PavelKočvara Vlastimil     3050
6.Svoboda RobertKolda Petr     3060
7.Prokš VladimírJaroněk Aleš     1361
8.Balák PavelProvazník Petr     3071
9.Svoboda RobertKočvara Vlastimil     0372
10.Hrdý MartinKolda Petr     3082
11.Balák PavelJaroněk Aleš     1383
12.Svoboda RobertProvazník Petr     0384
13.Hrdý MartinKočvara Vlastimil     3094
14.Prokš VladimírKolda Petr     31104
15.Svoboda RobertJaroněk Aleš     03  
16.Hrdý MartinProvazník Petr         
17.Prokš VladimírKočvara Vlastimil         
18.Balák PavelKolda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdý Martin30Jaroněk Aleš21
Prokš Vladimír21Provazník Petr12
Balák Pavel21Kočvara Vlastimil12
Svoboda Robert12Kolda Petr03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS