Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Alimpex Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:36469:544TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votípka Emanuel
Seidl Josef
 
 
Nejedlý Pavel
Prokš Vladimír
 
 
-7910-663210
2.Pištora Josef
Motyčka Oldřich
 
 
Hrdý Martin
Balák Pavel
 
 
-6-7-6  0311
3.Pištora JosefNejedlý Pavel5-8-6-9 1312
4.Motyčka OldřichProkš Vladimír9-9-119123222
5.Seidl JosefHrdý Martin-5-4-9  0323
6.Votípka EmanuelBalák Pavel88-4-6-72324
7.Motyčka OldřichNejedlý Pavel-511-8-7 1325
8.Seidl JosefProkš Vladimír-63-9-9 1326
9.Votípka EmanuelHrdý Martin-5-5-9  0327
10.Pištora JosefBalák Pavel-5-98-8 1328
11.Seidl JosefNejedlý Pavel-8-899-102329
12.Votípka EmanuelProkš Vladimír310-9-1053239
13.Pištora JosefHrdý Martin9-7-10-7 13310
14.Motyčka OldřichBalák Pavel         
15.Votípka EmanuelNejedlý Pavel         
16.Pištora JosefProkš Vladimír         
17.Motyčka OldřichHrdý Martin         
18.Seidl JosefBalák Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pištora Josef03Nejedlý Pavel30
Motyčka Oldřich11Prokš Vladimír12
Seidl Josef03Hrdý Martin30
Votípka Emanuel12Balák Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurty.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:43693:744TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroněk Aleš
Provazník Petr
 
 
Hondlík Josef
Cacek Jan
 
 
-6-105-5 1301
2.Kočvara Vlastimil
Myslivec Jiří
 
 
Sedlář Jan
Moravec Roman
 
 
-3-8108-62302
3.Provazník PetrMoravec Roman-9-810-8 1303
4.Kočvara VlastimilCacek Jan7-58-9113213
5.Myslivec JiříHondlík Josef99-6-933223
6.Jaroněk AlešSedlář Jan66-4-5103233
7.Kočvara VlastimilMoravec Roman-8-9614-72334
8.Myslivec JiříCacek Jan-6-4128-92335
9.Jaroněk AlešHondlík Josef-88-101193245
10.Provazník PetrSedlář Jan-9-9-7  0346
11.Myslivec JiříMoravec Roman-7-6-8  0347
12.Jaroněk AlešCacek Jan-7-412783257
13.Provazník PetrHondlík Josef-61077 3167
14.Kočvara VlastimilSedlář Jan-6-9-7  0368
15.Jaroněk AlešMoravec Roman3-7-125-92369
16.Provazník PetrCacek Jan-6210-863279
17.Kočvara VlastimilHondlík Josef8-911-3-723710
18.Myslivec JiříSedlář Jan9-7-7-7 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Provazník Petr22Moravec Roman40
Kočvara Vlastimil13Cacek Jan13
Myslivec Jiří12Hondlík Josef13
Jaroněk Aleš31Sedlář Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31328:414TJ Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truc Petr ml.
Marat Petr
 
 
Novotný Petr
Veselá Jaroslava
 
 
-4-11-8  0301
2.Kadlec Tomáš
Vožický Bohumil
 
 
Kézr Aleš
Šimáček Milan
 
 
-3-9-8  0302
3.Truc Petr ml.Veselá Jaroslava8-106-6-62303
4.Kadlec TomášNovotný Petr-10-48-7 1304
5.Marat PetrKézr Aleš8-9-9-9 1305
6.Běhal AlešŠimáček Milan84-103 3115
7.Kadlec TomášVeselá Jaroslava-9-8-13  0316
8.Marat PetrNovotný Petr-83-1-4 1317
9.Běhal AlešKézr Aleš-397-6-92318
10.Truc Petr ml.Šimáček Milan-5-8-3  0319
11.Marat PetrVeselá Jaroslava-6-7-5  03110
12.Běhal AlešNovotný Petr         
13.Truc Petr ml.Kézr Aleš         
14.Kadlec Tomᚊimáček Milan         
15.Běhal AlešVeselá Jaroslava         
16.Truc Petr ml.Novotný Petr         
17.Kadlec TomášKézr Aleš         
18.Marat PetrŠimáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Truc Petr ml.02Veselá Jaroslava30
Kadlec Tomáš02Novotný Petr20
Marat Petr03Kézr Aleš20
Běhal Aleš11Šimáček Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30630:613AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martiška Jan
Havazík Ondřej
 
 
Duchoslav Petr
Chadima Pavel
 
 
-6477 3110
2.
 
 
Flídr Josef
Černý Martin
 
 
WO    0311
3.Martiška JanČerný Martin-7-213-10 1312
4.Bozděch JanDuchoslav Petr-99-8-6 1313
5.Havazík OndřejChadima Pavel258  3023
6.Abdullin DenisFlídr Josef58-74 3133
7.Bozděch JanČerný Martin85-88 3143
8.Havazík OndřejDuchoslav Petr-578-9-62344
9.Abdullin DenisChadima Pavel9-1079 3154
10.Martiška JanFlídr Josef-556-873264
11.Havazík OndřejČerný Martin-7-119-9 1365
12.Abdullin DenisDuchoslav Petr6310  3075
13.Martiška JanChadima Pavel7-1489 3185
14.Bozděch JanFlídr Josef7-89-893295
15.Abdullin DenisČerný Martin7-5-78-102396
16.Martiška JanDuchoslav Petr-6-79-9 1397
17.Bozděch JanChadima Pavel669  30107
18.Havazík OndřejFlídr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Martiška Jan22Černý Martin31
Bozděch Jan31Duchoslav Petr31
Havazík Ondřej12Chadima Pavel04
Abdullin Denis31Flídr Josef03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11 Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Jiří
Vojáček Miloš
 
 
Pecka Milan
Matoušek Jan
 
 
     3110
2.Toula Vladimír
Charamza Ondřej ml.
 
 
Hanzal Petr
Laube Petr
 
 
     3020
3.Toula VladimírPecka Milan     3030
4.Charamza Ondřej ml.Matoušek Jan     0331
5.Vojáček MilošHanzal Petr     3141
6.Melichar JiříLaube Petr     3051
7.Charamza Ondřej ml.Pecka Milan     3161
8.Vojáček MilošMatoušek Jan     3171
9.Melichar JiříHanzal Petr     3081
10.Toula VladimírLaube Petr     3191
11.Vojáček MilošPecka Milan     1392
12.Melichar JiříMatoušek Jan     30102
13.Toula VladimírHanzal Petr         
14.Charamza Ondřej ml.Laube Petr         
15.Melichar JiříPecka Milan         
16.Toula VladimírMatoušek Jan         
17.Charamza Ondřej ml.Hanzal Petr         
18.Vojáček MilošLaube Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Toula Vladimír20Pecka Milan12
Charamza Ondřej ml.11Matoušek Jan12
Vojáček Miloš21Hanzal Petr02
Melichar Jiří30Laube Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20502:457SF SKK EL Nino Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drešer Jan
Zimčík Lukáš
 
 
Budiš Ondřej
Eberl Milan
 
 
69-105 3110
2.Kaucký Vladimír
Vyvadilová Jitka
 
 
Němeček Jiří
Kocábek Pavel
 
 
794  3020
3.Sedláček ProkopNěmeček Jiří-2-11-0  0321
4.Drešer JanKocábek Pavel-11-1081093231
5.Zimčík LukášEberl Milan1017  3041
6.Skřivánek PetrBudiš Ondřej898  3051
7.Drešer JanNěmeček Jiří-97-8663261
8.Zimčík LukášKocábek Pavel-8-108-13 1362
9.Skřivánek PetrEberl Milan699  3072
10.Sedláček ProkopBudiš Ondřej137-73 3182
11.Zimčík LukášNěmeček Jiří-9-4-9  0383
12.Skřivánek PetrKocábek Pavel-3-10-7  0384
13.Sedláček ProkopEberl Milan6-788 3194
14.Drešer JanBudiš Ondřej8-774 31104
15.Skřivánek PetrNěmeček Jiří-98   11  
16.Sedláček ProkopKocábek Pavel         
17.Drešer JanEberl Milan         
18.Zimčík LukášBudiš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Prokop21Němeček Jiří21
Drešer Jan30Kocábek Pavel21
Zimčík Lukáš12Eberl Milan03
Skřivánek Petr21Budiš Ondřej03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS