Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27593:585SF SKK EL Nino Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Petr
Dusík Stanislav
 
 
Motyčka Oldřich
Pištora Josef
 
 
-5126-4-132301
2.Kaucký Vladimír
Vyvadilová Jitka
 
 
Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
-10-8-8  0302
3.Zimčík LukášVotípka Emanuel106-8-1073212
4.Dusík StanislavPištora Josef-6968 3122
5.Vyvadilová JitkaHaralík Stanislav47-76 3132
6.Skřivánek PetrMotyčka Oldřich5128  3042
7.Dusík StanislavVotípka Emanuel-411-41273252
8.Vyvadilová JitkaPištora Josef75-79 3162
9.Skřivánek PetrHaralík Stanislav82-86 3172
10.Zimčík LukášMotyčka Oldřich8-9-9-8 1373
11.Vyvadilová JitkaVotípka Emanuel98-8-683283
12.Skřivánek PetrPištora Josef-2-2310-7 1384
13.Zimčík LukášHaralík Stanislav7126  3094
14.Dusík StanislavMotyčka Oldřich-5-9-4  0395
15.Skřivánek PetrVotípka Emanuel711-4-5932105
16.Zimčík LukášPištora Josef79   20  
17.Dusík StanislavHaralík Stanislav         
18.Vyvadilová JitkaMotyčka Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zimčík Lukáš21Votípka Emanuel04
Dusík Stanislav21Pištora Josef12
Vyvadilová Jitka30Haralík Stanislav03
Skřivánek Petr31Motyčka Oldřich21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:15, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:32317:471Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocábek Pavel
Ploc Marek
 
 
Toula Vladimír
Charamza Ondřej ml.
 
 
786  3010
2.Kolařík Zdeněk
Pocz Štefan
 
 
Melichar Jiří
Vojáček Miloš
 
 
WO    0311
3.Pocz ŠtefanMelichar JiříWO    0312
4.Kolařík ZdeněkToula Vladimír-6-6-12  0313
5.Kocábek PavelCharamza Ondřej ml.88-10-9-82314
6.Ploc MarekVojáček Miloš710-58 3124
7.Kolařík ZdeněkMelichar Jiří-7-6-6  0325
8.Kocábek PavelToula Vladimír479  3035
9.Ploc MarekCharamza Ondřej ml.6-8-7-5 1336
10.Pocz ŠtefanVojáček MilošWO    0337
11.Kocábek PavelMelichar Jiří-6-11-6  0338
12.Ploc MarekToula Vladimír-6887 3148
13.Pocz ŠtefanCharamza Ondřej ml.WO    0349
14.Kolařík ZdeněkVojáček Miloš-8-8-11  03410
15.Ploc MarekMelichar Jiří         
16.Pocz ŠtefanToula Vladimír         
17.Kolařík ZdeněkCharamza Ondřej ml.         
18.Kocábek PavelVojáček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kolařík Zdeněk03Melichar Jiří20
Kocábek Pavel12Toula Vladimír12
Ploc Marek21Charamza Ondřej ml.20
   Vojáček Miloš11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:30, Sokolovna Petrovice, Bellova 56, Praha-Petrovice 10, od metra C Háje, bus 240 do stanice Morseova, nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30 AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laube Petr
Vojtěch Radek
 
 
Martiška Jan
Červenka Jan
 
 
     1301
2.Hanzal Petr
Matoušek Jan
 
 
Bozděch Jan
Havazík Ondřej
 
 
     1302
3.Laube PetrMartiška Jan     0303
4.Vojtěch RadekBozděch Jan     1304
5.Hanzal PetrHavazík Ondřej     0305
6.Matoušek JanČervenka Jan     2306
7.Vojtěch RadekMartiška Jan     2307
8.Hanzal PetrBozděch Jan     0308
9.Sedláček VladimírHavazík Ondřej     1309
10.Laube PetrČervenka Jan     13010
11.Hanzal PetrMartiška Jan         
12.Sedláček VladimírBozděch Jan         
13.Laube PetrHavazík Ondřej         
14.Vojtěch RadekČervenka Jan         
15.Sedláček VladimírMartiška Jan         
16.Laube PetrBozděch Jan         
17.Vojtěch RadekHavazík Ondřej         
18.Hanzal PetrČervenka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Laube Petr02Martiška Jan20
Vojtěch Radek02Bozděch Jan20
Hanzal Petr02Havazík Ondřej20
Matoušek Jan01Červenka Jan20
Sedláček Vladimír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:41 TTC Elizza Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chadima Pavel
Duchoslav Petr
 
 
Marat Petr
Běhal Aleš
 
 
     0301
2.Černý Martin
Flídr Josef
 
 
Kadlec Tomáš
Fausek Matěj
 
 
     3211
3.Chadima PavelBěhal Aleš     0312
4.Duchoslav PetrMarat Petr     3222
5.Flídr JosefFausek Matěj     0323
6.Černý MartinKadlec Tomáš     3233
7.Duchoslav PetrBěhal Aleš     0334
8.Flídr JosefMarat Petr     2335
9.Černý MartinFausek Matěj     3045
10.Chadima PavelKadlec Tomáš     1346
11.Flídr JosefBěhal Aleš     1347
12.Černý MartinMarat Petr     3257
13.Chadima PavelFausek Matěj     3167
14.Duchoslav PetrKadlec Tomáš     1368
15.Černý MartinBěhal Aleš     3278
16.Chadima PavelMarat Petr     2379
17.Duchoslav PetrFausek Matěj     23710
18.Flídr JosefKadlec Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadima Pavel13Běhal Aleš31
Duchoslav Petr13Marat Petr22
Flídr Josef03Fausek Matěj22
Černý Martin40Kadlec Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9395:285TJ Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Veselá Jaroslava
 
 
Kočvara Vlastimil
Myslivec Jiří
 
 
-6-66-6 1301
2.Šimáček Milan
Vomlel Lukáš
 
 
Jaroněk Aleš
Provazník Petr
 
 
666  3011
3.Vomlel LukášJaroněk Aleš-6666 3121
4.Veselá JaroslavaProvazník Petr666  3031
5.Novotný PetrKočvara Vlastimil-6666 3141
6.Šimáček MilanMyslivec Jiří666  3051
7.Veselá JaroslavaJaroněk Aleš666  3061
8.Novotný PetrProvazník Petr66-66 3171
9.Šimáček MilanKočvara Vlastimil666  3081
10.Vomlel LukášMyslivec Jiří6-666 3191
11.Novotný PetrJaroněk Aleš66-6-6632101
12.Šimáček MilanProvazník Petr66-66 31  
13.Vomlel LukášKočvara Vlastimil         
14.Veselá JaroslavaMyslivec Jiří         
15.Šimáček MilanJaroněk Aleš         
16.Vomlel LukášProvazník Petr         
17.Veselá JaroslavaKočvara Vlastimil         
18.Novotný PetrMyslivec Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vomlel Lukáš20Jaroněk Aleš03
Veselá Jaroslava20Provazník Petr02
Novotný Petr30Kočvara Vlastimil02
Šimáček Milan20Myslivec Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Alimpex Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1012:30 TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Jan
Hondlík Josef
 
 
Nejedlý Pavel
Prokš Vladimír
 
 
     2301
2.Moravec Roman
Sedlář Jan
 
 
Hrdý Martin
Balák Pavel
 
 
     2302
3.Sedlář JanBalák Pavel     1303
4.Hondlík JosefNejedlý Pavel     0304
5.Cacek JanHrdý Martin     1305
6.Moravec RomanProkš Vladimír     2306
7.Hondlík JosefBalák Pavel     2307
8.Cacek JanNejedlý Pavel     0308
9.Moravec RomanHrdý Martin     1309
10.Sedlář JanProkš Vladimír     13010
11.Cacek JanBalák Pavel         
12.Moravec RomanNejedlý Pavel         
13.Sedlář JanHrdý Martin         
14.Hondlík JosefProkš Vladimír         
15.Moravec RomanBalák Pavel         
16.Sedlář JanNejedlý Pavel         
17.Hondlík JosefHrdý Martin         
18.Cacek JanProkš Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedlář Jan02Balák Pavel20
Hondlík Josef02Nejedlý Pavel20
Cacek Jan02Hrdý Martin20
Moravec Roman02Prokš Vladimír20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS