Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17508:426TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištora Josef
Motyčka Oldřich
 
 
Cacek Jan
Hondlík Josef
 
 
1259  3010
2.Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
Lipták Milan
Satorie Michal
 
 
11-987 3120
3.Motyčka OldřichHondlík Josef-9874 3130
4.Pištora JosefCacek Jan3-1052 3140
5.Votípka EmanuelSatorie Michal9710  3050
6.Haralík StanislavLipták Milan677  3060
7.Pištora JosefHondlík Josef-9-12-7  0361
8.Votípka EmanuelCacek Jan-82104 3171
9.Haralík StanislavSatorie Michal-69-6-9 1372
10.Motyčka OldřichLipták Milan689  3082
11.Votípka EmanuelHondlík Josef655  3092
12.Haralík StanislavCacek Jan4-5-4-8 1393
13.Motyčka OldřichSatorie Michal-12-810-4 1394
14.Pištora JosefLipták Milan10-9107 31104
15.Haralík StanislavHondlík Josef8    10  
16.Motyčka OldřichCacek Jan         
17.Pištora JosefSatorie Michal         
18.Votípka EmanuelLipták Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Motyčka Oldřich21Hondlík Josef12
Pištora Josef21Cacek Jan12
Votípka Emanuel30Satorie Michal21
Haralík Stanislav12Lipták Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Alimpex Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Adm. budova ALIMPEX FOOD a.s. Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, bývalý areál PRAGOLAKTOS Kyje, bus č.109, zastávka Sídliště JahodniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34564:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Pavel
Prokš Vladimír
 
 
Veselá Jaroslava
Novotný Petr
 
 
-8-9-8  0301
2.Balák Pavel
Hrdý Martin
 
 
Kézr Aleš
Šimáček Milan
 
 
765  3011
3.Balák PavelVeselá Jaroslava-5-359-62312
4.Hrdý MartinKézr Aleš611-5-4113222
5.Nejedlý PavelNovotný Petr-3-0-5  0323
6.Prokš VladimírŠimáček Milan-7-5-5  0324
7.Hrdý MartinVeselá Jaroslava-67-8243234
8.Nejedlý PavelKézr Aleš-3-6-6  0335
9.Prokš VladimírNovotný Petr-9-53-5 1336
10.Balák PavelŠimáček Milan1088  3046
11.Nejedlý PavelVeselá Jaroslava-5-97-9 1347
12.Prokš VladimírKézr Aleš5-4-8-3 1348
13.Balák PavelNovotný Petr-10964 3158
14.Hrdý MartinŠimáček Milan1075  3068
15.Prokš VladimírVeselá Jaroslava7-898 3178
16.Balák PavelKézr Aleš-6-7-11  0379
17.Hrdý MartinNovotný Petr698  3089
18.Nejedlý PavelŠimáček Milan-5974 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balák Pavel22Veselá Jaroslava22
Hrdý Martin40Kézr Aleš31
Nejedlý Pavel13Novotný Petr22
Prokš Vladimír13Šimáček Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurty.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29645:604TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroněk Aleš
Provazník Petr
 
 
Černý Martin
Skříčková Ivana
 
 
-7-12-6  0301
2.Kočvara Vlastimil
Myslivec Jiří
 
 
Duchoslav Petr
Chadima Pavel
 
 
87-8-763211
3.Provazník PetrČerný Martin-5-3-10  0312
4.Kočvara VlastimilDuchoslav Petr-59-7-6 1313
5.Myslivec JiříSkříčková Ivana-8985 3123
6.Jaroněk AlešChadima Pavel688  3033
7.Kočvara VlastimilČerný Martin-61278 3143
8.Myslivec JiříDuchoslav Petr-10-9-6  0344
9.Jaroněk AlešSkříčková Ivana8113  3054
10.Provazník PetrChadima Pavel8-11-147-42355
11.Myslivec JiříČerný Martin6-82-5-92356
12.Jaroněk AlešDuchoslav Petr-101146 3166
13.Provazník PetrSkříčková Ivana876  3076
14.Kočvara VlastimilChadima Pavel-85-11-10 1377
15.Jaroněk AlešČerný Martin-115-910113287
16.Provazník PetrDuchoslav Petr868  3097
17.Kočvara VlastimilSkříčková Ivana105-137 31107
18.Myslivec JiříChadima Pavel-89   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Petr22Černý Martin22
Kočvara Vlastimil22Duchoslav Petr22
Myslivec Jiří12Skříčková Ivana04
Jaroněk Aleš40Chadima Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27581:547TTC Elizza Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Petr
Kadlec Tomáš
 
 
Hanzal Petr
Vojtěch Radek
 
 
-9-79-5 1301
2.Dušek Jan
Kadlec Tomáš
 
 
Pecka Milan
Laube Petr
 
 
613-95 3111
3.Fausek MatějVojtěch Radek-7-6-4  0312
4.Marat PetrLaube Petr8-1067 3122
5.Kadlec TomášHanzal Petr-1095-573232
6.Dušek JanPecka Milan710-94 3142
7.Marat PetrVojtěch Radek7-1197 3152
8.Kadlec TomášLaube Petr627  3062
9.Dušek JanHanzal Petr-10116-7-52363
10.Fausek MatějPecka Milan-9587 3173
11.Kadlec TomášVojtěch Radek-6-9-6  0374
12.Dušek JanLaube Petr9104  3084
13.Fausek MatějHanzal Petr75-3-523294
14.Marat PetrPecka Milan-39-9-9 1395
15.Dušek JanVojtěch Radek-38-9-3 1396
16.Fausek MatějLaube Petr866  30106
17.Marat PetrHanzal Petr         
18.Kadlec TomášPecka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fausek Matěj31Vojtěch Radek31
Marat Petr21Laube Petr04
Kadlec Tomáš21Hanzal Petr12
Dušek Jan22Pecka Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36595:606PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martiška Jan
Červenka Jan
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
-78-87-32301
2.Bozděch Jan
Havazík Ondřej
 
 
Ploc Marek
Veselý Luboš
 
 
-938-5-62302
3.Bozděch JanVeselý Luboš-7-4-7  0303
4.Červenka JanKocábek Pavel6-67-663213
5.Havazík OndřejPloc Marek797  3023
6.Martiška JanEberl Milan-877-8-92324
7.Červenka JanVeselý Luboš8-7-10-8 1325
8.Havazík OndřejKocábek Pavel-128-107-102326
9.Martiška JanPloc Marek77-55 3136
10.Bozděch JanEberl Milan8-454 3146
11.Havazík OndřejVeselý Luboš7-3-7-9 1347
12.Martiška JanKocábek Pavel9-9-10773257
13.Bozděch JanPloc Marek-9-4-10  0358
14.Červenka JanEberl Milan699  3068
15.Martiška JanVeselý Luboš-10-74-5 1369
16.Bozděch JanKocábek Pavel-9-52-9 13610
17.Červenka JanPloc Marek         
18.Havazík OndřejEberl Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bozděch Jan13Veselý Luboš40
Červenka Jan21Kocábek Pavel22
Havazík Ondřej12Ploc Marek12
Martiška Jan22Eberl Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20532:494Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Jiří
Vojáček Miloš
 
 
Dusík Stanislav
Skřivánek Petr
 
 
99-8-693210
2.Toula Vladimír
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Drešer Jan
Sedláček Prokop
 
 
99-9-9153220
3.Nguyen Ngoc BachSkřivánek Petr-6-5-9  0321
4.Toula VladimírDusík Stanislav8-8-8563231
5.Vojáček MilošDrešer Jan8-6-7893241
6.Melichar JiříSedláček Prokop-98-9893251
7.Toula VladimírSkřivánek Petr1069  3061
8.Vojáček MilošDusík Stanislav10-98-7-82362
9.Melichar JiříDrešer Jan-88811 3172
10.Nguyen Ngoc BachSedláček Prokop666  3082
11.Vojáček MilošSkřivánek Petr-88-8-8 1383
12.Melichar JiříDusík Stanislav777  3093
13.Nguyen Ngoc BachDrešer Jan8137  30103
14.Toula VladimírSedláček Prokop888  30  
15.Melichar JiříSkřivánek Petr         
16.Nguyen Ngoc BachDusík Stanislav         
17.Toula VladimírDrešer Jan         
18.Vojáček MilošSedláček Prokop         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nguyen Ngoc Bach21Skřivánek Petr21
Toula Vladimír20Dusík Stanislav12
Vojáček Miloš12Drešer Jan03
Melichar Jiří30Sedláček Prokop02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS