Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:34 AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bozděch Jan
Červenka Jan
 
 
Votípka Emanuel
Haralík Stanislav
 
 
     3110
2.Abdullin Denis
Martiška Jan
 
 
Pištora Josef
Motyčka Oldřich
 
 
     0311
3.Červenka JanPištora Josef     1312
4.Martiška JanHaralík Stanislav     3122
5.Bozděch JanVotípka Emanuel     1323
6.Abdullin DenisMotyčka Oldřich     3033
7.Martiška JanPištora Josef     3243
8.Bozděch JanHaralík Stanislav     3253
9.Abdullin DenisVotípka Emanuel     1354
10.Červenka JanMotyčka Oldřich     3164
11.Bozděch JanPištora Josef     3274
12.Abdullin DenisHaralík Stanislav     3184
13.Červenka JanVotípka Emanuel     1385
14.Martiška JanMotyčka Oldřich     2386
15.Abdullin DenisPištora Josef     3296
16.Červenka JanHaralík Stanislav     1397
17.Martiška JanVotípka Emanuel     31107
18.Bozděch JanMotyčka Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červenka Jan13Pištora Josef13
Martiška Jan31Haralík Stanislav13
Bozděch Jan21Votípka Emanuel31
Abdullin Denis31Motyčka Oldřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:38690:688TTC Elizza Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Petr
Fausek Matěj
 
 
Nguyen Ngoc Bach
Hanzlík Tomáš
 
 
9-9-91973210
2.Dušek Jan
Kadlec Tomáš
 
 
Vojáček Miloš
Melichar Jiří
 
 
-7119-6123220
3.Fausek MatějVojáček Miloš9-8-7-4 1321
4.Marat PetrMelichar Jiří-9-871053231
5.Kadlec TomášNguyen Ngoc Bach4-5-9773241
6.Dušek JanHanzlík Tomáš-7234 3151
7.Marat PetrVojáček Miloš5-798 3161
8.Kadlec TomášMelichar Jiří-6-56-6 1362
9.Dušek JanNguyen Ngoc Bach5-747 3172
10.Fausek MatějHanzlík Tomáš-7-10-9  0373
11.Kadlec TomášVojáček Miloš-1065-9-32374
12.Dušek JanMelichar Jiří76-14-8-42375
13.Fausek MatějNguyen Ngoc Bach-8-2-5  0376
14.Marat PetrHanzlík Tomáš68-83 3186
15.Dušek JanVojáček Miloš813-10-843296
16.Fausek MatějMelichar Jiří-6-5-3  0397
17.Marat PetrNguyen Ngoc Bach-9-7-10  0398
18.Kadlec TomášHanzlík Tomáš989  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fausek Matěj04Vojáček Miloš22
Marat Petr31Melichar Jiří31
Kadlec Tomáš22Nguyen Ngoc Bach22
Dušek Jan31Hanzlík Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurty.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:34634:633SF SKK EL Nino Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Pavel
Provazník Petr
 
 
Skřivánek Petr
Hudec Lukáš
 
 
4-7-5763210
2.Kočvara Vlastimil
Jaroněk Aleš
 
 
Navrátil Jiří
Neřold Kryštof
 
 
97-6-4-62311
3.Kočvara VlastimilSkřivánek Petr13-7-5-2 1312
4.Blažek PavelHudec Lukáš89-910 3122
5.Provazník PetrNeřold Kryštof6-9-7-5 1323
6.Jaroněk AlešNavrátil Jiří445  3033
7.Blažek PavelSkřivánek Petr8-4-7-6 1334
8.Provazník PetrHudec Lukáš1486  3044
9.Jaroněk AlešNeřold Kryštof492  3054
10.Kočvara VlastimilNavrátil Jiří-5-87-8 1355
11.Provazník PetrSkřivánek Petr2-768 3165
12.Jaroněk AlešHudec Lukáš846  3075
13.Kočvara VlastimilNeřold Kryštof8-6-48-82376
14.Blažek PavelNavrátil Jiří-410-5-7 1377
15.Jaroněk AlešSkřivánek Petr-10-710-9 1378
16.Kočvara VlastimilHudec Lukáš877  3088
17.Blažek PavelNeřold Kryštof2-6-176-62389
18.Provazník PetrNavrátil Jiří-5-8-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Vlastimil13Skřivánek Petr31
Blažek Pavel13Hudec Lukáš04
Provazník Petr22Neřold Kryštof31
Jaroněk Aleš31Navrátil Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Alimpex Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Adm. budova ALIMPEX FOOD a.s. Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, bývalý areál PRAGOLAKTOS Kyje, bus č.109, zastávka Sídliště JahodniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13469:371TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balák Pavel
Prokš Vladimír
 
 
Budiš Ondřej
Pocz Štefan
 
 
7-10-9763210
2.Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
Ploc Marek
Kocábek Pavel
 
 
-10-146-14 1311
3.Nejedlý PavelKocábek Pavel79-714 3121
4.Svoboda RobertBudiš Ondřej-9-9-7  0322
5.Balák PavelPloc Marek558  3032
6.Hrdý MartinPocz Štefan1-894 3142
7.Svoboda RobertKocábek Pavel79-67 3152
8.Balák PavelBudiš Ondřej95-97 3162
9.Hrdý MartinPloc Marek8712  3072
10.Nejedlý PavelPocz Štefan558  3082
11.Prokš VladimírKocábek Pavel-8865 3192
12.Hrdý MartinBudiš Ondřej299  30102
13.Nejedlý PavelPloc Marek         
14.Svoboda RobertPocz Štefan         
15.Hrdý MartinKocábek Pavel         
16.Nejedlý PavelBudiš Ondřej         
17.Svoboda RobertPloc Marek         
18.Prokš VladimírPocz Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nejedlý Pavel20Kocábek Pavel03
Svoboda Robert11Budiš Ondřej12
Balák Pavel20Ploc Marek02
Hrdý Martin30Pocz Štefan02
Prokš Vladimír10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37570:627TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Jan
Sedlář Jan
 
 
Pecka Milan
Matoušek Jan
 
 
-10-9-2  0301
2.Hondlík Josef
Moravec Roman
 
 
Sedláček Vladimír
Vojtěch Radek
 
 
-87-10-8 1302
3.Hondlík JosefSedláček Vladimír-7-6-8  0303
4.Cacek JanVojtěch Radek-8-3-2  0304
5.Sedlář JanPecka Milan6-894 3114
6.Moravec RomanHanzal Petr-7-87963224
7.Cacek JanSedláček Vladimír-5-6-4  0325
8.Sedlář JanVojtěch Radek-89-77-52326
9.Moravec RomanPecka Milan876  3036
10.Hondlík JosefHanzal Petr9712  3046
11.Sedlář JanSedláček Vladimír-7-11-4  0347
12.Moravec RomanVojtěch Radek4-758 3157
13.Hondlík JosefPecka Milan-78-89113267
14.Cacek JanHanzal Petr-5689 3177
15.Moravec RomanSedláček Vladimír98-10-6-82378
16.Hondlík JosefVojtěch Radek89-7-8-62379
17.Cacek JanPecka Milan-7-8-9  03710
18.Sedlář JanHanzal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hondlík Josef22Sedláček Vladimír40
Cacek Jan13Vojtěch Radek31
Sedlář Jan12Pecka Milan13
Moravec Roman31Hanzal Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:20505:430TJ Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimáček Milan
Vomlel Lukáš
 
 
Chadima Pavel
Hadrava Petr
 
 
66-66 3110
2.Novotný Petr
Veletová Ilona
 
 
Flekač Tomáš
Duchoslav Petr
 
 
666  3020
3.Novotný PetrFlekač Tomáš-6-66663230
4.Vomlel LukášDuchoslav Petr6-66-663240
5.Šimáček MilanChadima Pavel66-66 3150
6.Veletová IlonaHadrava Petr6-666 3160
7.Vomlel LukášFlekač Tomáš6-66-663270
8.Šimáček MilanDuchoslav Petr6-6-6-6 1371
9.Veletová IlonaChadima Pavel-666-6-62372
10.Novotný PetrHadrava Petr6-666 3182
11.Šimáček MilanFlekač Tomáš666  3092
12.Veletová IlonaDuchoslav Petr-66-66-62393
13.Novotný PetrChadima Pavel-6666 31103
14.Vomlel LukášHadrava Petr         
15.Veletová IlonaFlekač Tomáš         
16.Novotný PetrDuchoslav Petr         
17.Vomlel LukášChadima Pavel         
18.Šimáček MilanHadrava Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Petr30Flekač Tomáš03
Vomlel Lukáš20Duchoslav Petr21
Šimáček Milan21Chadima Pavel12
Veletová Ilona12Hadrava Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS