Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35702:705nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
Flekač Tomáš
Černý Martin
 
 
8310  3010
2.Pištora Josef
Motyčka Oldřich
 
 
Duchoslav Petr
Chadima Pavel
 
 
-1-89-6 1311
3.Motyčka OldřichČerný Martin913-7-8-82312
4.Pištora JosefDuchoslav Petr-8989 3122
5.Votípka EmanuelFlekač Tomáš1010-49 3132
6.Haralík StanislavChadima Pavel-1010-81063242
7.Pištora JosefČerný Martin8-16-7-9 1343
8.Votípka EmanuelDuchoslav Petr873  3053
9.Haralík StanislavFlekač Tomáš3-28-8-52354
10.Motyčka OldřichChadima Pavel118-11-8-32355
11.Votípka EmanuelČerný Martin-9-11-10  0356
12.Haralík StanislavDuchoslav Petr99-9-1053266
13.Motyčka OldřichFlekač Tomáš-9-5-9  0367
14.Pištora JosefChadima Pavel-8663 3177
15.Haralík StanislavČerný Martin8310  3087
16.Motyčka OldřichDuchoslav Petr-73-4-12 1388
17.Pištora JosefFlekač Tomáš1413-48 3198
18.Votípka EmanuelChadima Pavel-6107-5-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Motyčka Oldřich04Černý Martin31
Pištora Josef31Duchoslav Petr13
Votípka Emanuel22Flekač Tomáš22
Haralík Stanislav31Chadima Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:30, Sokolovna Petrovice, Bellova 56, Praha-Petrovice 10, od metra C Háje, bus 240 do stanice Morseova, nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30 TJ Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Jan
Hanzal Petr
 
 
Vomlel Lukáš
Šimáček Milan
 
 
     0301
2.Pecka Milan
Laube Petr
 
 
Síbrtová Kateřina
Novotný Petr
 
 
     1302
3.Matoušek JanVomlel Lukáš     2303
4.Laube PetrŠimáček Milan     1304
5.Hanzal PetrSíbrtová Kateřina     1305
6.Pecka MilanNovotný Petr     0306
7.Laube PetrVomlel Lukáš     0307
8.Hanzal PetrŠimáček Milan     2308
9.Pecka MilanSíbrtová Kateřina     0309
10.Matoušek JanNovotný Petr     13010
11.Hanzal PetrVomlel Lukáš         
12.Pecka MilanŠimáček Milan         
13.Matoušek JanSíbrtová Kateřina         
14.Laube PetrNovotný Petr         
15.Pecka MilanVomlel Lukáš         
16.Matoušek JanŠimáček Milan         
17.Laube PetrSíbrtová Kateřina         
18.Hanzal PetrNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matoušek Jan02Vomlel Lukáš20
Laube Petr02Šimáček Milan20
Hanzal Petr02Síbrtová Kateřina20
Pecka Milan02Novotný Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:15, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:22536:491PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
Cacek Jan
Sedlář Jan
 
 
6-776 3110
2.Němeček Jiří
Kocábek Pavel
 
 
Hondlík Josef
Moravec Roman
 
 
-991011 3120
3.Budiš OndřejMoravec Roman-7-8-8  0321
4.Ploc MarekHondlík Josef9-8-79-152322
5.Kocábek PavelSedlář Jan-7-8-10  0323
6.Němeček JiříCacek Jan789  3033
7.Ploc MarekMoravec Roman-7-5-9  0334
8.Kocábek PavelHondlík Josef-8-971063244
9.Němeček JiříSedlář Jan765  3054
10.Budiš OndřejCacek Jan69-8-993264
11.Kocábek PavelMoravec Roman10126  3074
12.Němeček JiříHondlík Josef857  3084
13.Budiš OndřejSedlář Jan-9-87693294
14.Ploc MarekCacek Jan5-55-5632104
15.Němeček JiříMoravec Roman         
16.Budiš OndřejHondlík Josef         
17.Ploc MarekSedlář Jan         
18.Kocábek PavelCacek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budiš Ondřej21Moravec Roman21
Ploc Marek12Hondlík Josef12
Kocábek Pavel21Sedlář Jan12
Němeček Jiří30Cacek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Alimpex Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37630:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drešer Jan
Skřivánek Petr
 
 
Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
108-614 3110
2.Kaucký Vladimír
Vyvadilová Jitka
 
 
Prokš Vladimír
Balák Pavel
 
 
7109  3020
3.Drešer JanHrdý Martin-8-7-6  0321
4.Navrátil JiříBalák Pavel79-99 3131
5.Vyvadilová JitkaSvoboda Robert36-6-993241
6.Skřivánek PetrNejedlý Pavel-5-8-11  0342
7.Navrátil JiříHrdý Martin4-6-5-7 1343
8.Vyvadilová JitkaBalák Pavel-98-8-5 1344
9.Skřivánek PetrSvoboda Robert6-7-13-11 1345
10.Drešer JanNejedlý Pavel-113-3-6 1346
11.Vyvadilová JitkaHrdý Martin-6-8-8  0347
12.Skřivánek PetrBalák Pavel-91059 3157
13.Drešer JanProkš Vladimír67-69 3167
14.Navrátil JiříNejedlý Pavel9-9-4-5 1368
15.Skřivánek PetrHrdý Martin5-859 3178
16.Drešer JanBalák Pavel-96-5973288
17.Navrátil JiříProkš Vladimír5-992 3198
18.Vyvadilová JitkaNejedlý Pavel-9-6-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drešer Jan22Hrdý Martin31
Navrátil Jiří22Balák Pavel13
Vyvadilová Jitka13Svoboda Robert11
Skřivánek Petr22Nejedlý Pavel40
   Prokš Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26 Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Jiří
Vojáček Miloš
 
 
Provazník Petr
Blažek Pavel
 
 
     2301
2.Toula Vladimír
Charamza Ondřej ml.
 
 
Kočvara Vlastimil
Jaroněk Aleš
 
 
     3211
3.Vojáček MilošJaroněk Aleš     2312
4.Melichar JiříKočvara Vlastimil     3122
5.Toula VladimírBlažek Pavel     3132
6.Charamza Ondřej ml.Provazník Petr     0333
7.Melichar JiříJaroněk Aleš     3043
8.Toula VladimírKočvara Vlastimil     3053
9.Charamza Ondřej ml.Blažek Pavel     3163
10.Vojáček MilošProvazník Petr     1364
11.Toula VladimírJaroněk Aleš     2365
12.Charamza Ondřej ml.Kočvara Vlastimil     3075
13.Vojáček MilošBlažek Pavel     3185
14.Melichar JiříProvazník Petr     3295
15.Charamza Ondřej ml.Jaroněk Aleš     1396
16.Vojáček MilošKočvara Vlastimil     30106
17.Melichar JiříBlažek Pavel     30  
18.Toula VladimírProvazník Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojáček Miloš22Jaroněk Aleš31
Melichar Jiří30Kočvara Vlastimil04
Toula Vladimír21Blažek Pavel03
Charamza Ondřej ml.22Provazník Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26 AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Abdullin Denis
Martiška Jan
 
 
Braňka Štěpán
Pícha David
 
 
     3110
2.Bozděch Jan
Havazík Ondřej
 
 
Marat Petr
Fausek Matěj
 
 
     1311
3.Havazík OndřejBraňka Štěpán     1312
4.Bozděch JanMarat Petr     3122
5.Martiška JanFausek Matěj     3032
6.Abdullin DenisPícha David     3042
7.Bozděch JanBraňka Štěpán     0343
8.Martiška JanMarat Petr     2344
9.Abdullin DenisFausek Matěj     3054
10.Havazík OndřejPícha David     3064
11.Martiška JanBraňka Štěpán     0365
12.Abdullin DenisMarat Petr     3075
13.Havazík OndřejFausek Matěj     3185
14.Bozděch JanPícha David     3195
15.Abdullin DenisBraňka Štěpán     2396
16.Havazík OndřejMarat Petr     1397
17.Bozděch JanFausek Matěj     31107
18.Martiška JanPícha David     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havazík Ondřej22Braňka Štěpán40
Bozděch Jan31Marat Petr22
Martiška Jan12Fausek Matěj04
Abdullin Denis31Pícha David03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS