Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36686:702TTC Elizza Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhal Aleš
Pícha David
 
 
Motyčka Oldřich
Závora Jiří
 
 
6-98-7-92301
2.Marat Petr
Fausek Matěj
 
 
Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
-58-8973211
3.Fausek MatějVotípka Emanuel-5-898-22312
4.Pícha DavidHaralík Stanislav-4-5-8  0313
5.Marat PetrMotyčka Oldřich8-9-91083223
6.Běhal AlešZávora Jiří-6865 3133
7.Pícha DavidVotípka Emanuel8910  3043
8.Marat PetrHaralík Stanislav-511614 3153
9.Běhal AlešMotyčka Oldřich-454-783263
10.Fausek MatějZávora Jiří107-711 3173
11.Marat PetrVotípka Emanuel-78-9-8 1374
12.Běhal AlešHaralík Stanislav1347  3084
13.Fausek MatějMotyčka Oldřich-7-9-10  0385
14.Pícha DavidZávora Jiří7-0118 3195
15.Běhal AlešVotípka Emanuel8-75-8-52396
16.Fausek MatějHaralík Stanislav-10-1010-9 1397
17.Akopyan ArturMotyčka Oldřich-4-7-7  0398
18.Marat PetrZávora Jiří96-7-8432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fausek Matěj13Votípka Emanuel31
Pícha David21Haralík Stanislav22
Marat Petr31Motyčka Oldřich22
Běhal Aleš31Závora Jiří04
Akopyan Artur01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurty.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31 AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myslivec Jiří
Blažek Pavel
 
 
Bozděch Jan
Červenka Jan
 
 
     0301
2.Jaroněk Aleš
Kočvara Vlastimil
 
 
Abdullin Denis
Martiška Jan
 
 
     2302
3.Kočvara VlastimilAbdullin Denis     0303
4.Blažek PavelMartiška Jan     2304
5.Myslivec JiříBozděch Jan     0305
6.Jaroněk AlešČervenka Jan     3115
7.Blažek PavelAbdullin Denis     0316
8.Myslivec JiříMartiška Jan     2317
9.Jaroněk AlešBozděch Jan     3027
10.Kočvara VlastimilČervenka Jan     1328
11.Myslivec JiříAbdullin Denis     1329
12.Jaroněk AlešMartiška Jan     3039
13.Kočvara VlastimilBozděch Jan     03310
14.Blažek PavelČervenka Jan         
15.Jaroněk AlešAbdullin Denis         
16.Kočvara VlastimilMartiška Jan         
17.Blažek PavelBozděch Jan         
18.Myslivec JiříČervenka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kočvara Vlastimil03Abdullin Denis30
Blažek Pavel02Martiška Jan21
Myslivec Jiří03Bozděch Jan21
Jaroněk Aleš30Červenka Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Alimpex Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Adm. budova ALIMPEX FOOD a.s. Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, bývalý areál PRAGOLAKTOS Kyje, bus č.109, zastávka Sídliště JahodniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:31644:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokš Vladimír
Balák Pavel
 
 
Toula Vladimír
Charamza Ondřej ml.
 
 
-9-8-7  0301
2.Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
Melichar Jiří
Vojáček Miloš
 
 
9-1010-8-62302
3.Nejedlý PavelMelichar Jiří4-2-5-8 1303
4.Hrdý MartinCharamza Ondřej ml.673  3013
5.Balák PavelVojáček Miloš988  3023
6.Svoboda RobertToula Vladimír-59-1010-12324
7.Hrdý MartinMelichar Jiří437  3034
8.Balák PavelCharamza Ondřej ml.6-79-7-82335
9.Svoboda RobertVojáček Miloš-7-9-6  0336
10.Nejedlý PavelToula Vladimír-7877 3146
11.Balák PavelMelichar Jiří8-628 3156
12.Svoboda RobertCharamza Ondřej ml.-8-47-7 1357
13.Nejedlý PavelVojáček Miloš74-711 3167
14.Hrdý MartinToula Vladimír277  3077
15.Prokš VladimírMelichar Jiří-43-77-22378
16.Nejedlý PavelCharamza Ondřej ml.28-98 3188
17.Hrdý MartinVojáček Miloš336  3098
18.Balák PavelToula Vladimír-896-9-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nejedlý Pavel31Melichar Jiří22
Hrdý Martin40Charamza Ondřej ml.22
Balák Pavel22Vojáček Miloš13
Svoboda Robert03Toula Vladimír22
Prokš Vladimír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28592:561TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Roman
Hondlík Josef
 
 
Skřivánek Petr
Rejent Štěpán
 
 
788  3010
2.Cacek Jan
Sedlář Jan
 
 
Navrátil Jiří
Neřold Kryštof
 
 
89-78 3120
3.Hondlík JosefSkřivánek Petr-9-8-11  0321
4.Sedlář JanNeřold Kryštof4-3-4353231
5.Cacek JanNavrátil Jiří877  3041
6.Moravec RomanRejent Štěpán5-4-5-5 1342
7.Sedlář JanSkřivánek Petr-7-8-9  0343
8.Cacek JanNeřold Kryštof99-87 3153
9.Moravec RomanNavrátil Jiří8-784 3163
10.Hondlík JosefRejent Štěpán7-4-8-9 1364
11.Cacek JanSkřivánek Petr9-8-8-7 1365
12.Moravec RomanNeřold Kryštof7-789 3175
13.Hondlík JosefNavrátil Jiří7-7-8983285
14.Sedlář JanRejent Štěpán7-87-9-102386
15.Moravec RomanSkřivánek Petr664  3096
16.Hondlík JosefNeřold Kryštof-1197-8632106
17.Sedlář JanNavrátil Jiří-8-9-8  03  
18.Cacek JanRejent Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hondlík Josef22Skřivánek Petr31
Sedlář Jan12Neřold Kryštof04
Cacek Jan21Navrátil Jiří03
Moravec Roman31Rejent Štěpán30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22517:434TJ Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimáček Milan
Vomlel Lukáš
 
 
Budiš Ondřej
Ploc Marek
 
 
WO    3010
2.Novotný Petr
Veletová Ilona
 
 
Kocábek Pavel
Němeček Jiří
 
 
-66-6663220
3.Šimáček MilanNěmeček Jiří-6666 3130
4.Novotný PetrKocábek Pavel-6-666-62331
5.Veletová IlonaPloc Marek666  3041
6.Vomlel LukášBudiš Ondřej-6-6-6  0342
7.Novotný PetrNěmeček Jiří-66-66-62343
8.Veletová IlonaKocábek Pavel-6-66663253
9.Vomlel LukášPloc Marek-66-6-6 1354
10.Šimáček MilanBudiš Ondřej-6-66663264
11.Veletová IlonaNěmeček Jiří666  3074
12.Vomlel LukášKocábek Pavel666  3084
13.Šimáček MilanPloc Marek6-666 3194
14.Novotný PetrBudiš Ondřej-66-66632104
15.Vomlel LukášNěmeček Jiří         
16.Šimáček MilanKocábek Pavel         
17.Novotný PetrPloc Marek         
18.Veletová IlonaBudiš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šimáček Milan30Němeček Jiří12
Novotný Petr12Kocábek Pavel12
Veletová Ilona30Ploc Marek12
Vomlel Lukáš12Budiš Ondřej12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Petr
Chadima Pavel
 
 
Pecka Milan
Laube Petr
 
 
     3010
2.Černý Martin
Flekač Tomáš
 
 
Matoušek Jan
Hanzal Petr
 
 
     3020
3.Duchoslav PetrPecka Milan     3230
4.Flídr JosefLaube Petr     1331
5.Flekač TomášHanzal Petr     3141
6.Černý MartinMatoušek Jan     3251
7.Flídr JosefPecka Milan     3061
8.Flekač TomášLaube Petr     3071
9.Černý MartinHanzal Petr     0372
10.Duchoslav PetrMatoušek Jan     2373
11.Flekač TomášPecka Milan     3183
12.Černý MartinLaube Petr     3193
13.Duchoslav PetrHanzal Petr     2394
14.Flídr JosefMatoušek Jan     30104
15.Černý MartinPecka Milan         
16.Duchoslav PetrLaube Petr         
17.Flídr JosefHanzal Petr         
18.Flekač TomášMatoušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duchoslav Petr12Pecka Milan03
Flídr Josef21Laube Petr12
Flekač Tomáš30Hanzal Petr21
Černý Martin21Matoušek Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS