Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurty.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:33598:616TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroněk Aleš
Provazník Petr
 
 
Pištora Josef
Motyčka Oldřich
 
 
-4549 3110
2.Kočvara Vlastimil
Myslivec Jiří
 
 
Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
68-8-6-72311
3.Kočvara VlastimilHaralík Stanislav-6-58-7 1312
4.Myslivec JiříVotípka Emanuel-8-910-8 1313
5.Provazník PetrPištora Josef1097  3023
6.Jaroněk AlešMotyčka Oldřich-101098 3133
7.Myslivec JiříHaralík Stanislav-9411-3-72334
8.Provazník PetrVotípka Emanuel4119  3044
9.Jaroněk AlešPištora Josef1076  3054
10.Kočvara VlastimilMotyčka Oldřich-312-5-2 1355
11.Provazník PetrHaralík Stanislav884  3065
12.Jaroněk AlešVotípka Emanuel-8-9-8  0366
13.Kočvara VlastimilPištora Josef5-66-6-62367
14.Myslivec JiříMotyčka Oldřich7-7-109-62368
15.Jaroněk AlešHaralík Stanislav34-99 3178
16.Kočvara VlastimilVotípka Emanuel-6-8-9  0379
17.Myslivec JiříPištora Josef-119-4-4 13710
18.Provazník PetrMotyčka Oldřich9    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Vlastimil04Haralík Stanislav22
Myslivec Jiří04Votípka Emanuel31
Provazník Petr30Pištora Josef22
Jaroněk Aleš31Motyčka Oldřich21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Alimpex Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Adm. budova ALIMPEX FOOD a.s. Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, bývalý areál PRAGOLAKTOS Kyje, bus č.109, zastávka Sídliště JahodniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14476:388TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Pavel
Hrdý Martin
 
 
Fausek Matěj
Marat Petr
 
 
4104  3010
2.Balák Pavel
Svoboda Robert
 
 
Kadlec Tomáš
Dušek Jan
 
 
8-9-9673220
3.Svoboda RobertDušek Jan10-2-9-9 1321
4.Nejedlý PavelMarat Petr-151486 3131
5.Balák PavelFausek Matěj558  3041
6.Hrdý MartinKadlec Tomáš788  3051
7.Nejedlý PavelDušek Jan-1087-783261
8.Balák PavelMarat Petr8-46-633271
9.Hrdý MartinFausek Matěj566  3081
10.Svoboda RobertKadlec Tomáš-9589 3191
11.Balák PavelDušek Jan-810-8-11 1392
12.Hrdý MartinMarat Petr477  30102
13.Svoboda RobertFausek Matěj         
14.Nejedlý PavelKadlec Tomáš         
15.Hrdý MartinDušek Jan         
16.Svoboda RobertMarat Petr         
17.Nejedlý PavelFausek Matěj         
18.Balák PavelKadlec Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Robert11Dušek Jan21
Nejedlý Pavel20Marat Petr03
Balák Pavel21Fausek Matěj02
Hrdý Martin30Kadlec Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30341:421AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlář Jan
Kočvara Tomáš
 
 
Abdullin Denis
Martiška Jan
 
 
-6-7-8  0301
2.Hondlík Josef
Moravec Roman
 
 
Bozděch Jan
Červenka Jan
 
 
-5-6-9  0302
3.Hondlík JosefAbdullin Denis-8-9-9  0303
4.Kočvara TomášMartiška Jan-8-13-9  0304
5.Sedlář JanBozděch Jan-9-8-2  0305
6.Moravec RomanČervenka Jan898  3015
7.Kočvara TomášAbdullin Denis-10-9-7  0316
8.Sedlář JanMartiška Jan-6-718-8 1317
9.Moravec RomanBozděch Jan8-129-5-62318
10.Hondlík JosefČervenka Jan3-810-6-92319
11.Sedlář JanAbdullin Denis-910-6-7 13110
12.Moravec RomanMartiška Jan         
13.Hondlík JosefBozděch Jan         
14.Kočvara TomášČervenka Jan         
15.Moravec RomanAbdullin Denis         
16.Hondlík JosefMartiška Jan         
17.Kočvara TomášBozděch Jan         
18.Sedlář JanČervenka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hondlík Josef02Abdullin Denis30
Kočvara Tomáš02Martiška Jan20
Sedlář Jan03Bozděch Jan20
Moravec Roman11Červenka Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:40636:656Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Veletová Ilona
 
 
Charamza Ondřej ml.
Toula Vladimír
 
 
-6-66663210
2.Šimáček Milan
Vomlel Lukáš
 
 
Melichar Jiří
Vojáček Miloš
 
 
66-6-6-62311
3.Šimáček MilanCharamza Ondřej ml.-6-66663221
4.Veletová IlonaMelichar Jiří-6-6-6  0322
5.Vomlel LukášToula Vladimír6-6-6-6 1323
6.Novotný PetrVojáček Miloš666  3033
7.Veletová IlonaCharamza Ondřej ml.-6-66663243
8.Vomlel LukášMelichar Jiří6-6-6-6 1344
9.Novotný PetrToula Vladimír66-6-6-62345
10.Šimáček MilanVojáček Miloš-6-6-6  0346
11.Vomlel LukášCharamza Ondřej ml.6-6-6-6 1347
12.Novotný PetrMelichar Jiří66-6-6-62348
13.Šimáček MilanToula Vladimír-6-66663258
14.Veletová IlonaVojáček Miloš-6666 3168
15.Novotný PetrCharamza Ondřej ml.-6666 3178
16.Šimáček MilanMelichar Jiří66-6-6-62379
17.Veletová IlonaToula Vladimír666  3089
18.Vomlel LukášVojáček Miloš6-6-6-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimáček Milan22Charamza Ondřej ml.13
Veletová Ilona31Melichar Jiří40
Vomlel Lukáš04Toula Vladimír22
Novotný Petr22Vojáček Miloš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Josef
Chadima Pavel
 
 
Skřivánek Petr
Rejent Štěpán
 
 
     1301
2.Flekač Tomáš
Černý Martin
 
 
Drešer Jan
Zimčík Lukáš
 
 
     2302
3.Flekač TomášSkřivánek Petr     3112
4.Chadima PavelDrešer Jan     3022
5.Flídr JosefRejent Štěpán     3032
6.Černý MartinZimčík Lukáš     3242
7.Chadima PavelSkřivánek Petr     1343
8.Flídr JosefDrešer Jan     3153
9.Černý MartinRejent Štěpán     3063
10.Flekač TomášZimčík Lukáš     3173
11.Flídr JosefSkřivánek Petr     3083
12.Černý MartinDrešer Jan     1384
13.Flekač TomášRejent Štěpán     3194
14.Chadima PavelZimčík Lukáš     1395
15.Černý MartinSkřivánek Petr     0396
16.Flekač TomášDrešer Jan     1397
17.Chadima PavelRejent Štěpán     32107
18.Flídr JosefZimčík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Flekač Tomáš31Skřivánek Petr22
Chadima Pavel22Drešer Jan22
Flídr Josef30Rejent Štěpán04
Černý Martin22Zimčík Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:30, Sokolovna Petrovice, Bellova 56, Praha-Petrovice 10, od metra C Háje, bus 240 do stanice Morseova, nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30 TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Vladimír
Hanzal Petr
 
 
Krása Karel
Budiš Ondřej
 
 
     3010
2.Pecka Milan
Laube Petr
 
 
Ploc Marek
Kocábek Pavel
 
 
     1311
3.Hanzal PetrKocábek Pavel     1312
4.Pecka MilanBudiš Ondřej     3022
5.Laube PetrPloc Marek     1323
6.Sedláček VladimírKrása Karel     3133
7.Pecka MilanKocábek Pavel     0334
8.Laube PetrBudiš Ondřej     3144
9.Sedláček VladimírPloc Marek     3154
10.Hanzal PetrKrása Karel     3064
11.Laube PetrKocábek Pavel     3274
12.Sedláček VladimírBudiš Ondřej     1375
13.Hanzal PetrPloc Marek     1376
14.Pecka MilanKrása Karel     3186
15.Sedláček VladimírKocábek Pavel     3296
16.Hanzal PetrBudiš Ondřej     1397
17.Pecka MilanPloc Marek     31107
18.Laube PetrKrása Karel     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanzal Petr13Kocábek Pavel22
Pecka Milan31Budiš Ondřej22
Laube Petr21Ploc Marek22
Sedláček Vladimír31Krása Karel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS