Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Alimpex Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Adm. budova ALIMPEX FOOD a.s. Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, bývalý areál PRAGOLAKTOS Kyje, bus č.109, zastávka Sídliště JahodniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12449:338TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
Haralík Stanislav
Pištora Josef
 
 
2-6611 3110
2.Balák Pavel
Svoboda Robert
 
 
Motyčka Oldřich
Závora Jiří
 
 
12-1196 3120
3.Balák PavelHaralík Stanislav-54-4273230
4.Nejedlý PavelPištora Josef4-4105 3140
5.Hrdý MartinMotyčka Oldřich545  3050
6.Svoboda RobertZávora Jiří587  3060
7.Nejedlý PavelHaralík Stanislav-844-9-82361
8.Hrdý MartinPištora Josef569  3071
9.Svoboda RobertMotyčka Oldřich-9678 3181
10.Prokš VladimírZávora Jiří7-98-973291
11.Hrdý MartinHaralík Stanislav88-95 31101
12.Svoboda RobertPištora Josef76   20  
13.Prokš VladimírMotyčka Oldřich         
14.Nejedlý PavelZávora Jiří         
15.Svoboda RobertHaralík Stanislav         
16.Prokš VladimírPištora Josef         
17.Nejedlý PavelMotyčka Oldřich         
18.Hrdý MartinZávora Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balák Pavel10Haralík Stanislav12
Nejedlý Pavel11Pištora Josef02
Hrdý Martin30Motyčka Oldřich02
Svoboda Robert20Závora Jiří02
Prokš Vladimír10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36627:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Jan
Sedlář Jan
 
 
Jaroněk Aleš
Provazník Petr
 
 
-88-77-82301
2.Moravec Roman
Hondlík Josef
 
 
Kočvara Vlastimil
Myslivec Jiří
 
 
-8-9-7  0302
3.Moravec RomanJaroněk Aleš6-7-8-5 1303
4.Hondlík JosefProvazník Petr3-8-79-92304
5.Sedlář JanMyslivec Jiří6-3-6783214
6.Cacek JanKočvara Vlastimil-8-7-8  0315
7.Hondlík JosefJaroněk Aleš8-99-683225
8.Sedlář JanProvazník Petr-6-4-9  0326
9.Cacek JanMyslivec Jiří-5868 3136
10.Moravec RomanKočvara Vlastimil-879-893246
11.Sedlář JanJaroněk Aleš-7-9-8  0347
12.Cacek JanProvazník Petr-8-910-7 1348
13.Moravec RomanMyslivec Jiří777  3058
14.Hondlík JosefKočvara Vlastimil87-6-793268
15.Cacek JanJaroněk Aleš-8-7-9  0369
16.Moravec RomanProvazník Petr778  3079
17.Hondlík JosefBlažek Pavel379  3089
18.Sedlář JanKočvara Vlastimil432  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Roman31Jaroněk Aleš31
Hondlík Josef31Provazník Petr31
Sedlář Jan22Myslivec Jiří03
Cacek Jan13Kočvara Vlastimil13
   Blažek Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:32467:502TTC Elizza Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Veletová Ilona
 
 
Dušek Jan
Kadlec Tomáš
 
 
66-6-6-62301
2.Šimáček Milan
Vomlel Lukáš
 
 
Marat Petr
Fausek Matěj
 
 
66-6-6-62302
3.Novotný PetrDušek Jan6-6-6-6 1303
4.Veletová IlonaMarat Petr6-6-6-6 1304
5.Šimáček MilanFausek Matěj-6666 3114
6.Vomlel LukášKadlec Tomáš-6666 3124
7.Veletová IlonaDušek Jan66-6-6-62325
8.Šimáček MilanMarat Petr6-6-6-6 1326
9.Vomlel LukášFausek Matěj-6-6-6  0327
10.Novotný PetrKadlec Tomáš666  3037
11.Šimáček MilanDušek Jan6-6-6-6 1338
12.Vomlel LukášMarat Petr6-6-6-6 1339
13.Novotný PetrFausek Matěj666  3049
14.Veletová IlonaKadlec Tomáš66-6-6-623410
15.Vomlel LukášDušek Jan         
16.Novotný PetrMarat Petr         
17.Veletová IlonaFausek Matěj         
18.Šimáček MilanKadlec Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Petr21Dušek Jan30
Veletová Ilona03Marat Petr30
Šimáček Milan12Fausek Matěj12
Vomlel Lukáš12Kadlec Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Petr
Flídr Josef
 
 
Abdullin Denis
Martiška Jan
 
 
     3210
2.Černý Martin
Flekač Tomáš
 
 
Bozděch Jan
Červenka Jan
 
 
     3120
3.Flekač TomášAbdullin Denis     0321
4.Duchoslav PetrMartiška Jan     3031
5.Flídr JosefBozděch Jan     3141
6.Černý MartinČervenka Jan     3251
7.Duchoslav PetrAbdullin Denis     1352
8.Flídr JosefMartiška Jan     0353
9.Černý MartinBozděch Jan     3263
10.Flekač TomášČervenka Jan     1364
11.Flídr JosefAbdullin Denis     3174
12.Černý MartinMartiška Jan     3184
13.Flekač TomášBozděch Jan     3094
14.Duchoslav PetrČervenka Jan     31104
15.Černý MartinAbdullin Denis         
16.Flekač TomášMartiška Jan         
17.Duchoslav PetrBozděch Jan         
18.Flídr JosefČervenka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flekač Tomáš12Abdullin Denis21
Duchoslav Petr21Martiška Jan12
Flídr Josef21Bozděch Jan03
Černý Martin30Červenka Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:30, Sokolovna Petrovice, Bellova 56, Praha-Petrovice 10, od metra C Háje, bus 240 do stanice Morseova, nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36 Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Pecka Milan
 
 
Charamza Ondřej ml.
Toula Vladimír
 
 
     1301
2.Vojtěch Radek
Černý Zdeněk
 
 
Vojáček Miloš
Melichar Jiří
 
 
     3211
3.Matoušek JanToula Vladimír     3121
4.Vojtěch RadekMelichar Jiří     0322
5.Pecka MilanCharamza Ondřej ml.     0323
6.Černý ZdeněkVojáček Miloš     3033
7.Vojtěch RadekToula Vladimír     1334
8.Pecka MilanMelichar Jiří     0335
9.Černý ZdeněkCharamza Ondřej ml.     3145
10.Matoušek JanVojáček Miloš     1346
11.Pecka MilanToula Vladimír     3256
12.Černý ZdeněkMelichar Jiří     0357
13.Matoušek JanCharamza Ondřej ml.     2358
14.Vojtěch RadekVojáček Miloš     3068
15.Černý ZdeněkToula Vladimír     0369
16.Matoušek JanMelichar Jiří     03610
17.Vojtěch RadekCharamza Ondřej ml.         
18.Pecka MilanVojáček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušek Jan13Toula Vladimír22
Vojtěch Radek12Melichar Jiří40
Pecka Milan12Charamza Ondřej ml.21
Černý Zdeněk22Vojáček Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:15, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:37601:623SF SKK EL Nino Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Jiří
Kocábek Pavel
 
 
Skřivánek Petr
Drešer Jan
 
 
8-797 3110
2.Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
Hudec Lukáš
Dusík Stanislav
 
 
-467-993220
3.Budiš OndřejSkřivánek Petr-15-8-9  0321
4.Ploc MarekDrešer Jan76-13-10-82322
5.Kocábek PavelHudec Lukáš-75-12-10 1323
6.Němeček JiříDusík Stanislav8-7-9-9 1324
7.Ploc MarekSkřivánek Petr-7-13-6  0325
8.Kocábek PavelDrešer Jan6-6-119103235
9.Němeček JiříHudec Lukáš8-7-69-92336
10.Budiš OndřejDusík Stanislav87-7-9-62337
11.Kocábek PavelSkřivánek Petr-8796 3147
12.Němeček JiříDrešer Jan87-108 3157
13.Budiš OndřejHudec Lukáš9-99-9-92358
14.Ploc MarekDusík Stanislav2-9-9-8 1359
15.Němeček JiříSkřivánek Petr-6-7-6  03510
16.Budiš OndřejDrešer Jan         
17.Ploc MarekHudec Lukáš         
18.Kocábek PavelDusík Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budiš Ondřej03Skřivánek Petr31
Ploc Marek03Drešer Jan12
Kocábek Pavel21Hudec Lukáš30
Němeček Jiří13Dusík Stanislav30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS