Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - ???, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Mas.nádraží , MHD č.261 a 303 z Č.Mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30162:358TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brothánek Jan
Hrdlic Roman
 
 
Plch Jiří st.
Tichý Květoslav
 
 
-8-7-5  0301
2.Michálek David
 
 
Hrabě Václav
Kačaba Vojtěch
 
 
WO    0302
3.Brothánek JanPlch Jiří st.-88-109-72303
4.Raiser DanTichý Květoslav-7-6-4  0304
5.Hrdlic RomanHrabě Václav-3-2-4  0305
6.Kačaba VojtěchWO    0306
7.Raiser DanPlch Jiří st.10-8-7-6 1307
8.Hrdlic RomanTichý Květoslav-8-6-3  0308
9.Hrabě VáclavWO    0309
10.Brothánek JanKačaba Vojtěch-8-6-5  03010
11.Hrdlic RomanPlch Jiří st.         
12.Tichý Květoslav         
13.Brothánek JanHrabě Václav         
14.Raiser DanKačaba Vojtěch         
15.Plch Jiří st.         
16.Brothánek JanTichý Květoslav         
17.Raiser DanHrabě Václav         
18.Hrdlic RomanKačaba Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brothánek Jan02Plch Jiří st.20
Raiser Dan02Tichý Květoslav20
Hrdlic Roman02Hrabě Václav10
   Kačaba Vojtěch10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37601:605TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavata Josef
Růžička Filip
 
 
Hrbáček Milan
Mareček Vladislav
 
 
275  3010
2.Balcar Zdeněk
Bláha Milan
 
 
Lexa Karel
Semrád Martin
 
 
-8-10-9  0311
3.Balcar ZdeněkHrbáček Milan-8-10-4  0312
4.Filip MichalSemrád Martin4-8-9573222
5.Bláha MilanLexa Karel-2-810583232
6.Růžička FilipMareček Vladislav485  3042
7.Filip MichalHrbáček Milan-459-693252
8.Bláha MilanSemrád Martin7-3-8-6 1353
9.Růžička FilipLexa Karel358  3063
10.Balcar ZdeněkMareček Vladislav7-881 3173
11.Bláha MilanHrbáček Milan-8-6-6  0374
12.Růžička FilipSemrád Martin4-66-9-52375
13.Balcar ZdeněkLexa Karel-7-810-4 1376
14.Filip MichalMareček Vladislav1013  3086
15.Růžička FilipHrbáček Milan5-812-4-62387
16.Balcar ZdeněkSemrád Martin-513-8-7 1388
17.Filip MichalLexa Karel-5-7-7  0389
18.Bláha MilanMareček Vladislav-7-9-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Zdeněk13Hrbáček Milan31
Filip Michal31Semrád Martin31
Bláha Milan13Lexa Karel22
Růžička Filip22Mareček Vladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den-středa 19:15, tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Rakovského 3136, Praha 4 – Modřany, vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové, obejít budovu, vchod E2, tram 3, 17 - zast. U Libušského potoka, bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:35737:698nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Ondřej
Zahrádka David
 
 
Juhasz Martin
Slobodzian Adam
 
 
4510  3010
2.Pospíšil David
Linert Martin
 
 
Průša David
Poledne Jan
 
 
-7-77-8 1311
3.Linert MartinPrůša David78-11-9-72312
4.Pospíšil DavidPoledne Jan-96-9-4 1313
5.Sklenář OndřejSlobodzian Adam-11-810973223
6.Zahrádka DavidJuhasz Martin7719  3033
7.Pospíšil DavidPrůša David8-1032 3143
8.Sklenář OndřejPoledne Jan-14-485-92344
9.Zahrádka DavidSlobodzian Adam107-5-9-122345
10.Linert MartinJuhasz Martin10-7-9-1 1346
11.Sklenář OndřejPrůša David9149  3056
12.Zahrádka DavidPoledne Jan8-7-8983266
13.Linert MartinSlobodzian Adam-109-6-8 1367
14.Pospíšil DavidJuhasz Martin-7668 3177
15.Zahrádka DavidPrůša David5-8-78-102378
16.Linert MartinPoledne Jan-58-8-8 1379
17.Pospíšil DavidSlobodzian Adam6122  3089
18.Sklenář OndřejJuhasz Martin-4-96243299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Linert Martin04Průša David22
Pospíšil David31Poledne Jan31
Sklenář Ondřej31Slobodzian Adam22
Zahrádka David22Juhasz Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28650:595AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučala Viktor
Schmidtmayer František
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
12-14-87-82301
2.Šenk Jakub
Adam Lukáš
 
 
Peršl Martin
Rychlý Tomáš
 
 
-89-8423211
3.Kučala ViktorRadouš Jaromír-79-10-5 1312
4.Adam LukášKlouček Ondřej1183  3022
5.Šenk JakubPeršl Martin7-8-9873232
6.Schmidtmayer FrantišekRychlý Tomáš-38-6-6 1333
7.Adam LukášRadouš Jaromír996  3043
8.Šenk JakubKlouček Ondřej10-1445 3153
9.Schmidtmayer FrantišekPeršl Martin-7-66-7 1354
10.Kučala ViktorRychlý Tomáš7-8-79-92355
11.Šenk JakubRadouš Jaromír-98810 3165
12.Schmidtmayer FrantišekKlouček Ondřej6-7-9463275
13.Kučala ViktorPeršl Martin1248  3085
14.Adam LukášRychlý Tomáš-81037 3195
15.Schmidtmayer FrantišekRadouš Jaromír-9-87-6 1396
16.Kučala ViktorKlouček Ondřej7-6106 31106
17.Adam LukášPeršl Martin         
18.Šenk JakubRychlý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučala Viktor22Radouš Jaromír22
Adam Lukáš30Klouček Ondřej04
Šenk Jakub30Peršl Martin12
Schmidtmayer František13Rychlý Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:42682:745TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radil Milan
Zámyslický Jaroslav
 
 
Máka Jiří
Urban Pavel
 
 
-49-9-3 1301
2.Ambrož Jiří
Kudrna Petr
 
 
Tichý Jiří
Valeš Zbyněk
 
 
-8-597-42302
3.Ambrož JiříTichý Jiří6-9-9-5 1303
4.Radil MilanMáka Jiří-1011-9-3 1304
5.Kudrna PetrUrban Pavel-8-7101093214
6.Zámyslický JaroslavValeš Zbyněk-51083 3124
7.Radil MilanTichý Jiří-8-6-4  0325
8.Kudrna PetrMáka Jiří6-4-2-9 1326
9.Zámyslický JaroslavUrban Pavel7-913-12-102327
10.Ambrož JiříValeš Zbyněk1063  3037
11.Kudrna PetrTichý Jiří-9-9-7  0338
12.Zámyslický JaroslavMáka Jiří-9-10712103248
13.Ambrož JiříUrban Pavel-887-1083258
14.Radil MilanValeš Zbyněk-99910 3168
15.Zámyslický JaroslavTichý Jiří2-1010-983278
16.Ambrož JiříMáka JiříWO    0379
17.Radil MilanUrban Pavel-1084-973289
18.Kudrna PetrValeš Zbyněk8-6-910-523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ambrož Jiří21Tichý Jiří31
Radil Milan22Máka Jiří21
Kudrna Petr13Urban Pavel13
Zámyslický Jaroslav31Valeš Zbyněk13
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS