Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35686:658TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámyslický Jaroslav
Kudrna Jiří
 
 
Kárník Tomáš
Raiser Dan
 
 
-8-10-9  0301
2.Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 
Červeňák Miroslav
Brothánek Jan
 
 
-107-9253211
3.Radil MilanKárník Tomáš-768-9-32312
4.Ambrož JiříČerveňák Miroslav756  3022
5.Zámyslický JaroslavBrothánek Jan9138  3032
6.Kudrna PetrRaiser Dan39-7-793242
7.Ambrož JiříKárník Tomáš9-9713 3152
8.Zámyslický JaroslavČerveňák Miroslav94-99 3162
9.Kudrna PetrBrothánek Jan-5-12-8  0363
10.Radil MilanRaiser Dan379  3073
11.Zámyslický JaroslavKárník Tomáš-66-9963283
12.Kudrna PetrČerveňák Miroslav-6-86-3 1384
13.Radil MilanBrothánek Jan-9-28-6 1385
14.Ambrož JiříRaiser Dan7-6108 3195
15.Kudrna PetrKárník Tomáš10-9-59-62396
16.Radil MilanČerveňák Miroslav-97-9-7 1397
17.Ambrož JiříBrothánek Jan-9-9-9  0398
18.Zámyslický JaroslavRaiser Dan83-12-8132108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Radil Milan13Kárník Tomáš22
Ambrož Jiří31Červeňák Miroslav22
Zámyslický Jaroslav40Brothánek Jan31
Kudrna Petr13Raiser Dan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35643:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Valeš Zbyněk
 
 
Kučala Viktor
Schmidtmayer František
 
 
-9-54483210
2.Máka Jiří
Urban Pavel
 
 
Adam Lukáš
Šenk Jakub
 
 
9613  3020
3.Urban PavelAdam Lukáš-6-67-5 1321
4.Máka JiříŠenk Jakub-310-7983231
5.Valeš ZbyněkKučala Viktor-10-6-6  0332
6.Tichý JiříSchmidtmayer František1361  3042
7.Máka JiříAdam Lukáš-11-7-4  0343
8.Valeš ZbyněkŠenk Jakub-10-8-9  0344
9.Tichý JiříKučala Viktor768  3054
10.Urban PavelSchmidtmayer František-6-1065-82355
11.Valeš ZbyněkAdam Lukáš-5-6-8  0356
12.Tichý JiříŠenk Jakub-14-1278113266
13.Urban PavelKučala Viktor128-27 3176
14.Máka JiříSchmidtmayer František-101068 3186
15.Tichý JiříAdam Lukáš9-8-8-12 1387
16.Urban PavelŠenk Jakub27-9-8-92388
17.Máka JiříKučala Viktor-7-6-5  0389
18.Valeš ZbyněkSchmidtmayer FrantišekWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urban Pavel13Adam Lukáš40
Máka Jiří22Šenk Jakub22
Valeš Zbyněk03Kučala Viktor22
Tichý Jiří31Schmidtmayer František12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37 TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peršl Martin
Radouš Jaromír
 
 
Rulec Jakub
Lüder Jan
 
 
     2301
2.Hudec Tomáš
Rychlý Tomáš
 
 
Stehlík Martin
Šichan Martin
 
 
     0302
3.Peršl MartinRulec Jakub     1303
4.Rychlý Tomᚊichan Martin     2304
5.Hudec TomášLüder Jan     0305
6.Radouš JaromírStehlík Martin     3115
7.Rychlý TomášRulec Jakub     2316
8.Hudec Tomᚊichan Martin     3026
9.Radouš JaromírLüder Jan     3236
10.Peršl MartinStehlík Martin     3146
11.Hudec TomášRulec Jakub     0347
12.Radouš JaromírŠichan Martin     3057
13.Peršl MartinLüder Jan     3267
14.Rychlý TomášStehlík Martin     3177
15.Radouš JaromírRulec Jakub     2378
16.Peršl MartinŠichan Martin     3088
17.Rychlý TomášLüder Jan     2389
18.Hudec TomášStehlík Martin     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peršl Martin31Rulec Jakub40
Rychlý Tomáš13Šichan Martin13
Hudec Tomáš13Lüder Jan22
Radouš Jaromír31Stehlík Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:39 TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boš Petr
Bielina Václav
 
 
Sklenář Ondřej
Zahrádka David
 
 
     2301
2.Jírovec Martin
Pospíšil Antonín
 
 
Pospíšil David
Tvrdý Miroslav
 
 
     1302
3.Jírovec MartinPospíšil David     3212
4.Pospíšil AntonínSklenář Ondřej     3222
5.Bielina VáclavZahrádka David     0323
6.Boš PetrTvrdý Miroslav     3033
7.Pospíšil AntonínPospíšil David     3243
8.Bielina VáclavSklenář Ondřej     1344
9.Boš PetrZahrádka David     1345
10.Jírovec MartinTvrdý Miroslav     3155
11.Bielina VáclavPospíšil David     3265
12.Boš PetrSklenář Ondřej     1366
13.Jírovec MartinZahrádka David     2367
14.Pospíšil AntonínTvrdý Miroslav     2368
15.Boš PetrPospíšil David     0369
16.Jírovec MartinSklenář Ondřej     3079
17.Pospíšil AntonínZahrádka David     13710
18.Bielina VáclavTvrdý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jírovec Martin31Pospíšil David13
Pospíšil Antonín22Sklenář Ondřej22
Bielina Václav12Zahrádka David40
Boš Petr13Tvrdý Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:21540:476TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Martin
Průša David
 
 
Slavata Josef
Růžička Filip
 
 
-3-11-4  0301
2.Juhasz Martin
Poledne Jan
 
 
Balcar Zdeněk
Bláha Milan
 
 
-848-993211
3.Průša DavidRůžička Filip89-6-423221
4.Juhasz MartinBláha Milan2-66-7-72322
5.Průša MartinSlavata Josef1312  3032
6.Poledne JanBalcar Zdeněk410-92 3142
7.Juhasz MartinRůžička Filip-65-48103252
8.Průša MartinBláha Milan186  3062
9.Poledne JanSlavata Josef4-39-10103272
10.Průša DavidBalcar Zdeněk-108-12853282
11.Průša MartinRůžička Filip1511-8-6-92383
12.Poledne JanBláha Milan4107  3093
13.Průša DavidSlavata Josef-79119 31103
14.Juhasz MartinBalcar Zdeněk-48   11  
15.Poledne JanRůžička Filip         
16.Průša DavidBláha Milan         
17.Juhasz MartinSlavata Josef         
18.Průša MartinBalcar Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša David30Růžička Filip12
Juhasz Martin11Bláha Milan12
Průša Martin21Slavata Josef03
Poledne Jan30Balcar Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 7, 24, stanice Bohemians.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:33521:573TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Lexa Karel
 
 
Schmelz Richard
Hrabě Václav
 
 
-6-5-8  0301
2.Hrbáček Milan
Mareček Vladislav
 
 
Hruška Jan
Kára Petr
 
 
5-58-5-92302
3.Lexa KarelHrabě Václav8-9-98-72303
4.Šindelář JanHruška Jan-5-3-13  0304
5.Semrád MartinSchmelz Richard-98-79-82305
6.Hrbáček MilanKára Petr695  3015
7.Mareček VladislavHrabě Václav-9-78-6 1316
8.Semrád MartinHruška Jan9-101111 3126
9.Hrbáček MilanSchmelz Richard6912  3036
10.Lexa KarelKára Petr8-69-7103246
11.Semrád MartinHrabě Václav-89-10-6 1347
12.Hrbáček MilanHruška Jan-869-7-82348
13.Lexa KarelSchmelz Richard-88-6-7 1349
14.Mareček VladislavKára Petr-7-1012-8 13410
15.Hrbáček MilanHrabě Václav         
16.Lexa KarelHruška Jan         
17.Mareček VladislavSchmelz Richard         
18.Semrád MartinKára Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lexa Karel12Hrabě Václav30
Šindelář Jan01Hruška Jan21
Semrád Martin12Schmelz Richard21
Hrbáček Milan21Kára Petr12
Mareček Vladislav02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS