Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den-středa 19:15, tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Rakovského 3136, Praha 4 – Modřany, vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové, obejít budovu, vchod E2, tram 3, 17 - zast. U Libušského potoka, bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24581:518TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Ondřej
Zahrádka David
 
 
Chvojka Jaroslav
Brothánek Jan
 
 
7-6-85-92301
2.Pospíšil David
Kaba Radka
 
 
Kárník Tomáš
Štědrý Adam
 
 
11-6-5783211
3.Kaba RadkaChvojka Jaroslav-47810 3121
4.Pospíšil DavidKárník Tomáš7811  3031
5.Zahrádka DavidŠtědrý Adam-8886 3141
6.Sklenář OndřejBrothánek Jan-8749 3151
7.Pospíšil DavidChvojka Jaroslav-117-6-6 1352
8.Zahrádka DavidKárník Tomáš-119-8-7 1353
9.Sklenář OndřejŠtědrý Adam949  3063
10.Kaba RadkaBrothánek Jan-95-7853273
11.Zahrádka DavidChvojka Jaroslav-7-8-10  0374
12.Sklenář OndřejKárník Tomáš-788-883284
13.Kaba RadkaŠtědrý Adam786  3094
14.Pospíšil DavidBrothánek Jan-108-78-42395
15.Sklenář OndřejChvojka JaroslavWO    30105
16.Kaba RadkaKárník Tomáš         
17.Pospíšil DavidŠtědrý Adam         
18.Zahrádka DavidBrothánek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaba Radka30Chvojka Jaroslav21
Pospíšil David12Kárník Tomáš12
Zahrádka David12Štědrý Adam03
Sklenář Ondřej30Brothánek Jan12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurtyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26 TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obraz Martin
Rulec Jakub
 
 
Růžička Filip
Slavata Josef
 
 
     3110
2.Stehlík Martin
Lüder Jan
 
 
Balcar Zdeněk
Filip Michal
 
 
     2311
3.Lüder JanBalcar Zdeněk     2312
4.Stehlík MartinRůžička Filip     3122
5.Obraz MartinSlavata Josef     3032
6.Rulec JakubFilip Michal     1333
7.Stehlík MartinBalcar Zdeněk     1334
8.Obraz MartinRůžička Filip     3244
9.Rulec JakubSlavata Josef     3254
10.Lüder JanFilip Michal     3164
11.Obraz MartinBalcar Zdeněk     2365
12.Rulec JakubRůžička Filip     3075
13.Lüder JanSlavata Josef     3185
14.Stehlík MartinFilip Michal     1386
15.Rulec JakubBalcar Zdeněk     3096
16.Lüder JanRůžička Filip     30106
17.Stehlík MartinSlavata Josef         
18.Obraz MartinFilip Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lüder Jan31Balcar Zdeněk31
Stehlík Martin12Růžička Filip04
Obraz Martin21Slavata Josef03
Rulec Jakub31Filip Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:41 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučala Viktor
Schmidtmayer František
 
 
Hrabě Václav
Tichý Květoslav
 
 
     2301
2.Šenk Jakub
Adam Lukáš
 
 
Plch Jiří st.
Kačaba Vojtěch
 
 
     3211
3.Šenk JakubKačaba Vojtěch     1312
4.Kučala ViktorHrabě Václav     3122
5.Schmidtmayer FrantišekPlch Jiří st.     3132
6.Adam LukášTichý Květoslav     3242
7.Kučala ViktorKačaba Vojtěch     2343
8.Schmidtmayer FrantišekHrabě Václav     2344
9.Adam LukášPlch Jiří st.     3154
10.Šenk JakubTichý Květoslav     2355
11.Schmidtmayer FrantišekKačaba Vojtěch     2356
12.Adam LukášHrabě Václav     0357
13.Šenk JakubPlch Jiří st.     0358
14.Kučala ViktorTichý Květoslav     3268
15.Adam LukášKačaba Vojtěch     1369
16.Šenk JakubHrabě Václav     3279
17.Kučala ViktorPlch Jiří st.     03710
18.Schmidtmayer FrantišekTichý Květoslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenk Jakub13Kačaba Vojtěch40
Kučala Viktor22Hrabě Václav22
Schmidtmayer František12Plch Jiří st.22
Adam Lukáš22Tichý Květoslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36636:634nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámyslický Jaroslav
Kudrna Petr
 
 
Semrád Martin
Lexa Karel
 
 
-11-95-3 1301
2.Radil Milan
Čeřovský Petr
 
 
Hrbáček Milan
Šobáň Radek
 
 
810-66 3111
3.Čeřovský PetrHrbáček Milan-2-2-6  0312
4.Radil MilanSemrád Martin6-10-67-82313
5.Kudrna PetrLexa Karel99-55 3123
6.Zámyslický JaroslavŠobáň Radek-6276 3133
7.Radil MilanHrbáček Milan-2-9-11  0334
8.Kudrna PetrSemrád Martin-5-105-3 1335
9.Zámyslický JaroslavLexa Karel9-479 3145
10.Čeřovský PetrŠobáň Radek-8-15-8  0346
11.Kudrna PetrHrbáček Milan-3-10-7  0347
12.Zámyslický JaroslavSemrád Martin-599-443257
13.Čeřovský PetrLexa Karel8-9-10-8 1358
14.Radil MilanŠobáň Radek-81096 3168
15.Zámyslický JaroslavHrbáček MilanWO    3078
16.Čeřovský PetrSemrád Martin-9-986103288
17.Radil MilanLexa Karel-8107-10-82389
18.Kudrna PetrŠobáň Radek4310  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čeřovský Petr13Hrbáček Milan30
Radil Milan13Semrád Martin22
Kudrna Petr22Lexa Karel22
Zámyslický Jaroslav30Šobáň Radek13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37628:676TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Pavel
Máka Jiří
 
 
Průša Martin
Průša David
 
 
-9108-673210
2.Kocian Ladislav
Tichý Jiří
 
 
Juhasz Martin
Slobodzian Adam
 
 
-4984 3120
3.Urban PavelPrůša Martin910-6-6-72321
4.Máka JiříSlobodzian Adam-12-8-4  0322
5.Kocian LadislavPrůša David7714  3032
6.Tichý JiříJuhasz Martin796  3042
7.Máka JiříPrůša Martin-95-311-32343
8.Kocian LadislavSlobodzian Adam8-13-8-7 1344
9.Tichý JiříPrůša David-7912-5-132345
10.Urban PavelJuhasz Martin78-27 3155
11.Kocian LadislavPrůša Martin-8-14-11  0356
12.Tichý JiříSlobodzian Adam6-686 3166
13.Urban PavelPrůša David-104-9953276
14.Máka JiříJuhasz Martin-77-6-6 1377
15.Tichý JiříPrůša Martin-975-4-92378
16.Urban PavelSlobodzian Adam-64-97-72379
17.Máka JiříPrůša DavidWO    03710
18.Kocian LadislavJuhasz Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urban Pavel22Průša Martin40
Máka Jiří03Slobodzian Adam31
Kocian Ladislav12Průša David12
Tichý Jiří22Juhasz Martin12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peršl Martin
Houška Jaroslav
 
 
Jírovec Martin
Klempířová Jiřina
 
 
     3010
2.Radouš Jaromír
Rychlý Tomáš
 
 
Boš Petr
Bielina Václav
 
 
     3220
3.Houška JaroslavJírovec Martin     0321
4.Peršl MartinBoš Petr     2322
5.Rychlý TomášBielina Václav     2323
6.Radouš JaromírKlempířová Jiřina     3033
7.Peršl MartinJírovec Martin     1334
8.Rychlý TomášBoš Petr     3044
9.Radouš JaromírBielina Václav     0345
10.Houška JaroslavKlempířová Jiřina     0346
11.Rychlý TomášJírovec Martin     2347
12.Radouš JaromírBoš Petr     3057
13.Houška JaroslavBielina Václav     1358
14.Peršl MartinKlempířová Jiřina     3168
15.Radouš JaromírJírovec Martin     3078
16.Houška JaroslavBoš Petr     3188
17.Peršl MartinBielina Václav     2389
18.Rychlý TomášKlempířová Jiřina     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Houška Jaroslav13Jírovec Martin31
Peršl Martin13Boš Petr13
Rychlý Tomáš22Bielina Václav40
Radouš Jaromír31Klempířová Jiřina13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS