Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - ???, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Mas.nádraží , MHD č.261 a 303 z Č.Mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11441:353TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brothánek Jan
Fexa Martin
 
 
Zámyslický Jaroslav
Radil Milan
 
 
104-710 3110
2.Štědrý Adam
Červeňák Miroslav
 
 
Kudrna Petr
Černoch Jan
 
 
89-86 3120
3.Brothánek JanZámyslický Jaroslav-28-7-9 1321
4.Štědrý AdamČernoch Jan8-6-9693231
5.Červeňák MiroslavRadil Milan398  3041
6.Fexa MartinKudrna Petr499  3051
7.Štědrý AdamZámyslický Jaroslav767  3061
8.Červeňák MiroslavČernoch Jan411-9-3-102362
9.Fexa MartinRadil Milan746  3072
10.Brothánek JanKudrna Petr555  3082
11.Červeňák MiroslavZámyslický Jaroslav79-37 3192
12.Fexa MartinČernoch Jan1092  30102
13.Brothánek JanRadil Milan         
14.Štědrý AdamKudrna Petr         
15.Fexa MartinZámyslický Jaroslav         
16.Brothánek JanČernoch Jan         
17.Štědrý AdamRadil Milan         
18.Červeňák MiroslavKudrna Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brothánek Jan11Zámyslický Jaroslav12
Štědrý Adam20Černoch Jan12
Červeňák Miroslav21Radil Milan02
Fexa Martin30Kudrna Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31319:415TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merkl Roman
Kubový Jan
 
 
Máka Jiří
Urban Pavel
 
 
-11-4-3  0301
2.Schmidtmayer František
Kučala Viktor
 
 
Valeš Zbyněk
Tichý Jiří
 
 
7-5-7-8 1302
3.Merkl RomanTichý Jiří-24-6-2 1303
4.Schmidtmayer FrantišekMáka Jiří-7-8-7  0304
5.Kubový JanUrban Pavel-7-6-7  0305
6.Kučala ViktorValeš Zbyněk-11-1067-92306
7.Schmidtmayer FrantišekTichý Jiří-8-9-6  0307
8.Kubový JanMáka Jiří-7-5-9  0308
9.Kučala ViktorUrban Pavel-971011 3118
10.Šenk JakubValeš Zbyněk9-78-8-62319
11.Kubový JanTichý Jiří-7-8-8  03110
12.Kučala ViktorMáka Jiří         
13.Šenk JakubUrban Pavel         
14.Schmidtmayer FrantišekValeš Zbyněk         
15.Kučala ViktorTichý Jiří         
16.Šenk JakubMáka Jiří         
17.Schmidtmayer FrantišekUrban Pavel         
18.Kubový JanValeš Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Merkl Roman01Tichý Jiří30
Schmidtmayer František02Máka Jiří20
Kubový Jan03Urban Pavel11
Kučala Viktor11Valeš Zbyněk20
Šenk Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurtyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18505:444TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulec Jakub
Obraz Martin
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
-87-8783210
2.Lüder Jan
Poncar Patrik
 
 
Houška Jaroslav
Peršl Martin
 
 
8-999 3120
3.Poncar PatrikRadouš Jaromír99-4-10-32321
4.Lüder JanHouška Jaroslav889  3031
5.Obraz MartinKlouček Ondřej-7-9-9  0332
6.Rulec JakubHudec Tomáš985  3042
7.Lüder JanRadouš Jaromír5-6-8-9 1343
8.Obraz MartinHouška Jaroslav4-99-893253
9.Rulec JakubKlouček Ondřej628  3063
10.Poncar PatrikHudec Tomáš5711  3073
11.Obraz MartinRadouš Jaromír812-6-893283
12.Rulec JakubHouška Jaroslav3-611-863293
13.Poncar PatrikKlouček Ondřej836  30103
14.Lüder JanPeršl Martin2-7-3  12  
15.Rulec JakubRadouš Jaromír         
16.Poncar PatrikHouška Jaroslav         
17.Lüder JanKlouček Ondřej         
18.Obraz MartinPeršl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poncar Patrik21Radouš Jaromír21
Lüder Jan11Houška Jaroslav03
Obraz Martin21Klouček Ondřej12
Rulec Jakub30Hudec Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den-středa 19:15, tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Rakovského 3136, Praha 4 – Modřany, vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové, obejít budovu, vchod E2, tram 3, 17 - zast. U Libušského potoka, bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:38717:721TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Ondřej
Zahrádka David
 
 
Boš Petr
Bielina Václav
 
 
9-94-1033210
2.Kaba Radka
Tvrdý Miroslav
 
 
Jírovec Martin
Pospíšil Antonín
 
 
-10555 3120
3.Sklenář OndřejBoš Petr108-88 3130
4.Tvrdý MiroslavJírovec Martin-10-6-8  0331
5.Kaba RadkaBielina Václav-37-27103241
6.Zahrádka DavidPospíšil Antonín913-86 3151
7.Tvrdý MiroslavBoš Petr-79-64-62352
8.Kaba RadkaJírovec Martin59-4-4133262
9.Zahrádka DavidBielina Václav-6827 3172
10.Sklenář OndřejPospíšil Antonín-57-811-112373
11.Kaba RadkaBoš Petr-65-8-9 1374
12.Zahrádka DavidJírovec Martin-8-5-8  0375
13.Sklenář OndřejBielina Václav12-598 3185
14.Tvrdý MiroslavPospíšil Antonín-6-11-6  0386
15.Zahrádka DavidBoš Petr-10789 3196
16.Sklenář OndřejJírovec Martin-98-77-82397
17.Tvrdý MiroslavBielina Václav8-810-8-52398
18.Kaba RadkaPospíšil Antonín-6-897432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sklenář Ondřej22Boš Petr22
Tvrdý Miroslav04Jírovec Martin31
Kaba Radka31Bielina Václav13
Zahrádka David31Pospíšil Antonín22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1023:33490:534TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavata Josef
Bláha Milan
 
 
Poledne Jan
Polák Aleš
 
 
10-2-4-7 1301
2.Růžička Filip
Filip Michal
 
 
Juhasz Martin
Průša Martin
 
 
7-9-8793211
3.Slavata JosefPoledne Jan10-8-38-52312
4.Růžička FilipJuhasz Martin744  3022
5.Filip MichalPrůša Martin5-9-3-11 1323
6.Balcar ZdeněkPolák Aleš7-6-10-4 1324
7.Růžička FilipPoledne Jan-108-58-82325
8.Filip MichalJuhasz Martin4-649 3135
9.Balcar ZdeněkPrůša Martin-88-9-7 1336
10.Slavata JosefPolák Aleš4-8-8-13 1337
11.Filip MichalPoledne Jan9-5-6-5 1338
12.Balcar ZdeněkJuhasz Martin-75-610-102339
13.Slavata JosefPrůša Martin-7-878-923310
14.Růžička FilipPolák Aleš         
15.Balcar ZdeněkPoledne Jan         
16.Slavata JosefJuhasz Martin         
17.Růžička FilipPrůša Martin         
18.Filip MichalPolák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavata Josef03Poledne Jan30
Růžička Filip11Juhasz Martin12
Filip Michal12Průša Martin30
Balcar Zdeněk03Polák Aleš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2012 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Jiří st.
Schmelz Richard
 
 
Mareček Vladislav
Železný Miroslav
 
 
     3210
2.Hruška Jan
Kára Petr
 
 
Lexa Karel
Šobáň Radek
 
 
     3220
3.Kára PetrMareček Vladislav     2321
4.Plch Jiří st.Lexa Karel     3031
5.Hruška JanŠobáň Radek     3041
6.Schmelz RichardŽelezný Miroslav     3151
7.Plch Jiří st.Mareček Vladislav     3061
8.Hruška JanLexa Karel     3171
9.Schmelz RichardŠobáň Radek     3281
10.Kára PetrŽelezný Miroslav     3091
11.Hruška JanMareček Vladislav     31101
12.Schmelz RichardLexa Karel         
13.Kára PetrŠobáň Radek         
14.Plch Jiří st.Železný Miroslav         
15.Schmelz RichardMareček Vladislav         
16.Kára PetrLexa Karel         
17.Plch Jiří st.Šobáň Radek         
18.Hruška JanŽelezný Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kára Petr11Mareček Vladislav12
Plch Jiří st.20Lexa Karel02
Hruška Jan30Šobáň Radek02
Schmelz Richard20Železný Miroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS