Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - ???, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Mas.nádraží , MHD č.261 a 303 z Č.Mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19522:447TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Jaroslav
Brothánek Jan
 
 
Máka Jiří
Urban Pavel
 
 
116-9-7-92301
2.Štědrý Adam
Kárník Tomáš
 
 
Tichý Jiří
Valeš Zbyněk
 
 
89-68 3111
3.Chvojka JaroslavTichý Jiří59-9-893221
4.Štědrý AdamUrban Pavel8-8-9853231
5.Brothánek JanMáka Jiří5-989 3141
6.Kárník TomášValeš Zbyněk28-85 3151
7.Štědrý AdamTichý Jiří-8-6-11  0352
8.Brothánek JanUrban Pavel5610  3062
9.Kárník TomášMáka Jiří548  3072
10.Chvojka JaroslavValeš Zbyněk3-898 3182
11.Brothánek JanTichý Jiří-89-8-6 1383
12.Kárník TomášUrban Pavel-11975 3193
13.Chvojka JaroslavMáka Jiří-8878 31103
14.Štědrý AdamValeš Zbyněk-13578 31  
15.Kárník TomášTichý Jiří         
16.Chvojka JaroslavUrban Pavel         
17.Štědrý AdamMáka Jiří         
18.Brothánek JanValeš Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvojka Jaroslav30Tichý Jiří21
Štědrý Adam11Urban Pavel03
Brothánek Jan21Máka Jiří03
Kárník Tomáš30Valeš Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Ondřej
Hudec Tomáš
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
     0301
2.Peršl Martin
Rychlý Tomáš
 
 
Radil Milan
Kudrna Petr
 
 
     3011
3.Klouček OndřejAmbrož Jiří     2312
4.Rychlý TomášRadil Milan     2313
5.Hudec TomášČernoch Jan     0314
6.Peršl MartinKudrna Petr     3224
7.Rychlý TomášAmbrož Jiří     3034
8.Hudec TomášRadil Milan     1335
9.Peršl MartinČernoch Jan     2336
10.Klouček OndřejKudrna Petr     3046
11.Hudec TomášAmbrož Jiří     2347
12.Peršl MartinRadil Milan     0348
13.Klouček OndřejČernoch Jan     3258
14.Rychlý TomášKudrna Petr     3168
15.Peršl MartinAmbrož Jiří     1369
16.Klouček OndřejRadil Milan     3179
17.Rychlý TomášČernoch Jan     3089
18.Hudec TomášKudrna Petr     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Ondřej31Ambrož Jiří31
Rychlý Tomáš31Radil Milan31
Hudec Tomáš13Černoch Jan22
Peršl Martin13Kudrna Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:36 AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Švec Radek
 
 
Šenk Jakub
Adam Lukáš
 
 
     2301
2.Jírovec Martin
Pospíšil Antonín
 
 
Schmidtmayer František
Kočí Štěpán
 
 
     0302
3.Švec RadekAdam Lukáš     1303
4.Pospíšil AntonínŠenk Jakub     0304
5.Bielina VáclavSchmidtmayer František     3014
6.Jírovec MartinKočí Štěpán     3024
7.Pospíšil AntonínAdam Lukáš     0325
8.Bielina VáclavŠenk Jakub     1326
9.Jírovec MartinSchmidtmayer František     1327
10.Švec RadekKočí Štěpán     3137
11.Bielina VáclavAdam Lukáš     3147
12.Jírovec MartinŠenk Jakub     1348
13.Švec RadekSchmidtmayer František     3258
14.Pospíšil AntonínKočí Štěpán     3168
15.Jírovec MartinAdam Lukáš     0369
16.Švec RadekŠenk Jakub     3179
17.Pospíšil AntonínSchmidtmayer František     03710
18.Bielina VáclavKočí Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švec Radek31Adam Lukáš31
Pospíšil Antonín13Šenk Jakub31
Bielina Václav21Schmidtmayer František22
Jírovec Martin13Kočí Štěpán03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10443:274TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša David
Slobodzian Adam
 
 
Obraz Martin
Lüder Jan
 
 
-910-7-11 1301
2.Průša Martin
Poledne Jan
 
 

 
 
WO    3011
3.Slobodzian AdamLüder Jan965  3021
4.Juhasz MartinStehlík Martin648  3031
5.Průša DavidObraz Martin-85-91093241
6.Poledne JanWO    3051
7.Juhasz MartinLüder Jan8210  3061
8.Průša DavidStehlík Martin11-8-10-8 1362
9.Poledne JanObraz Martin-1074-693272
10.Slobodzian AdamWO    3082
11.Průša MartinLüder Jan576  3092
12.Poledne JanStehlík Martin388  30102
13.Slobodzian AdamObraz Martin         
14.Juhasz Martin         
15.Poledne JanLüder Jan         
16.Slobodzian AdamStehlík Martin         
17.Juhasz MartinObraz Martin         
18.Průša Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Slobodzian Adam10Lüder Jan03
Juhasz Martin20Stehlík Martin12
Průša David11Obraz Martin02
Poledne Jan20   
Průša Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 7, 24, stanice Bohemians.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34564:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lexa Karel
Semrád Martin
 
 
Kaba Radka
Zahrádka David
 
 
-79-8763210
2.Hrbáček Milan
Mareček Vladislav
 
 
Tvrdý Miroslav
Klimovič Filip
 
 
8118  3020
3.Lexa KarelKaba Radka-7-6-6  0321
4.Mareček VladislavZahrádka David-87-9-7 1322
5.Semrád MartinTvrdý Miroslav-78-6-7 1323
6.Hrbáček MilanKlimovič Filip385  3033
7.Mareček VladislavKaba Radka7-77-7-72334
8.Semrád MartinZahrádka David-6-5-9  0335
9.Hrbáček MilanTvrdý Miroslav999  3045
10.Lexa KarelKlimovič Filip49-9-773255
11.Semrád MartinKaba Radka-8-7-8  0356
12.Hrbáček MilanZahrádka David6117  3066
13.Lexa KarelTvrdý MiroslavWO    0367
14.Mareček VladislavKlimovič Filip10107  3077
15.Hrbáček MilanKaba Radka9-8119 3187
16.Lexa KarelZahrádka DavidWO    0388
17.Mareček VladislavTvrdý Miroslav-78-9763298
18.Semrád MartinKlimovič Filip-98-7-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lexa Karel11Kaba Radka31
Mareček Vladislav22Zahrádka David21
Semrád Martin04Tvrdý Miroslav12
Hrbáček Milan40Klimovič Filip13
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2013 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Tichý Květoslav
 
 
Bláha Milan
Filip Michal
 
 
     3010
2.Plch Jiří st.
Kačaba Vojtěch
 
 
Růžička Filip
Slavata Josef
 
 
     3120
3.Kačaba VojtěchRůžička Filip     3230
4.Tichý KvětoslavBláha Milan     3040
5.Plch Jiří st.Slavata Josef     3050
6.Hrabě VáclavFilip Michal     3160
7.Tichý KvětoslavRůžička Filip     3170
8.Plch Jiří st.Bláha Milan     3080
9.Hrabě VáclavSlavata Josef     3090
10.Kačaba VojtěchFilip Michal     31100
11.Plch Jiří st.Růžička Filip         
12.Hrabě VáclavBláha Milan         
13.Kačaba VojtěchSlavata Josef         
14.Tichý KvětoslavFilip Michal         
15.Hrabě VáclavRůžička Filip         
16.Kačaba VojtěchBláha Milan         
17.Tichý KvětoslavSlavata Josef         
18.Plch Jiří st.Filip Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kačaba Vojtěch20Růžička Filip02
Tichý Květoslav20Bláha Milan02
Plch Jiří st.20Slavata Josef02
Hrabě Václav20Filip Michal02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS