Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 7, 24, stanice Bohemians.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30 TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lexa Karel
Semrád Martin
 
 
Fexa Martin
Červeňák Miroslav
 
 
     0301
2.Mareček Vladislav
Blažek Jan
 
 
Chvojka Jaroslav
Kárník Tomáš
 
 
     1302
3.Lexa KarelČerveňák Miroslav     2303
4.Blažek JanFexa Martin     0304
5.Semrád MartinKárník Tomáš     0305
6.Mareček VladislavChvojka Jaroslav     0306
7.Blažek JanČerveňák Miroslav     2307
8.Semrád MartinFexa Martin     1308
9.Mareček VladislavKárník Tomáš     1309
10.Lexa KarelChvojka Jaroslav     23010
11.Semrád MartinČerveňák Miroslav         
12.Mareček VladislavFexa Martin         
13.Lexa KarelKárník Tomáš         
14.Blažek JanChvojka Jaroslav         
15.Mareček VladislavČerveňák Miroslav         
16.Lexa KarelFexa Martin         
17.Blažek JanKárník Tomáš         
18.Semrád MartinChvojka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lexa Karel02Červeňák Miroslav20
Blažek Jan02Fexa Martin20
Semrád Martin02Kárník Tomáš20
Mareček Vladislav02Chvojka Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:41 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slobodzian Adam
Šimůnek Daniel
 
 
Plch Jiří st.
Kačaba Vojtěch
 
 
97-6-463210
2.Průša David
Vítková Hana
 
 
Hrabě Václav
Hruška Jan
 
 
10-1087 3120
3.Vítková HanaKačaba Vojtěch87-108 3130
4.Šimůnek DanielHruška Jan6-6-3-6 1331
5.Slobodzian AdamHrabě Václav-6-7-7  0332
6.Průša DavidPlch Jiří st.-5-8-6  0333
7.Šimůnek DanielKačaba Vojtěch710-10-873243
8.Slobodzian AdamHruška Jan-9-118983253
9.Průša DavidHrabě Václav5-6-916-82354
10.Vítková HanaPlch Jiří st.-147-11-1 1355
11.Slobodzian AdamKačaba Vojtěch5-12-5-7 1356
12.Průša DavidHruška Jan     0357
13.Vítková HanaHrabě Václav-1010-11883267
14.Šimůnek DanielPlch Jiří st.-10-4-8  0368
15.Průša DavidKačaba VojtěchWO    0369
16.Vítková HanaHruška Jan1111-27 3179
17.Šimůnek DanielHrabě Václav9-8-10-2 13710
18.Slobodzian AdamPlch Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vítková Hana31Kačaba Vojtěch12
Šimůnek Daniel13Hruška Jan22
Slobodzian Adam12Hrabě Václav31
Průša David03Plch Jiří st.30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boš Petr
Bielina Václav
 
 
Růžička Filip
Filip Michal
 
 
     3210
2.Pospíšil Antonín
Dusilová Jana
 
 
Balcar Zdeněk
Slavata Josef
 
 
     3020
3.Bielina VáclavRůžička Filip     0321
4.Pospíšil AntonínFilip Michal     1322
5.Dusilová JanaBalcar Zdeněk     3132
6.Boš PetrSlavata Josef     3142
7.Pospíšil AntonínRůžička Filip     1343
8.Dusilová JanaFilip Michal     0344
9.Boš PetrBalcar Zdeněk     3054
10.Bielina VáclavSlavata Josef     3064
11.Dusilová JanaRůžička Filip     0365
12.Boš PetrFilip Michal     3075
13.Bielina VáclavBalcar Zdeněk     1376
14.Pospíšil AntonínSlavata Josef     3186
15.Boš PetrRůžička Filip     3096
16.Bielina VáclavFilip Michal     2397
17.Pospíšil AntonínBalcar Zdeněk     31107
18.Dusilová JanaSlavata Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bielina Václav13Růžička Filip31
Pospíšil Antonín22Filip Michal31
Dusilová Jana12Balcar Zdeněk13
Boš Petr40Slavata Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:32 TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peršl Martin
Houška Jaroslav
 
 
Sklenář Ondřej
Zahrádka David
 
 
     1301
2.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Kaba Radka
Tvrdý Miroslav
 
 
     3011
3.Peršl MartinZahrádka David     1312
4.Houška JaroslavSklenář Ondřej     2313
5.Klouček OndřejKaba Radka     0314
6.Radouš JaromírTvrdý Miroslav     3024
7.Houška JaroslavZahrádka David     1325
8.Klouček OndřejSklenář Ondřej     1326
9.Radouš JaromírKaba Radka     3136
10.Peršl MartinTvrdý Miroslav     1337
11.Klouček OndřejZahrádka David     3147
12.Radouš JaromírSklenář Ondřej     3057
13.Peršl MartinKaba Radka     0358
14.Houška JaroslavTvrdý Miroslav     0359
15.Radouš JaromírZahrádka David     23510
16.Peršl MartinSklenář Ondřej         
17.Houška JaroslavKaba Radka         
18.Klouček OndřejTvrdý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peršl Martin03Zahrádka David31
Houška Jaroslav03Sklenář Ondřej21
Klouček Ondřej12Kaba Radka21
Radouš Jaromír31Tvrdý Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:31611:576TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Máka Jiří
Urban Pavel
 
 
Obraz Martin
Rulec Jakub
 
 
-9-8-6  0301
2.Valeš Zbyněk
Tichý Jiří
 
 
Šichan Martin
Poncar Patrik
 
 
414-8-303211
3.Máka JiříRulec Jakub9-7-7-8 1312
4.Valeš ZbyněkPoncar Patrik10-862 3122
5.Urban PavelŠichan Martin-12-107843232
6.Tichý JiříObraz Martin136-47 3142
7.Valeš ZbyněkRulec Jakub-8-6-3  0343
8.Urban PavelPoncar Patrik5-8-7463253
9.Tichý JiříŠichan Martin4123  3063
10.Máka JiříObraz Martin265  3073
11.Urban PavelRulec Jakub-10-6-7  0374
12.Tichý JiříPoncar Patrik59-98 3184
13.Máka JiříŠichan Martin5712  3094
14.Valeš ZbyněkObraz Martin-3-7-2  0395
15.Tichý JiříRulec Jakub-11-106-10 1396
16.Máka JiříPoncar Patrik-7-74-12 1397
17.Valeš ZbyněkŠichan Martin129-69 31107
18.Urban PavelObraz Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Máka Jiří22Rulec Jakub40
Valeš Zbyněk22Poncar Patrik13
Urban Pavel21Šichan Martin04
Tichý Jiří31Obraz Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15469:403TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Kučala Viktor
Schmidtmayer František
 
 
1175  3010
2.Zámyslický Jaroslav
Kudrna Jiří
 
 
Šenk Jakub
Stibor Martin
 
 
56-7-983220
3.Ambrož JiříŠenk Jakub-10560 3130
4.Zámyslický JaroslavKučala Viktor788  3040
5.Kudrna PetrSchmidtmayer František711-69 3150
6.Černoch JanStibor Martin986  3060
7.Zámyslický JaroslavŠenk Jakub-79-11773270
8.Kudrna PetrKučala Viktor-5-94-9 1371
9.Černoch JanSchmidtmayer František7-9-713113281
10.Ambrož JiříStibor Martin91010  3091
11.Kudrna PetrŠenk Jakub-5-5-9  0392
12.Černoch JanKučala Viktor87-87 31102
13.Ambrož JiříSchmidtmayer František         
14.Zámyslický JaroslavStibor Martin         
15.Černoch JanŠenk Jakub         
16.Ambrož JiříKučala Viktor         
17.Zámyslický JaroslavSchmidtmayer František         
18.Kudrna PetrStibor Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ambrož Jiří20Šenk Jakub12
Zámyslický Jaroslav20Kučala Viktor12
Kudrna Petr12Schmidtmayer František02
Černoch Jan30Stibor Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS