Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - ???, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Mas.nádraží , MHD č.261 a 303 z Č.Mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:33435:500AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brothánek Jan
Hrdlic Roman
 
 
Schmidtmayer František
Kučala Viktor
 
 
5-95-6-42301
2.Štědrý Adam
Červeňák Miroslav
 
 
Šenk Jakub
Adam Lukáš
 
 
8-86-993211
3.Hrdlic RomanŠenk Jakub-7-6-9  0312
4.Štědrý AdamAdam Lukáš-8-69-6 1313
5.Brothánek JanKučala Viktor-9-5710-72314
6.Červeňák MiroslavSchmidtmayer František4-598 3124
7.Štědrý AdamŠenk Jakub-9-99-9 1325
8.Brothánek JanAdam Lukáš-4-98-10 1326
9.Červeňák MiroslavKučala Viktor9-9-98-92327
10.Fexa MartinSchmidtmayer František-9-5-0  0328
11.Brothánek JanŠenk Jakub-15-27-10 1329
12.Červeňák MiroslavAdam Lukáš-88-9-8 13210
13.Fexa MartinKučala Viktor         
14.Štědrý AdamSchmidtmayer František         
15.Červeňák MiroslavŠenk Jakub         
16.Fexa MartinAdam Lukáš         
17.Štědrý AdamKučala Viktor         
18.Brothánek JanSchmidtmayer František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdlic Roman01Šenk Jakub30
Štědrý Adam02Adam Lukáš30
Brothánek Jan03Kučala Viktor20
Červeňák Miroslav12Schmidtmayer František11
Fexa Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurtyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16465:407TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poncar Patrik
Šichan Martin
 
 
Zámyslický Jaroslav
Radil Milan
 
 
-948-10123210
2.Rulec Jakub
Lüder Jan
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
-3267 3120
3.Poncar PatrikČernoch Jan-8-812-2 1321
4.Šichan MartinAmbrož Jiří9-87-763231
5.Lüder JanRadil Milan8-875 3141
6.Rulec JakubZámyslický Jaroslav778  3051
7.Šichan MartinČernoch Jan-71288 3161
8.Lüder JanAmbrož Jiří-4-8-7  0362
9.Rulec JakubRadil Milan-9996 3172
10.Poncar PatrikZámyslický Jaroslav9109  3082
11.Lüder JanČernoch Jan629  3092
12.Rulec JakubAmbrož Jiří-83-89632102
13.Poncar PatrikRadil Milan559  30  
14.Šichan MartinZámyslický Jaroslav         
15.Rulec JakubČernoch Jan         
16.Poncar PatrikAmbrož Jiří         
17.Šichan MartinRadil Milan         
18.Lüder JanZámyslický Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poncar Patrik11Černoch Jan12
Šichan Martin20Ambrož Jiří12
Lüder Jan21Radil Milan02
Rulec Jakub30Zámyslický Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den-středa 19:15, tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Rakovského 3136, Praha 4 – Modřany, vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové, obejít budovu, vchod E2, tram 3, 17 - zast. U Libušského potoka, bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:17477:434TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Ondřej
Zahrádka David
 
 
Máka Jiří
Urban Pavel
 
 
9-98-283210
2.Kaba Radka
Tvrdý Miroslav
 
 
Tichý Jiří
Valeš Zbyněk
 
 
-7-10-7  0311
3.Sklenář OndřejTichý Jiří-7777 3121
4.Tvrdý MiroslavValeš Zbyněk86-7-963231
5.Kaba RadkaMáka Jiří1168  3041
6.Zahrádka DavidUrban Pavel688  3051
7.Tvrdý MiroslavTichý Jiří-10-10-10  0352
8.Kaba RadkaValeš Zbyněk8107  3062
9.Zahrádka DavidMáka Jiří-66-9973272
10.Sklenář OndřejUrban Pavel-91088 3182
11.Kaba RadkaTichý Jiří8-8-15973292
12.Zahrádka DavidValeš Zbyněk8-7109 31102
13.Sklenář OndřejMáka Jiří         
14.Tvrdý MiroslavUrban Pavel         
15.Zahrádka DavidTichý Jiří         
16.Sklenář OndřejValeš Zbyněk         
17.Tvrdý MiroslavMáka Jiří         
18.Kaba RadkaUrban Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sklenář Ondřej20Tichý Jiří12
Tvrdý Miroslav11Valeš Zbyněk03
Kaba Radka30Máka Jiří02
Zahrádka David30Urban Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37 TJ Slovan Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavata Josef
Balcar Zdeněk
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
     2301
2.Růžička Filip
Filip Michal
 
 
Peršl Martin
Houška Jaroslav
 
 
     2302
3.Růžička FilipRadouš Jaromír     3012
4.Balcar ZdeněkHouška Jaroslav     3022
5.Slavata JosefKlouček Ondřej     0323
6.Filip MichalPeršl Martin     3233
7.Balcar ZdeněkRadouš Jaromír     0334
8.Slavata JosefHouška Jaroslav     3144
9.Filip MichalKlouček Ondřej     3154
10.Růžička FilipPeršl Martin     3164
11.Slavata JosefRadouš Jaromír     0365
12.Filip MichalHouška Jaroslav     2366
13.Růžička FilipKlouček Ondřej     3276
14.Balcar ZdeněkPeršl Martin     1377
15.Filip MichalRadouš Jaromír     1378
16.Růžička FilipHouška Jaroslav     1379
17.Balcar ZdeněkKlouček Ondřej     23710
18.Slavata JosefPeršl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Filip31Radouš Jaromír31
Balcar Zdeněk13Houška Jaroslav22
Slavata Josef12Klouček Ondřej22
Filip Michal22Peršl Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2012 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:13 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
Pospíšil Antonín
Jírovec Martin
 
 
     3010
2.Tichý Květoslav
Hruška Jan
 
 
Boš Petr
Bielina Václav
 
 
     2311
3.Plch Jiří st.Boš Petr     3121
4.Hrabě VáclavJírovec Martin     3031
5.Tichý KvětoslavPospíšil Antonín     2332
6.Hruška JanBielina Václav     3042
7.Hrabě VáclavBoš Petr     3052
8.Tichý KvětoslavJírovec Martin     1353
9.Hruška JanPospíšil Antonín     3063
10.Plch Jiří st.Bielina Václav     3173
11.Tichý KvětoslavBoš Petr     3183
12.Hruška JanJírovec Martin     3193
13.Plch Jiří st.Pospíšil Antonín     30103
14.Hrabě VáclavBielina Václav         
15.Hruška JanBoš Petr         
16.Plch Jiří st.Jírovec Martin         
17.Hrabě VáclavPospíšil Antonín         
18.Tichý KvětoslavBielina Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plch Jiří st.30Boš Petr03
Hrabě Václav20Jírovec Martin12
Tichý Květoslav12Pospíšil Antonín12
Hruška Jan30Bielina Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 7, 24, stanice Bohemians.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:33 TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lexa Karel
Semrád Martin
 
 
Poledne Jan
Truc Petr
 
 
     2301
2.Šobáň Radek
Mareček Vladislav
 
 
Průša Martin
Průša David
 
 
     0302
3.Lexa KarelPoledne Jan     1303
4.Mareček VladislavTruc Petr     1304
5.Šobáň RadekPrůša David     3214
6.Semrád MartinPrůša Martin     3024
7.Mareček VladislavPoledne Jan     1325
8.Šobáň RadekTruc Petr     2326
9.Semrád MartinPrůša David     1327
10.Lexa KarelPrůša Martin     3137
11.Šobáň RadekPoledne Jan     2338
12.Semrád MartinTruc Petr     2339
13.Lexa KarelPrůša David     03310
14.Mareček VladislavPrůša Martin         
15.Semrád MartinPoledne Jan         
16.Lexa KarelTruc Petr         
17.Mareček VladislavPrůša David         
18.Šobáň RadekPrůša Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lexa Karel12Poledne Jan30
Mareček Vladislav02Truc Petr30
Šobáň Radek12Průša David21
Semrád Martin12Průša Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS