Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:41605:669TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítková Hana
Slobodzian Adam
 
 
Chvojka Jaroslav
Kárník Tomáš
 
 
-646-893210
2.Poledne Jan
Průša Martin
 
 
Červeňák Miroslav
Štědrý Adam
 
 
9-3-8993220
3.Vítková HanaChvojka Jaroslav-7-11-6  0321
4.Polák AlešKárník Tomáš-5-106-5 1322
5.Slobodzian AdamČerveňák Miroslav-87-9893232
6.Poledne JanŠtědrý Adam-9-8-4  0333
7.Polák AlešChvojka Jaroslav-4-5-13  0334
8.Slobodzian AdamKárník Tomáš-9106-5-62335
9.Poledne JanČerveňák Miroslav99-710 3145
10.Vítková HanaŠtědrý Adam39-7-1673255
11.Slobodzian AdamChvojka Jaroslav-8-8-8  0356
12.Poledne JanKárník Tomáš-85-5683266
13.Vítková HanaBrothánek Jan-8-7-6  0367
14.Polák AlešŠtědrý Adam8-9-67-62368
15.Poledne JanChvojka Jaroslav-639-16-112369
16.Vítková HanaKárník Tomáš9-10-8-8 13610
17.Polák AlešBrothánek Jan         
18.Slobodzian AdamŠtědrý Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vítková Hana13Chvojka Jaroslav40
Polák Aleš03Kárník Tomáš31
Slobodzian Adam12Červeňák Miroslav02
Poledne Jan22Štědrý Adam21
   Brothánek Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:35 TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boš Petr
Bielina Václav
 
 
Hrbáček Milan
Mareček Vladislav
 
 
     3210
2.Jírovec Martin
Pospíšil Antonín
 
 
Lexa Karel
Semrád Martin
 
 
     3220
3.Boš PetrHrbáček Milan     2321
4.Pospíšil AntonínMareček Vladislav     2322
5.Bielina VáclavLexa Karel     2323
6.Jírovec MartinSemrád Martin     3033
7.Pospíšil AntonínHrbáček Milan     1334
8.Bielina VáclavMareček Vladislav     1335
9.Jírovec MartinLexa Karel     2336
10.Boš PetrSemrád Martin     1337
11.Bielina VáclavHrbáček Milan     1338
12.Jírovec MartinMareček Vladislav     3048
13.Boš PetrLexa Karel     3158
14.Pospíšil AntonínSemrád Martin     0359
15.Jírovec MartinHrbáček Milan     13510
16.Boš PetrMareček Vladislav         
17.Pospíšil AntonínLexa Karel         
18.Bielina VáclavSemrád Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boš Petr12Hrbáček Milan40
Pospíšil Antonín03Mareček Vladislav21
Bielina Václav03Lexa Karel21
Jírovec Martin22Semrád Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Plch Jiří st.
Hruška Jan
 
 
     0301
2.Peršl Martin
Hudec Tomáš
 
 
Tichý Květoslav
Schmelz Richard
 
 
     0302
3.Peršl MartinTichý Květoslav     1303
4.Klouček OndřejHruška Jan     3213
5.Hudec TomášPlch Jiří st.     3023
6.Radouš JaromírSchmelz Richard     3133
7.Klouček OndřejTichý Květoslav     3243
8.Hudec TomášHruška Jan     1344
9.Radouš JaromírPlch Jiří st.     2345
10.Peršl MartinSchmelz Richard     0346
11.Hudec TomášTichý Květoslav     2347
12.Radouš JaromírHruška Jan     3257
13.Peršl MartinPlch Jiří st.     3167
14.Klouček OndřejSchmelz Richard     1368
15.Radouš JaromírTichý Květoslav     3278
16.Peršl MartinHruška Jan     3188
17.Klouček OndřejPlch Jiří st.     0389
18.Hudec TomášSchmelz Richard     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peršl Martin22Tichý Květoslav22
Klouček Ondřej22Hruška Jan13
Hudec Tomáš22Plch Jiří st.22
Radouš Jaromír31Schmelz Richard22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20557:476TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Pavel
Máka Jiří
 
 
Růžička Filip
Filip Michal
 
 
-108-94-112301
2.Valeš Zbyněk
Tichý Jiří
 
 
Balcar Zdeněk
Slavata Josef
 
 
6-887 3111
3.Máka JiříRůžička Filip-6-848-62312
4.Urban PavelBalcar Zdeněk948  3022
5.Valeš ZbyněkFilip Michal1085  3032
6.Tichý JiříSlavata Josef81010  3042
7.Urban PavelRůžička Filip-10458 3152
8.Valeš ZbyněkBalcar Zdeněk6-7-5-8 1353
9.Tichý JiříFilip Michal684  3063
10.Máka JiříSlavata Josef-6-11-12  0364
11.Valeš ZbyněkRůžička Filip69-11-993274
12.Tichý JiříBalcar Zdeněk75-86 3184
13.Máka JiříFilip Michal103-105 3194
14.Urban PavelSlavata Josef8-79-6932104
15.Tichý JiříRůžička Filip         
16.Máka JiříBalcar Zdeněk         
17.Urban PavelFilip Michal         
18.Valeš ZbyněkSlavata Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Máka Jiří12Růžička Filip12
Urban Pavel30Balcar Zdeněk12
Valeš Zbyněk21Filip Michal03
Tichý Jiří30Slavata Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Stárkou 4, Praha 4, bus 124, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 6, 11 stanice Pod Jezerkou.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:42705:733TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Sklenář Ondřej
Zahrádka David
 
 
66-76 3110
2.Radil Milan
Zámyslický Jaroslav
 
 
Kaba Radka
Tvrdý Miroslav
 
 
-8-510-8 1311
3.Radil MilanZahrádka David-8-11-2  0312
4.Ambrož JiříSklenář Ondřej87-5-10-112313
5.Zámyslický JaroslavTvrdý Miroslav6-91012 3123
6.Černoch JanKaba Radka-6-929103233
7.Ambrož JiříZahrádka David-6-98-11 1334
8.Zámyslický JaroslavSklenář Ondřej-8899 3144
9.Černoch JanTvrdý Miroslav87-5-863254
10.Radil MilanKaba Radka-3-8-4  0355
11.Zámyslický JaroslavZahrádka David-109-119-62356
12.Černoch JanSklenář Ondřej-10810-12-92357
13.Radil MilanTvrdý Miroslav4-1059 3167
14.Ambrož JiříKaba Radka-169-7673277
15.Černoch JanZahrádka David-1284-413287
16.Radil MilanSklenář Ondřej-66-5-4 1388
17.Ambrož JiříTvrdý Miroslav-10-4-6  0389
18.Zámyslický JaroslavKaba Radka-7-73-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Radil Milan13Zahrádka David31
Ambrož Jiří13Sklenář Ondřej31
Zámyslický Jaroslav22Tvrdý Miroslav13
Černoch Jan31Kaba Radka22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37507:581TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmidtmayer František
Kočí Štěpán
 
 
Obraz Martin
Rulec Jakub
 
 
-11-8-3  0301
2.Kučala Viktor
Adam Lukáš
 
 
Poncar Patrik
Šichan Martin
 
 
7-78-883211
3.Kočí ŠtěpánRulec Jakub-89-5-7 1312
4.Schmidtmayer FrantišekPoncar Patrik89-7-9-42313
5.Kučala ViktorŠichan Martin5-53-853223
6.Adam LukášObraz Martin965  3033
7.Schmidtmayer FrantišekRulec Jakub-8-6-5  0334
8.Kučala ViktorPoncar Patrik-666-9-62335
9.Adam Lukᚊichan Martin-10-2-8  0336
10.Kočí ŠtěpánObraz Martin-4-6-10  0337
11.Kučala ViktorRulec Jakub-87-8-7 1338
12.Adam LukášPoncar Patrik-77-7673248
13.Kočí ŠtěpánŠichan Martin9-477 3158
14.Schmidtmayer FrantišekObraz Martin-7-2-7  0359
15.Adam LukášRulec Jakub8711  3069
16.Kočí ŠtěpánPoncar Patrik-6-3-5  03610
17.Schmidtmayer FrantišekŠichan Martin         
18.Kučala ViktorObraz Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočí Štěpán13Rulec Jakub31
Schmidtmayer František03Poncar Patrik31
Kučala Viktor12Šichan Martin12
Adam Lukáš31Obraz Martin21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS