Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, Sokolovna Radotín, Vykoukových 622, Praha 5 - Radotín,vlakem z hlavního nádraží nebo ze Smíchova nebo autobusem 244, 165, 246 do zastávky Nádraží Radotín, dále pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39 TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
Trávníček Michal
Chalupa Jaroslav
 
 
     3110
2.Ulrych Jiří
Záleský Jan
 
 
Hoffman Pavel
Thomka Pavel
 
 
     3220
3.Kuběna TomášTrávníček Michal     3130
4.Ulrych JiříHoffman Pavel     3240
5.Záleský JanThomka Pavel     0341
6.Růžička JiříChalupa Jaroslav     1342
7.Ulrych JiříTrávníček Michal     0343
8.Záleský JanHoffman Pavel     1344
9.Růžička JiříThomka Pavel     3054
10.Kuběna TomášChalupa Jaroslav     1355
11.Záleský JanTrávníček Michal     0356
12.Růžička JiříHoffman Pavel     3166
13.Kuběna TomášThomka Pavel     1367
14.Ulrych JiříChalupa Jaroslav     3277
15.Růžička JiříTrávníček Michal     3087
16.Kuběna TomášHoffman Pavel     1388
17.Ulrych JiříThomka Pavel     1389
18.Záleský JanChalupa Jaroslav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuběna Tomáš13Trávníček Michal22
Ulrych Jiří22Hoffman Pavel22
Záleský Jan04Thomka Pavel31
Růžička Jiří31Chalupa Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 202 z Černého mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:33 Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neskusil Josef
Doležal Karel
 
 
Taraňko Mikhail
Přáda Jaroslav
 
 
     0301
2.Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 
Mach Jakub
Žydel Jan
 
 
     3111
3.Blažek BohumírTaraňko Mikhail     2312
4.Doležal KarelŽydel Jan     2313
5.Neskusil JosefMach Jakub     1314
6.Svoboda VladimírPřáda Jaroslav     3024
7.Doležal KarelTaraňko Mikhail     0325
8.Neskusil JosefŽydel Jan     3135
9.Svoboda VladimírMach Jakub     2336
10.Blažek BohumírPřáda Jaroslav     3046
11.Neskusil JosefTaraňko Mikhail     1347
12.Svoboda VladimírŽydel Jan     3157
13.Blažek BohumírMach Jakub     2358
14.Doležal KarelPřáda Jaroslav     3068
15.Svoboda VladimírTaraňko Mikhail     1369
16.Blažek BohumírŽydel Jan     23610
17.Doležal KarelMach Jakub         
18.Neskusil JosefPřáda Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Bohumír13Taraňko Mikhail40
Doležal Karel12Žydel Jan22
Neskusil Josef12Mach Jakub30
Svoboda Vladimír22Přáda Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, PinecArena.cz, K Červenému dvoru 24, Praha 3, areál býv. skladů 2.p., od Metra C Florenc BUS 133 do zast. Třebešín.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33639:638TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Remunda Štěpán
 
 
Veselý Luboš
Kolařík Zdeněk
 
 
-6-10-5  0301
2.Ševčík Ivan
Chlumský Petr
 
 
Srb Vladimír
Ploc Marek
 
 
7-8-7683211
3.Chlumský PetrVeselý Luboš-9-7-7  0312
4.Jelínek TomášPloc Marek119-9-973222
5.Remunda ŠtěpánSrb Vladimír996  3032
6.Ševčík IvanKolařík Zdeněk41010  3042
7.Jelínek TomášVeselý Luboš1089  3052
8.Remunda ŠtěpánPloc Marek579  3062
9.Ševčík IvanSrb Vladimír-3-8-4  0363
10.Chlumský PetrKolařík Zdeněk9-3-6-6 1364
11.Remunda ŠtěpánVeselý Luboš-97-9-7 1365
12.Ševčík IvanPloc Marek-10-88-8 1366
13.Chlumský PetrSrb Vladimír-98-91233276
14.Jelínek TomášKolařík Zdeněk-9-7-10  0377
15.Ševčík IvanVeselý Luboš-815-7-8 1378
16.Chlumský PetrPloc Marek8-987 3188
17.Jelínek TomášSrb Vladimír8510  3098
18.Remunda ŠtěpánKolařík Zdeněk9-76-9532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlumský Petr22Veselý Luboš31
Jelínek Tomáš31Ploc Marek13
Remunda Štěpán31Srb Vladimír13
Ševčík Ivan13Kolařík Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - 1.patro - divadelní sál.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:36 TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Treybal Václav
Stejskal Tomáš
 
 
Slobodzian Adam
Průša David
 
 
     1301
2.Slováček Jakub
Červeňák Marian
 
 
Průša Martin
Nový Karel
 
 
     3211
3.Červeňák MarianSlobodzian Adam     1312
4.Treybal VáclavPrůša Martin     2313
5.Stejskal TomášPrůša David     0314
6.Slováček JakubNový Karel     3224
7.Treybal VáclavSlobodzian Adam     2325
8.Stejskal TomášPícha DavidWO    3035
9.Slováček JakubPrůša David     3245
10.Červeňák MarianNový Karel     3055
11.Stejskal TomášSlobodzian Adam     1356
12.Slováček JakubPícha DavidWO    3066
13.Červeňák MarianPrůša David     0367
14.Treybal VáclavNový Karel     2368
15.Slováček JakubSlobodzian Adam     0369
16.Červeňák MarianPícha DavidWO    3079
17.Treybal VáclavPrůša David     23710
18.Stejskal TomášNový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červeňák Marian12Slobodzian Adam40
Treybal Václav04Průša Martin10
Stejskal Tomáš02Průša David31
Slováček Jakub21Nový Karel12
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32 SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilar Bohuslav
Ťuík Jan
 
 
Koubek Arnošt
Dlouhý Karel
 
 
     2301
2.Vaněk Martin
Kavická Andrea
 
 
Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
     0302
3.Vaněk MartinDlouhý Karel     0303
4.Šilar BohuslavČapek Karel     0304
5.Ťuík JanBerný Lukáš     3114
6.Kavická AndreaKoubek Arnošt     1315
7.Šilar BohuslavDlouhý Karel     0316
8.Ťuík JanČapek Karel     1317
9.Kavická AndreaBerný Lukáš     3127
10.Vaněk MartinKoubek Arnošt     3037
11.Ťuík JanDlouhý Karel     0338
12.Kavická AndreaČapek Karel     1339
13.Vaněk MartinBerný Lukáš     23310
14.Šilar BohuslavKoubek Arnošt         
15.Kavická AndreaDlouhý Karel         
16.Vaněk MartinČapek Karel         
17.Šilar BohuslavBerný Lukáš         
18.Ťuík JanKoubek Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněk Martin12Dlouhý Karel30
Šilar Bohuslav02Čapek Karel30
Ťuík Jan12Berný Lukáš12
Kavická Andrea12Koubek Arnošt11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:37622:629TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilina Jan
Vinikar Luboš
 
 
Vohák Karel
Žerava Miroslav
 
 
108-715 3110
2.Müller Václav
Fišer Martin
 
 
Sejpka Ladislav
Hadrava Miloslav
 
 
26-7-843220
3.Müller VáclavVohák Karel-8-7-11  0321
4.Pilina JanŽerava Miroslav-42-78-82322
5.Vinikar LubošSejpka Ladislav8-9-10753232
6.Fišer MartinHadrava Miloslav87-5-9-82333
7.Pilina JanVohák Karel678  3043
8.Vinikar LubošŽerava Miroslav5-7-89-82344
9.Fišer MartinSejpka Ladislav879  3054
10.Müller VáclavHadrava Miloslav-98-75-92355
11.Vinikar LubošVohák Karel-8-5-9  0356
12.Fišer MartinŽerava Miroslav-89-5-7 1357
13.Müller VáclavSejpka Ladislav6-9-8-7 1358
14.Pilina JanHadrava Miloslav98-5-7113268
15.Fišer MartinVohák Karel-8-959-72369
16.Müller VáclavŽerava Miroslav-8-9-8  03610
17.Pilina JanSejpka Ladislav         
18.Vinikar LubošHadrava Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Müller Václav04Vohák Karel31
Pilina Jan21Žerava Miroslav40
Vinikar Luboš12Sejpka Ladislav12
Fišer Martin13Hadrava Miloslav21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS