Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo Malovanka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:22562:481TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoffman Pavel
Jamrich Robert
 
 
Růžička Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
4-467 3110
2.Thomka Pavel
Chalupa Jaroslav
 
 
Růžička Petr
Ulrych Jiří
 
 
658  3020
3.Hoffman PavelRůžička Jiří-118-6-5 1321
4.Chalupa JaroslavKuběna Tomáš4-4-84-92322
5.Thomka PavelUlrych Jiří11-958 3132
6.Jamrich RobertRůžička Petr51011  3042
7.Chalupa JaroslavRůžička Jiří-4-68-7 1343
8.Thomka PavelKuběna Tomáš419  3053
9.Jamrich RobertUlrych Jiří755  3063
10.Hoffman PavelRůžička Petr-9-54-6 1364
11.Thomka PavelRůžička Jiří-89-8-4 1365
12.Jamrich RobertKuběna Tomáš778  3075
13.Hoffman PavelUlrych Jiří-99-7-5 1376
14.Chalupa JaroslavRůžička Petr-64-81023286
15.Jamrich RobertRůžička Jiří825  3096
16.Hoffman PavelKuběna Tomáš6105  30106
17.Chalupa JaroslavUlrych Jiří         
18.Thomka PavelRůžička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hoffman Pavel13Růžička Jiří31
Chalupa Jaroslav12Kuběna Tomáš13
Thomka Pavel21Ulrych Jiří12
Jamrich Robert40Růžička Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:14 Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taraňko Mikhail
Přáda Jaroslav
 
 
Neskusil Josef
Farmačka Martin
 
 
     3110
2.Jež Dominik
Poluk Alexandr
 
 
Blažek Bohumír
Doležal Karel
 
 
     3220
3.Přáda JaroslavBlažek Bohumír     0321
4.Jež DominikDoležal Karel     3031
5.Poluk AlexandrFarmačka Martin     3141
6.Taraňko MikhailNeskusil Josef     3151
7.Jež DominikBlažek Bohumír     3061
8.Poluk AlexandrDoležal Karel     0362
9.Taraňko MikhailFarmačka MartinWO    3072
10.Přáda JaroslavNeskusil Josef     3082
11.Poluk AlexandrBlažek Bohumír     0383
12.Taraňko MikhailDoležal Karel     3093
13.Přáda JaroslavFarmačka MartinWO    30103
14.Jež DominikNeskusil Josef     30  
15.Taraňko MikhailBlažek Bohumír         
16.Přáda JaroslavDoležal Karel         
17.Jež DominikFarmačka Martin         
18.Poluk AlexandrNeskusil Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přáda Jaroslav11Blažek Bohumír21
Jež Dominik20Doležal Karel12
Poluk Alexandr12Farmačka Martin01
Taraňko Mikhail20Neskusil Josef02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, ZŠ Petřiny, Šantrochova 2, Praha 6, od metra A Hradčanská tram 1, 18 výst. zastávka Větrník (popř. Obchodní dům Petřiny)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34725:699PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ploc Marek
Srb Vladimír
 
 
Remunda Štěpán
Chlumský Petr
 
 
-419810 3110
2.Veselý Luboš
Kolařík Zdeněk
 
 
Jelínek Tomáš
Ševčík Ivan
 
 
10-89-583220
3.Srb VladimírŠevčík Ivan-11-988-72321
4.Kolařík ZdeněkChlumský Petr9-8-7-9 1322
5.Veselý LubošRemunda Štěpán-710107 3132
6.Ploc MarekJelínek Tomáš17-877 3142
7.Kolařík ZdeněkŠevčík Ivan6-6-9-9 1343
8.Veselý LubošChlumský Petr9-858 3153
9.Ploc MarekRemunda Štěpán674  3063
10.Srb VladimírJelínek Tomáš-2-41110-92364
11.Veselý LubošŠevčík Ivan966  3074
12.Ploc MarekChlumský Petr510-7-923284
13.Srb VladimírRemunda Štěpán-12-10-7  0385
14.Kolařík ZdeněkJelínek Tomáš-411-79-72386
15.Ploc MarekŠevčík Ivan-55-81103296
16.Srb VladimírChlumský Petr6-10-10-12 1397
17.Kolařík ZdeněkRemunda Štěpán-9-8-9  0398
18.Veselý LubošJelínek Tomáš1227  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srb Vladimír04Ševčík Ivan22
Kolařík Zdeněk04Chlumský Petr22
Veselý Luboš40Remunda Štěpán22
Ploc Marek40Jelínek Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18536:367TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitaljič Ivo
Nový Karel
 
 
Meline Jéróme
Vláčil Jiří
 
 
-12478 3110
2.Slobodzian Vladimír
Pícha David
 
 

 
 
WO    3020
3.Vitaljič IvoMeline Jéróme-7-37-9 1321
4.Pícha DavidČerveňák Marian77-77 3131
5.Slobodzian VladimírVláčil Jiří1189  3041
6.Nový KarelWO    3051
7.Pícha DavidMeline Jéróme9-8-84103261
8.Slobodzian VladimírČerveňák Marian64-75 3171
9.Nový KarelVláčil Jiří4-9-9-8 1372
10.Vitaljič IvoWO    3082
11.Slobodzian VladimírMeline Jéróme79-1011 3192
12.Nový KarelČerveňák Marian6-8-97-72393
13.Vitaljič IvoVláčil Jiří-78-9-9 1394
14.Pícha DavidWO    30104
15.Nový KarelMeline Jéróme         
16.Vitaljič IvoČerveňák Marian         
17.Pícha DavidVláčil Jiří         
18.Slobodzian Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vitaljič Ivo02Meline Jéróme12
Pícha David20Červeňák Marian12
Slobodzian Vladimír30Vláčil Jiří21
Nový Karel02   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118 směr Dvorce nebo ze stanice Dvorce bus 118 směr Koleje JM - výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:31652:623SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
Vaněk Martin
Šmolík Jindřich
 
 
-4-67983210
2.Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
Štencek Jiří
Kotrč Pavel
 
 
9-4-3-10 1311
3.Dlouhý KarelKotrč Pavel-4762 3121
4.Berný Lukᚊtencek Jiří73-58 3131
5.Koubek ArnoštŠmolík Jindřich410-810 3141
6.Čapek KarelVaněk Martin-59-9373251
7.Berný LukášKotrč Pavel6-8-79-72352
8.Koubek ArnoštŠtencek Jiří-1212-6-8 1353
9.Čapek KarelŠmolík Jindřich-105-10743263
10.Dlouhý KarelVaněk Martin9-9-9-8 1364
11.Koubek ArnoštKotrč Pavel5-9-5-2 1365
12.Čapek KarelŠtencek Jiří887  3075
13.Dlouhý KarelŠmolík Jindřich7-71113 3185
14.Berný LukášVaněk Martin7-94-10-62386
15.Čapek KarelKotrč Pavel65-98 3196
16.Dlouhý KarelŠtencek Jiří10-79-6632106
17.Berný Lukᚊmolík Jindřich         
18.Koubek ArnoštVaněk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Karel31Kotrč Pavel22
Berný Lukáš12Štencek Jiří13
Koubek Arnošt12Šmolík Jindřich03
Čapek Karel40Vaněk Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín: čtvrtek 19:00 - TJ Kyje, Broumarská ul., Praha 14 - Kyje, přímo proti kostelu sv.Bartoloměje, metro B - Rajská Zahrada bus 110, 181 (2.stanice). Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18 TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohák Karel
Žerava Miroslav
 
 
Vinikar Luboš
Pilina Jan
 
 
     2301
2.Sejpka Ladislav
Ruzha Lumír
 
 
Fišer Martin
Holub Martin
 
 
     3111
3.Žerava MiroslavPilina Jan     3021
4.Sejpka LadislavFišer Martin     0322
5.Ruzha LumírVinikar Luboš     1323
6.Vohák KarelHolub Martin     3133
7.Sejpka LadislavPilina Jan     3043
8.Ruzha LumírFišer Martin     0344
9.Vohák KarelVinikar Luboš     3154
10.Žerava MiroslavHolub Martin     3064
11.Ruzha LumírPilina Jan     3174
12.Vohák KarelFišer Martin     3284
13.Žerava MiroslavVinikar Luboš     3094
14.Sejpka LadislavHolub Martin     30104
15.Vohák KarelPilina Jan         
16.Žerava MiroslavFišer Martin         
17.Sejpka LadislavVinikar Luboš         
18.Ruzha LumírHolub Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žerava Miroslav30Pilina Jan03
Sejpka Ladislav21Fišer Martin21
Ruzha Lumír12Vinikar Luboš12
Vohák Karel30Holub Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS