Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118 směr Dvorce nebo ze stanice Dvorce bus 118 směr Koleje JM - výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:37611:643TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
Thomka Pavel
Hoffman Pavel
 
 
-610-710-62301
2.Koubek Arnošt
Dlouhý Karel
 
 
Chalupa Jaroslav
Trávníček Michal
 
 
9-12-78-112302
3.Berný LukášThomka Pavel9-6-74103212
4.Čapek KarelChalupa Jaroslav-6-81310-72313
5.Koubek ArnoštHoffman Pavel-5-627-42314
6.Dlouhý KarelTrávníček Michal-9-67-7 1315
7.Čapek KarelThomka Pavel-96-48-52316
8.Koubek ArnoštChalupa Jaroslav5-771 3126
9.Dlouhý KarelHoffman Pavel1197  3036
10.Berný LukášTrávníček Michal-8-6-8  0337
11.Koubek ArnoštThomka Pavel44-9-993247
12.Dlouhý KarelChalupa Jaroslav-57-77-82348
13.Berný LukášHoffman Pavel97-55 3158
14.Čapek KarelTrávníček Michal107-57 3168
15.Dlouhý KarelThomka Pavel-10-3-9  0369
16.Berný LukášChalupa Jaroslav-10-3-9  03610
17.Čapek KarelHoffman Pavel         
18.Koubek ArnoštTrávníček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Berný Lukáš22Thomka Pavel22
Čapek Karel12Chalupa Jaroslav31
Koubek Arnošt21Hoffman Pavel12
Dlouhý Karel13Trávníček Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín: čtvrtek 19:00 - TJ Kyje, Broumarská ul., Praha 14 - Kyje, přímo proti kostelu sv.Bartoloměje, metro B - Rajská Zahrada bus 110, 181 (2.stanice). Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30 TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sejpka Ladislav
Hadrava Miloslav
 
 
Slobodzian Vladimír
Slobodzian Adam
 
 
     0301
2.Žerava Miroslav
Krauz Samuel
 
 
Průša Martin
Staněk Jiří
 
 
     0302
3.Hadrava MiloslavPrůša Martin     2303
4.Krauz SamuelSlobodzian Adam     1304
5.Sejpka LadislavStaněk Jiří     0305
6.Žerava MiroslavSlobodzian Vladimír     0306
7.Krauz SamuelPrůša Martin     1307
8.Sejpka LadislavSlobodzian Adam     3017
9.Žerava MiroslavStaněk Jiří     0318
10.Hadrava MiloslavSlobodzian Vladimír     0319
11.Sejpka LadislavNový Karel     23110
12.Žerava MiroslavSlobodzian Adam     13  
13.Hadrava MiloslavStaněk Jiří         
14.Krauz SamuelSlobodzian Vladimír         
15.Žerava MiroslavNový Karel         
16.Hadrava MiloslavSlobodzian Adam         
17.Krauz SamuelStaněk Jiří         
18.Sejpka LadislavSlobodzian Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hadrava Miloslav02Průša Martin20
Krauz Samuel02Slobodzian Adam11
Sejpka Ladislav12Staněk Jiří20
Žerava Miroslav02Slobodzian Vladimír20
   Nový Karel10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:25644:505TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilina Jan
Holub Martin
 
 
Srb Vladimír
Šindelář Michal
 
 
-7-98-9 1301
2.Müller Václav
Fišer Martin
 
 
Kolařík Zdeněk
Veselý Luboš
 
 
-7109-9-102302
3.Pilina JanVeselý Luboš98-9-9-92303
4.Müller VáclavKolařík Zdeněk-79-8-6 1304
5.Holub MartinŠindelář Michal-7-79893214
6.Fišer MartinNovotný Martin756  3024
7.Müller VáclavVeselý Luboš-106-15-6 1325
8.Holub MartinKolařík Zdeněk10106  3035
9.Fišer MartinSrb Vladimír765  3045
10.Pilina JanNovotný Martin7-895 3155
11.Holub MartinVeselý Luboš7-9-8-9 1356
12.Fišer MartinKolařík Zdeněk677  3066
13.Pilina JanSrb VladimírWO    3076
14.Müller VáclavNovotný Martin8-954 3186
15.Fišer MartinVeselý Luboš-79-8-10 1387
16.Pilina JanKolařík ZdeněkWO    3097
17.Müller VáclavSrb VladimírWO    30107
18.Holub MartinNovotný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pilina Jan11Veselý Luboš40
Müller Václav12Kolařík Zdeněk12
Holub Martin21Šindelář Michal01
Fišer Martin31Novotný Martin03
   Srb Vladimír01
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:33 Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Vokál Jan
 
 
Přáda Jaroslav
Mach Jakub
 
 
     1301
2.Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
Žydel Jan
Jež Dominik
 
 
     3211
3.Vaněk MartinŽydel Jan     2312
4.Ťuík JanJež Dominik     2313
5.Vokál JanMach Jakub     1314
6.Štencek JiříPřáda Jaroslav     3024
7.Ťuík JanŽydel Jan     0325
8.Vokál JanJež Dominik     0326
9.Štencek JiříMach Jakub     2327
10.Vaněk MartinPřáda Jaroslav     3137
11.Vokál JanŽydel Jan     0338
12.Štencek JiříJež Dominik     1339
13.Vaněk MartinMach Jakub     13310
14.Ťuík JanPřáda Jaroslav         
15.Štencek JiříŽydel Jan         
16.Vaněk MartinJež Dominik         
17.Ťuík JanMach Jakub         
18.Vokál JanPřáda Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk Martin12Žydel Jan30
Ťuík Jan02Jež Dominik30
Vokál Jan03Mach Jakub30
Štencek Jiří12Přáda Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - 1.patro - divadelní sál.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:38633:650TJ Sokol Radotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vláčil Jiří
Meline Jéróme
 
 
Růžička Petr
Ulrych Jiří
 
 
789  3010
2.Slováček Jakub
Vřešťál Milan
 
 
Růžička Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
-1046-8-82311
3.Vřešťál MilanRůžička Jiří-9-8-10  0312
4.Vláčil JiříUlrych Jiří959  3022
5.Slováček JakubKuběna Tomáš-10-6-5  0323
6.Meline JérómeRůžička Petr-9-89983233
7.Vláčil JiříRůžička Jiří-4-7-5  0334
8.Slováček JakubUlrych Jiří10-4-75-52335
9.Meline JérómeKuběna Tomáš9-88-10-122336
10.Vřešťál MilanRůžička Petr-13-75693246
11.Slováček JakubRůžička Jiří-3-9-10  0347
12.Meline JérómeUlrych Jiří3-7-6793257
13.Vřešťál MilanKuběna Tomáš-887-1093267
14.Vláčil JiříRůžička Petr596  3077
15.Meline JérómeRůžička Jiří-8-77-3 1378
16.Vřešťál MilanUlrych Jiří41-11-4-82379
17.Vláčil JiříKuběna Tomáš52-1-9-323710
18.Slováček JakubRůžička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vřešťál Milan22Růžička Jiří40
Vláčil Jiří22Ulrych Jiří22
Slováček Jakub03Kuběna Tomáš31
Meline Jéróme22Růžička Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, PinecArena.cz, K Červenému dvoru 24, Praha 3, areál býv. skladů 2.p., od Metra C Florenc BUS 133 do zast. Třebešín.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21543:471TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Jelínek Tomáš
 
 
Neskusil Josef
Hrubý Jan
 
 
856  3010
2.Chlumský Petr
Fiala Aleš
 
 
Svoboda Vladimír
Doležal Karel
 
 
8-910-8-42311
3.Fiala AlešSvoboda Vladimír-9610-4-122312
4.Remunda ŠtěpánDoležal Karel45-07 3122
5.Jelínek TomášNeskusil Josef-101093 3132
6.Chlumský PetrHrubý Jan-9354 3142
7.Remunda ŠtěpánSvoboda Vladimír-99-8633252
8.Jelínek TomášDoležal Karel-7-4-9  0353
9.Chlumský PetrNeskusil Josef587  3063
10.Fiala AlešHrubý Jan93-67 3173
11.Jelínek TomášSvoboda Vladimír8-7-7-5 1374
12.Chlumský PetrDoležal Karel7-795 3184
13.Fiala AlešNeskusil Josef699  3094
14.Remunda ŠtěpánHrubý Jan9-104-11732104
15.Chlumský PetrSvoboda Vladimír         
16.Fiala AlešDoležal Karel         
17.Remunda ŠtěpánNeskusil Josef         
18.Jelínek TomášHrubý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Aleš21Svoboda Vladimír21
Remunda Štěpán30Doležal Karel12
Jelínek Tomáš12Neskusil Josef03
Chlumský Petr30Hrubý Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS