Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo Malovanka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:10426:272TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamrich Robert
Thomka Pavel
 
 
Houček Jaroslav
Pouč Roman
 
 
3106  3010
2.Chalupa Jaroslav
Trávníček Michal
 
 
Remunda Štěpán
Jelínek Tomáš
 
 
6-8-7-10 1311
3.Thomka PavelRemunda Štěpán686  3021
4.Chalupa JaroslavJelínek Tomáš-7-11-6  0322
5.Trávníček MichalPouč Roman948  3032
6.Jamrich RobertHouček Jaroslav232  3042
7.Chalupa JaroslavRemunda Štěpán325  3052
8.Trávníček MichalJelínek Tomáš-8687 3162
9.Jamrich RobertPouč Roman815  3072
10.Thomka PavelHouček Jaroslav224  3082
11.Trávníček MichalRemunda Štěpán-3-49-9 1383
12.Jamrich RobertJelínek Tomáš248  3093
13.Thomka PavelPouč Roman415  30103
14.Chalupa JaroslavHouček Jaroslav         
15.Jamrich RobertRemunda Štěpán         
16.Thomka PavelJelínek Tomáš         
17.Chalupa JaroslavPouč Roman         
18.Trávníček MichalHouček Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Thomka Pavel30Remunda Štěpán12
Chalupa Jaroslav11Jelínek Tomáš12
Trávníček Michal21Pouč Roman03
Jamrich Robert30Houček Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 202 z Černého mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:30 TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Karel
Neskusil Josef
 
 
Slováček Jakub
Vřešťál Milan
 
 
     3110
2.Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 
Červeňák Marian
Meline Jéróme
 
 
     3120
3.Svoboda VladimírVřešťál Milan     3230
4.Doležal KarelMeline Jéróme     1331
5.Neskusil JosefČerveňák Marian     0332
6.Blažek BohumírSlováček Jakub     3242
7.Doležal KarelVřešťál Milan     1343
8.Neskusil JosefMeline Jéróme     1344
9.Blažek BohumírČerveňák Marian     3054
10.Svoboda VladimírSlováček Jakub     3264
11.Neskusil JosefVřešťál Milan     3274
12.Blažek BohumírMeline Jéróme     2375
13.Svoboda VladimírČerveňák Marian     3285
14.Doležal KarelSlováček Jakub     3195
15.Blažek BohumírVřešťál Milan     32105
16.Svoboda VladimírMeline Jéróme         
17.Doležal KarelČerveňák Marian         
18.Neskusil JosefSlováček Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Vladimír30Vřešťál Milan13
Doležal Karel12Meline Jéróme30
Neskusil Josef12Červeňák Marian12
Blažek Bohumír31Slováček Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, Sokolovna Radotín, Vykoukových 622, Praha 5 - Radotín,vlakem z hlavního nádraží nebo ze Smíchova nebo autobusem 244, 165, 246 do zastávky Nádraží Radotín, dále pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30 TJ Sokol Radotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběna Tomáš
Růžička Jiří
 
 
Šilar Bohuslav
Šmolík Jindřich
 
 
     3010
2.Růžička Petr
Záleský Jan
 
 
Štencek Jiří
Ťuík Jan
 
 
     2311
3.Kuběna Tomᚊtencek Jiří     3221
4.Růžička PetrŠmolík Jindřich     3131
5.Záleský JanŠilar Bohuslav     0332
6.Růžička JiříŤuík Jan     3142
7.Růžička PetrŠtencek Jiří     0343
8.Záleský JanŠmolík Jindřich     1344
9.Růžička JiříŠilar Bohuslav     3054
10.Kuběna Tomᚍuík Jan     3164
11.Záleský JanŠtencek Jiří     0365
12.Růžička JiříŠmolík Jindřich     1366
13.Kuběna Tomᚊilar Bohuslav     3076
14.Růžička PetrŤuík Jan     3186
15.Růžička JiříŠtencek Jiří     3296
16.Kuběna Tomᚊmolík Jindřich     1397
17.Růžička PetrŠilar Bohuslav     31107
18.Záleský JanŤuík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuběna Tomáš31Štencek Jiří22
Růžička Petr31Šmolík Jindřich31
Záleský Jan03Šilar Bohuslav13
Růžička Jiří31Ťuík Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16 Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taraňko Mikhail
Přáda Jaroslav
 
 
Vinikar Luboš
Pilina Jan
 
 
     3110
2.Nguyen Van Vui
Žydel Jan
 
 
Fišer Martin
Müller Václav
 
 
     3020
3.Žydel JanFišer Martin     3130
4.Nguyen Van VuiPilina Jan     3240
5.Přáda JaroslavMüller Václav     3150
6.Taraňko MikhailVinikar Luboš     3160
7.Nguyen Van VuiFišer Martin     1361
8.Přáda JaroslavPilina Jan     3171
9.Taraňko MikhailMüller Václav     3281
10.Žydel JanVinikar Luboš     3091
11.Přáda JaroslavFišer Martin     0392
12.Taraňko MikhailPilina Jan     31102
13.Žydel JanMüller Václav         
14.Nguyen Van VuiVinikar Luboš         
15.Taraňko MikhailFišer Martin         
16.Žydel JanPilina Jan         
17.Nguyen Van VuiMüller Václav         
18.Přáda JaroslavVinikar Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žydel Jan20Fišer Martin21
Nguyen Van Vui11Pilina Jan03
Přáda Jaroslav21Müller Václav02
Taraňko Mikhail30Vinikar Luboš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, ZŠ Petřiny, Šantrochova 2, Praha 6, od metra A Hradčanská tram 1, 18 výst. zastávka Větrník (popř. Obchodní dům Petřiny)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:41 TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Vladimír
Novotný Martin
 
 
Vohák Karel
Sejpka Ladislav
 
 
     3210
2.Kolařík Zdeněk
Pozníček Josef
 
 
Hadrava Miloslav
Žerava Miroslav
 
 
     3220
3.Pozníček JosefVohák Karel     0321
4.Srb VladimírŽerava Miroslav     2322
5.Kolařík ZdeněkHadrava Miloslav     3232
6.Novotný MartinSejpka Ladislav     1333
7.Srb VladimírVohák Karel     3243
8.Kolařík ZdeněkŽerava Miroslav     3253
9.Novotný MartinHadrava Miloslav     1354
10.Pozníček JosefSejpka Ladislav     1355
11.Kolařík ZdeněkVohák Karel     1356
12.Novotný MartinŽerava Miroslav     1357
13.Pozníček JosefHadrava Miloslav     0358
14.Srb VladimírSejpka Ladislav     3168
15.Novotný MartinVohák Karel     1369
16.Pozníček JosefŽerava Miroslav     03610
17.Srb VladimírHadrava Miloslav         
18.Kolařík ZdeněkSejpka Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pozníček Josef04Vohák Karel31
Srb Vladimír21Žerava Miroslav31
Kolařík Zdeněk21Hadrava Miloslav21
Novotný Martin04Sejpka Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8423:310TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Martin
Průša David
 
 
Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
1138  3010
2.Slobodzian Vladimír
Staněk Jiří
 
 
Čapek Karel
Hrubý Václav
 
 
944  3020
3.Průša DavidDlouhý Karel-13584 3130
4.Staněk JiříČapek Karel119-8-6-72331
5.Slobodzian VladimírKoubek Arnošt9711  3041
6.Vitaljič IvoHrubý Václav346  3051
7.Staněk JiříDlouhý Karel297  3061
8.Slobodzian VladimírČapek Karel-55107 3171
9.Vitaljič IvoKoubek Arnošt838  3081
10.Průša DavidHrubý Václav7-1198 3191
11.Slobodzian VladimírDlouhý Karel-6-846732101
12.Vitaljič IvoČapek Karel         
13.Průša DavidKoubek Arnošt         
14.Staněk JiříHrubý Václav         
15.Vitaljič IvoDlouhý Karel         
16.Průša DavidČapek Karel         
17.Staněk JiříKoubek Arnošt         
18.Slobodzian VladimírHrubý Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša David20Dlouhý Karel03
Staněk Jiří11Čapek Karel11
Slobodzian Vladimír30Koubek Arnošt02
Vitaljič Ivo20Hrubý Václav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS