Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27608:567TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša David
Slobodzian Adam
 
 
Thomka Pavel
Jamrich Robert
 
 
7-10910 3110
2.Slobodzian Vladimír
Staněk Jiří
 
 
Chalupa Jaroslav
Trávníček Michal
 
 
-8-7-9  0311
3.Slobodzian AdamJamrich Robert711-8-873221
4.Průša DavidThomka Pavel6126  3031
5.Staněk JiříChalupa Jaroslav5810  3041
6.Vitaljič IvoTrávníček Michal3-39-3-122342
7.Průša DavidJamrich Robert-6-10-8  0343
8.Staněk JiříThomka Pavel-127-99113253
9.Vitaljič IvoChalupa Jaroslav734  3063
10.Slobodzian AdamTrávníček Michal-83-13273273
11.Staněk JiříJamrich Robert-8-13-7  0374
12.Vitaljič IvoThomka Pavel-6-7-7  0375
13.Slobodzian AdamChalupa Jaroslav866  3085
14.Průša DavidTrávníček Michal61014  3095
15.Vitaljič IvoJamrich Robert6-5-6-20 1396
16.Slobodzian AdamThomka Pavel105-8-8932106
17.Průša DavidChalupa Jaroslav         
18.Staněk JiříTrávníček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slobodzian Adam40Jamrich Robert31
Průša David21Thomka Pavel13
Staněk Jiří21Chalupa Jaroslav03
Vitaljič Ivo13Trávníček Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118 směr Dvorce nebo ze stanice Dvorce bus 118 směr Koleje JM - výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:28552:531SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
Kolařík Zdeněk
Veselý Luboš
 
 
7-966 3110
2.Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
Srb Vladimír
Pocz Štefan
 
 
-8-139-5 1311
3.Berný LukášVeselý Luboš-7-5-6  0312
4.Dlouhý KarelKolařík Zdeněk375  3022
5.Koubek ArnoštSrb Vladimír8-996 3132
6.Čapek KarelPocz Štefan-5768 3142
7.Dlouhý KarelVeselý Luboš-45-2-10 1343
8.Koubek ArnoštKolařík Zdeněk-106-2-8 1344
9.Čapek KarelSrb Vladimír-4646 3154
10.Berný LukášPocz Štefan610-5-943264
11.Koubek ArnoštVeselý Luboš-3-5-9  0365
12.Čapek KarelKolařík Zdeněk349  3075
13.Berný LukášSrb Vladimír-5958 3185
14.Dlouhý KarelPocz Štefan-6496 3195
15.Čapek KarelVeselý Luboš-4-10-9  0396
16.Berný LukášKolařík Zdeněk98-8-8832106
17.Dlouhý KarelSrb Vladimír         
18.Koubek ArnoštPocz Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berný Lukáš31Veselý Luboš40
Dlouhý Karel21Kolařík Zdeněk13
Koubek Arnošt12Srb Vladimír03
Čapek Karel31Pocz Štefan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín: čtvrtek 19:00 - TJ Kyje, Broumarská ul., Praha 14 - Kyje, přímo proti kostelu sv.Bartoloměje, metro B - Rajská Zahrada bus 110, 181 (2.stanice). Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sejpka Ladislav
Žerava Miroslav
 
 
Taraňko Mikhail
Přáda Jaroslav
 
 
     3110
2.Krauz Samuel
Turcmanovič František
 
 
Říha Karel
Žydel Jan
 
 
     3120
3.Žerava MiroslavTaraňko Mikhail     0321
4.Krauz SamuelŽydel Jan     2322
5.Sejpka LadislavŘíha Karel     3132
6.Turcmanovič FrantišekPřáda Jaroslav     1333
7.Krauz SamuelTaraňko Mikhail     1334
8.Sejpka LadislavŽydel Jan     3244
9.Turcmanovič FrantišekŘíha Karel     0345
10.Žerava MiroslavPřáda Jaroslav     3155
11.Sejpka LadislavTaraňko Mikhail     0356
12.Turcmanovič FrantišekŽydel Jan     1357
13.Žerava MiroslavŘíha Karel     3067
14.Krauz SamuelPřáda Jaroslav     3077
15.Turcmanovič FrantišekTaraňko Mikhail     0378
16.Žerava MiroslavŽydel Jan     1379
17.Krauz SamuelŘíha Karel     3189
18.Sejpka LadislavPřáda Jaroslav     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žerava Miroslav22Taraňko Mikhail40
Krauz Samuel22Žydel Jan31
Sejpka Ladislav22Říha Karel13
Turcmanovič František04Přáda Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30586:576TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilina Jan
Rotari Vjačeslav
 
 
Kuběna Tomáš
Růžička Jiří
 
 
-6-89-7 1301
2.Fišer Martin
Müller Václav
 
 
Růžička Petr
Ulrych Jiří
 
 
-7-6-7  0302
3.Pilina JanRůžička Jiří-78-6-8 1303
4.Müller VáclavKuběna Tomáš68-97 3113
5.Rotari VjačeslavUlrych Jiří-7-89-7 1314
6.Fišer MartinRůžička Petr517  3024
7.Müller VáclavRůžička Jiří677  3034
8.Rotari VjačeslavKuběna Tomáš-7-87-7 1335
9.Fišer MartinUlrych Jiří6811  3045
10.Pilina JanRůžička Petr79-89 3155
11.Rotari VjačeslavRůžička Jiří-6-8-7  0356
12.Fišer MartinKuběna Tomáš-7-8-9  0357
13.Pilina JanUlrych Jiří98-35 3167
14.Müller VáclavRůžička Petr6-28-763277
15.Fišer MartinRůžička Jiří759  3087
16.Pilina JanKuběna Tomáš-76-8793297
17.Müller VáclavUlrych Jiří69-8-7932107
18.Rotari VjačeslavRůžička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pilina Jan31Růžička Jiří22
Müller Václav40Kuběna Tomáš22
Rotari Vjačeslav03Ulrych Jiří13
Fišer Martin31Růžička Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, DDM Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 13000 Praha 3, tram 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmolík Jindřich
Kotrč Pavel
 
 
Doležal Karel
Neskusil Josef
 
 
     2301
2.Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 
     3211
3.Štencek JiříBlažek Bohumír     2312
4.Šmolík JindřichSvoboda Vladimír     2313
5.Vaněk MartinDoležal Karel     0314
6.Kotrč PavelNeskusil Josef     3224
7.Šmolík JindřichBlažek Bohumír     2325
8.Vaněk MartinSvoboda Vladimír     3035
9.Kotrč PavelDoležal Karel     3145
10.Štencek JiříNeskusil Josef     3255
11.Vaněk MartinBlažek Bohumír     0356
12.Kotrč PavelSvoboda Vladimír     3166
13.Štencek JiříDoležal Karel     3076
14.Šmolík JindřichNeskusil Josef     3186
15.Kotrč PavelBlažek Bohumír     1387
16.Štencek JiříSvoboda Vladimír     3097
17.Šmolík JindřichDoležal Karel     30107
18.Vaněk MartinNeskusil Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štencek Jiří31Blažek Bohumír40
Šmolík Jindřich22Svoboda Vladimír13
Vaněk Martin12Doležal Karel13
Kotrč Pavel31Neskusil Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, bus 136 výst. stanice Rokycanova, budova sokolovny - 1.patro - divadelní sál.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:34 TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Vřešťál Milan
 
 
Pouč Roman
Ševčík Ivan
 
 
     1301
2.Meline Jéróme
Vláčil Jiří
 
 
Remunda Štěpán
Jelínek Tomáš
 
 
510-11-8-52302
3.Vřešťál MilanPouč Roman-1053-1043212
4.Červeňák MarianŠevčík Ivan628  3022
5.Slováček JakubRemunda Štěpán-4-8-9  0323
6.Meline JérómeJelínek Tomáš-8-9-9  0324
7.Červeňák MarianPouč Roman-7696 3134
8.Slováček JakubŠevčík Ivan-4-510-9 1335
9.Meline JérómeRemunda Štěpán-879-10-52336
10.Vřešťál MilanJelínek Tomáš-11-6127-112337
11.Slováček JakubPouč Roman11-8610 3147
12.Vláčil JiříŠevčík Ivan9-13-710-32348
13.Vřešťál MilanRemunda Štěpán-788-8-92349
14.Červeňák MarianJelínek Tomáš-7-95-8 13410
15.Vláčil JiříPouč Roman943  30  
16.Vřešťál MilanŠevčík Ivan         
17.Červeňák MarianRemunda Štěpán         
18.Slováček JakubJelínek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vřešťál Milan12Pouč Roman03
Červeňák Marian21Ševčík Ivan21
Slováček Jakub12Remunda Štěpán30
Meline Jéróme02Jelínek Tomáš30
Vláčil Jiří01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS