Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. stanice Marjánka nebo Malovanka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25580:523TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoffman Pavel
Thomka Pavel
 
 
Meline Jéróme
Vřešťál Milan
 
 
-7976 3110
2.Trávníček Michal
Růžička Vladimír
 
 
Slováček Jakub
Červeňák Marian
 
 
87-9-9-102311
3.Trávníček MichalMeline Jéróme-7-79633221
4.Hoffman PavelSlováček Jakub-78-5473231
5.Růžička VladimírVřešťál Milan-9-9-3  0332
6.Thomka PavelČerveňák Marian5-9-6-7 1333
7.Hoffman PavelMeline Jéróme-6-1471833243
8.Růžička VladimírSlováček Jakub9-974 3153
9.Thomka PavelVřešťál Milan898  3063
10.Trávníček MichalČerveňák Marian867  3073
11.Růžička VladimírMeline Jéróme-87147 3183
12.Thomka PavelSlováček Jakub-9539 3193
13.Trávníček MichalVřešťál Milan-9-9-8  0394
14.Hoffman PavelČerveňák Marian-8-11-4  0395
15.Thomka PavelMeline Jéróme7132  30105
16.Trávníček MichalSlováček Jakub         
17.Hoffman PavelVřešťál Milan         
18.Růžička VladimírČerveňák Marian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Michal21Meline Jéróme04
Hoffman Pavel21Slováček Jakub03
Růžička Vladimír21Vřešťál Milan21
Thomka Pavel31Červeňák Marian21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, PinecArena.cz, K Červenému dvoru 24, Praha 3, areál býv. skladů 2.p., od Metra C Florenc BUS 133 do zast. Třebešín.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28585:538TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Chlumský Petr
 
 
Dalešický Tomáš
Ťuík Jan
 
 
786  3010
2.Ševčík Ivan
Fiala Aleš
 
 
Štencek Jiří
Vaněk Martin
 
 
-8-8-9  0311
3.Chlumský PetrŠtencek Jiří-9-5-9  0312
4.Fiala AlešVaněk Martin5-5-10773222
5.Jelínek Tomᚍuík Jan955  3032
6.Ševčík IvanDalešický Tomáš764  3042
7.Fiala AlešŠtencek Jiří-45-2-6 1343
8.Jelínek TomášVaněk Martin9-45-5-72344
9.Ševčík IvanŤuík Jan-92-8783254
10.Chlumský PetrDalešický Tomáš75-98 3164
11.Jelínek Tomᚊtencek Jiří-1068-5-42365
12.Ševčík IvanVaněk Martin8-10-7773275
13.Chlumský PetrŤuík Jan455  3085
14.Fiala AlešDalešický Tomáš-10-93863295
15.Ševčík IvanŠtencek Jiří-4-8-10  0396
16.Chlumský PetrVaněk Martin-6899 31106
17.Fiala AlešŤuík Jan         
18.Jelínek TomášDalešický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlumský Petr31Štencek Jiří40
Fiala Aleš21Vaněk Martin13
Jelínek Tomáš12Ťuík Jan03
Ševčík Ivan31Dalešický Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30, Sokolovna Kbely, Praha 9 - Kbely, Hornopočernická 2, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany, do stanice Kbely, 202 z Černého mostu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:29 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Blažek Bohumír
 
 

 
 
WO    3010
2.Doležal Karel
Neskusil Josef
 
 
Müller Václav
Pilina Jan
 
 
     2311
3.Svoboda VladimírMüller Václav     0312
4.Doležal KarelFišer Martin     3022
5.Neskusil JosefPilina Jan     2323
6.Blažek BohumírWO    3033
7.Doležal KarelMüller Václav     1334
8.Neskusil JosefFišer Martin     0335
9.Blažek BohumírPilina Jan     3245
10.Svoboda VladimírWO    3055
11.Neskusil JosefMüller Václav     1356
12.Blažek BohumírFišer Martin     3066
13.Svoboda VladimírPilina Jan     0367
14.Doležal KarelWO    3077
15.Blažek BohumírMüller Václav     0378
16.Svoboda VladimírFišer Martin     0379
17.Doležal KarelPilina Jan     3089
18.Neskusil JosefWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svoboda Vladimír03Müller Václav40
Doležal Karel21Fišer Martin22
Neskusil Josef03Pilina Jan22
Blažek Bohumír21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, Sokolovna Radotín, Vykoukových 622, Praha 5 - Radotín,vlakem z hlavního nádraží nebo ze Smíchova nebo autobusem 244, 165, 246 do zastávky Nádraží Radotín, dále pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Jiří
Růžička Petr
 
 
Žerava Miroslav
Krauz Samuel
 
 
     3110
2.Kuběna Tomáš
Záleský Jan
 
 
Sejpka Ladislav
Vohák Karel
 
 
     0311
3.Růžička PetrSejpka Ladislav     3121
4.Ulrych JiříVohák Karel     3231
5.Záleský JanŽerava Miroslav     0332
6.Kuběna TomášKrauz Samuel     3042
7.Ulrych JiříSejpka Ladislav     2343
8.Záleský JanVohák Karel     0344
9.Kuběna Tomᚎerava Miroslav     3254
10.Růžička PetrKrauz Samuel     3164
11.Záleský JanSejpka Ladislav     1365
12.Kuběna TomášVohák Karel     3275
13.Růžička PetrŽerava Miroslav     2376
14.Ulrych JiříKrauz Samuel     2377
15.Kuběna TomášSejpka Ladislav     3187
16.Růžička PetrVohák Karel     1388
17.Ulrych JiříŽerava Miroslav     3298
18.Záleský JanKrauz Samuel     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Petr22Sejpka Ladislav22
Ulrych Jiří22Vohák Karel22
Záleský Jan04Žerava Miroslav22
Kuběna Tomáš40Krauz Samuel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:29 Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taraňko Mikhail
Přáda Jaroslav
 
 
Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
     3110
2.Žydel Jan
Jež Dominik
 
 
Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
     1311
3.Jež DominikČapek Karel     3021
4.Žydel JanDlouhý Karel     3231
5.Přáda JaroslavBerný Lukáš     2332
6.Taraňko MikhailKoubek Arnošt     3142
7.Žydel JanČapek Karel     1343
8.Přáda JaroslavDlouhý Karel     1344
9.Taraňko MikhailBerný Lukáš     3054
10.Jež DominikKoubek Arnošt     3164
11.Přáda JaroslavČapek Karel     2365
12.Taraňko MikhailDlouhý Karel     1366
13.Jež DominikBerný Lukáš     3276
14.Žydel JanKoubek Arnošt     3286
15.Taraňko MikhailČapek Karel     3096
16.Jež DominikDlouhý Karel     32106
17.Žydel JanBerný Lukáš     31  
18.Přáda JaroslavKoubek Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jež Dominik40Čapek Karel22
Žydel Jan21Dlouhý Karel22
Přáda Jaroslav03Berný Lukáš12
Taraňko Mikhail31Koubek Arnošt03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, ZŠ Petřiny, Šantrochova 2, Praha 6, od metra A Hradčanská tram 1, 18 výst. zastávka Větrník (popř. Obchodní dům Petřiny)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30 TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turek Tomáš
Novotný Martin
 
 
Staněk Jiří
Nový Karel
 
 
     1301
2.Jirků Jaromír
Vágner Tomáš
 
 
Slobodzian Vladimír
Průša David
 
 
     0302
3.Turek TomášNový Karel     2303
4.Jirků JaromírPrůša David     0304
5.Vágner TomášSlobodzian Vladimír     0305
6.Novotný MartinStaněk Jiří     0306
7.Jirků JaromírNový Karel     2307
8.Vágner TomášPrůša David     0308
9.Novotný MartinSlobodzian Vladimír     0309
10.Turek TomášStaněk Jiří     03010
11.Vágner TomášNový Karel         
12.Novotný MartinPrůša David         
13.Turek TomášSlobodzian Vladimír         
14.Jirků JaromírStaněk Jiří         
15.Novotný MartinNový Karel         
16.Turek TomášPrůša David         
17.Jirků JaromírSlobodzian Vladimír         
18.Vágner TomášStaněk Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Turek Tomáš02Nový Karel20
Jirků Jaromír02Průša David20
Vágner Tomáš02Slobodzian Vladimír20
Novotný Martin02Staněk Jiří20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS